کد خبر: 751723 A

با توجه به تنوع زیادی هتل آپارتمان‌های مشهد حساسیت زیادی در انتخاب یک اقامتگاه مناسب در این شهر ایجاد می‌شود که هم فاصله کمی تا حرم داشته، هم قیمت مناسبی داشته باشد و کیفیت و امکانات ایده آلی دارا باشد.

ایلنا؛ در این مطلب سعی داریم اطلاعات کلی درباره هتل آپارتمان های مشهد و معرفی جامع از اطلاعات آنها را انجام دهیم و با توجه به وضعیت گردشگری شهر مشهد که با وجود بارگاه ملکوتی حضرت امام رضا (ع) سالانه تعداد بسیار زیادی از مسافران را پذیرایی میکند انتخاب و داشتن اطلاعات در مورد اقامتگاه مناسب امری بسیار مهم و مفید است.

در مشهد مقدس تعداد بسیار زیادی هتل و هتل آپارتمان ساخته شده است با وحود این تعداد  زیاد در بازه های زمانی خاصی در شهر با توجه به وجود انبوهی از مسافران و زائران باز هم کمبود هتل آپارتمان مشهد و هتل مشهد حس می شود و علاوه بر این با توجه به تنوع زیادی هتل آپارتمان های مشهد حساسیت زیادی در انتخاب یک اقامتگاه مناسب در این شهر ایجاد می شود که هم فاصله کمی تا حرم داشته باشد و هم قیمت مناسبی داشته باشد و کیفیت و امکانات ایده آلی دارا باشد.

تعدادی از هتل آپارتمان های مشهد و هتل مشهد را در زیر معرفی و بررسی میکنیم :

هتل آپارتمان حیات شرق مشهد : این هتل آپارتمان سه ستاره لوکس که کیفیتی در حد یک هتل چهار ستاره دارد در حاشیه خیابان نواب صفوی فقط حدود کمتر از 5 دقیقه تا حرم مطهر فاصله دارد و یکی از بهترین و شیک ترین هتل آپارتمان های مشهد می باشد که در 8 طبقه ساختمان دارای واحد های آپارتمانی خوابدار با امکانات تو تجهیزات بسیار پیشرفته و ایده آل می باشد و منوی غذایی بصورت منوی بوفه سلف سرویس با کیفیت غذای بسیار مناسب را دارا می باشد.

هتل آرین مشهد : هتل آپارتمان آرین مشهدیکی از هتل آپارتمان کیفیت عالی و نوساز مشهد می باشد که در سال 1396 افتتاح شده است و در خیابان امام رضا 3 حدود 3 دقیقه پیاده تا حرم مطهر فاصله دارد و این هتل آپارتمان که منوی غذایی بوفه سلف سرویس با کیفیت غذایی بالایی دارد نیز یکی از هتل آپارتمان های با کیفیت و لوکس مشهد می باشد.

هتل آپارتمان مهسان مشهد : هتل آپارتمان مهسان مشهد که در سال 1397 اففتاح شده است نیز یکی از هتل آپارتمان های کیفیت خیلی خوب مشهد می باشد که در فاصله اندکی از حرم مطهر (حدود3 دقیقه پیاده) و با توجه به قرار گیری در نزدیکی ورودی باب الجواد یکی از انتخاب های مناسب جهت رزرو هتل و هتل آپارتمان در مشهد می باشد.

پایتخت مشهد : واحد اقامتی پایتخت مشهد یکی از نزدیک ترین هتل آپارتمان های مشهد به حرم مطهر می باشد که در خیابان امام رضا 1 حدود 3 دقیقه پیاده تا ورودی باب الرضا فاصله دارد. این هتل آپارتمان کیفیت خوب که در سال 1396 بازسازی شده است هم می تواند گزینه مناسبی جهت اقامت در مشهد مقدس باشد.

تبسم مشهد : واحد اقامتی تبسم مشهد یکی از نزدیک ترین هتل آپارتمان های مشهد به حرم مطهر می باشد که در خیابان امام رضا 3 حدود 5 دقیقه پیاده تا ورودی باب الرضا فاصله دارد. این هتل آپارتمان کیفیت خوب که در سال 1396 ساخته شده است هم می تواند گزینه مناسبی جهت اقامت در مشهد مقدس باشد.

 

 

امام رضا پایتخت گردشگری مشهد مشهد مقدس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر