کد خبر: 751430 A

سرپرست فرمانداری لنجان:

در راستای توسعه همکاری‌ها و تعاملات ذوب‌آهن اصفهان با منطقه، یزدی‌زاده مدیرعامل این شرکت پنج شنبه 22 فروردین‌ماه با حضور در فرمانداری شهرستان لنجان با خدامراد صالحی سرپرست این فرمانداری دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش ایلنا، سرپرست فرمانداری لنجان، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، تعامل با ذوب آهن اصفهان را بسیار مهم و سازنده برای شهرستان دانست و گفت : فارغ از جریانات سیاسی و تمنیات فردی باید با بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود و هم‌افزایی به نفع مردم کار کنیم که این امر مورد تاکید مقام معظم رهبری است .

وی افزود : خط مشی من این است که بر اساس حسن روابط ، احترام متقابل و در چارچوب مقررات، با همکاری بخش های مختلف شهرستان در جهت حل مشکلات گام برداریم .

صالحی تصریح کرد: از زمان حضور یزدی‌زاده به‌عنوان مدیرعامل ذوب آهن اصفهان، شاهد همکاری بسیار خوب این مجتمع عظیم صنعتی با شهرستان هستیم و بسیار خوشحالم در زمانی هدایت فرمانداری را به عهده دارم که چنین شخصی مدیرعامل ذوب آهن اصفهان است .

وی افزود: شاهد هستیم که این شرکت به مسئولیت‌های اجتماعی خود به خوبی عمل می‌کند و البته مردم مطالباتی نیز دارند که در این خصوص می‌توان با تعامل به نتایج خوبی رسید .

یزدی زاده نیز در این دیدار ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، گفت: ذوب آهن اصفهان همواره در چارچوب مسئولیت‌های اجتماعی خود و حتی در صورت نیاز فراتر از این مسئولیت‌ها، آمادگی دارد تا با همکاری با نهادهای مختلف ازجمله فرمانداری، در خدمت مردم شریف شهرستان لنجان باشد و تلاش نمودیم که این مهم را در عمل اثبات کنیم .

وی افزود : منافع این مجتمع عظیم صنعتی، متوجه مردم است و لذا خدمت به این صنعت در واقع خدمت به مردم محسوب می شود چرا که ذوب آهن اصفهان از دیرباز خدمت به مردم را وظیفه خود می دانسته و به این مهم افتخار می‌کند .

مدیرعامل ذوب‌آهن اصفهان تصریح کرد: اگر نیت و هدف ما خدمت به جامعه باشد، قطعاً می‌توانیم همکاری خوبی داشته باشیم و با همبستگی و اتحاد نتایج خوبی حاصل کنیم .

اصفهان ذوب آهن اعیاد شعبانیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر