کد خبر: 751425 A

معاون رییس‌جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست یک شنبه 25 فروردین ماه از غرفه ذوب آهن در نمایشگاه بین المللی محیط زیست بازدید کرد.

به گزارش ایلنا، رئیس سازمان حفاظت محیط زیست ضمن بازدید از نمایشگاه محیط زیست با حضور در غرفه ذوب آهن اصفهان و در گفتگو با مسئولین و کارشناسان شرکت در جریان اقدامات زیست محیطی شرکت قرار گرفت .

حضور معاون سازمان محیط زیست در غرفه ذوب آهن اصفهان           

اصغر دانشیان معاون توسعه مدیریت، حقوقی و امور مجلس سازمان محیط زیست نیز به همراه تنی چند از مسئولین این سازمان شنبه 24 فروردین ماه با حضور در غرفه ذوب آهن اصفهان ، از دستاوردهای زیست محیطی اخیر این شرکت اطلاع یافتند . 

دانشیان در این دیدار به خبرنگار ما گفت: ذوب آهن اصفهان مادر صنعت فولاد کشور است و نقش مهی در اشتغال زایی و تولید ملی ایفا کرده است . 

وی افزود: امیدوارم به زودی فعالیت های زیست محیطی این شرکت باعث شود ، ذوب آهن اصفهان به صنعت سبز تبدیل گردد که اهمیت بسیاری دارد . 

مکاری مدیر HSE ذوب آهن اصفهان درباره پروژه های زیست محیطی و جنگل دست کاشت بی نظیر این شرکت که نقش مهمی در حفظ محیط زیست منطقه دارد ، توضیحاتی ارائه نمود

حضور خبرنگاران رسانه‌های جمعی در غرفه ذوب آهن اصفهان

غرفه ذوب آهن اصفهان در هجدهمین نمایشگاه محیط زیست مهمان خبرنگاران رسانه‌های جمعی از جمله دنیای اقتصاد ، چیلان، صمت، عصرمعدن، معدن‌نیوز، بورس ۲۴، معدن ۲۴، بورس پرس، ماین‌نیوز و ... بود که با مدیر hse شرکت دیدار و گفتگو و در جریان اهم اقدامات شرکت در این زمینه قرار گرفتند .
ذوب آهن سازمان حفاظت محیط زیست محیط زیست عیسی کلانتری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر