کد خبر: 750731 A

پالسین به سادگی به شما کمک می کند تا پس از ثبت درخواست خود، از میان فهرستی از متخصصین یک نفر را برگزینید و برای انجام امور به منزل خود دعوت کنید.

ایلنا؛ در صورتی که در زمینه تعمیر کولر آبی، سرویس کولر آبی و تعرفه خدمات کولر آبی نیاز به متخصص دارید، می توانید با نصب و دانلود اپلیکیشن پالسین از این خدمات استفاده کنید. پالسین به شما کمک می کند تا پس از ثبت درخواست خود در سامانه، از قیمت سرویس مورد نظر خود آگاه شوید و از میان بهترین متخصصین شهر تهران، چه متخصصین تعمیر کولر آبی در غرب تهران و چه در سایر نقاط، یک نفر را با آگاهی از هزینه ها و قیمت لوازم به کار گیرید.

شما می توانید برای مشکلاتی چون چکه کردن کولر، تعمیر و یا تعویض سینی کف کولر، تعمیر و یا تعویض پمپ آب، تعویض یاتاقان، روغن کاری و یا حتی تعویض و تعمیر قطعات الکتریکی معیوب کولر خود از خدمات پالسین استفاده کنید و یا روی این سامانه درخواست متخصص دهید. پالسین به سادگی به شما کمک می کند تا پس از ثبت درخواست خود، از میان فهرستی از متخصصین یک نفر را برگزینید و برای انجام امور به منزل خود دعوت کنید. تنها کافی است که در صفحه ی خدمات مورد نظر و یا در اپلیکیشن پالسین که برای دستگاه های اندرویدی و هم برای دستگاه های iOS قابل دانلود است، مشروح خدمات مورد نیاز خود را بنویسید.

در چه مواقعی به سرویس کولر آبی نیاز پیدا می‌کنیم؟

پاسخ به این سوال تا حد زیادی ساده است: با گرم شدن هوا در آخرین روزهای فروردین ماه و شدت گرفتن شیب دمای هوا به سمت بالا،‌ نیاز به کولر آبی یک نیاز مهم و ضروری خواهد بود. اما از آنجایی که کولرها در طول سال خاموش هستند و به سبب شرایط آلوده ی شهری، سرویس، تعمیر و یا بازبینی کولر آبی ضروری است. گاهی این خدمات تنها به تعویض پوشال محدود می شود و گاهی نیاز شما به خدماتی از دست تعمیر پمپ، تعویض پمپ کولر آبی، باز کردن راه لوله ها، خدمات مرتبط به کانال کولر، رگلاژ تسمه، شستشوی پمپ، روغن کاری و یا تعویض قطعات و یا تعمیر موتور کولر خواهد بود. در تمامی این موارد، پالسین یک راه مطمئن برای درخواستی است که به یک تجربه ی عالی از خدمات آنلاین منجر می شود.

در کل می توان خدمات پالسین در زمینه سرویس کولر آبی را به این صورت بیان کرد:

- اگر کولر آبی شما با روشن کردن دستگاه کار نمی کند و یا تصور می کنید که موتور کولر خراب است.

- اگر پوشال ها خشک هستند و یا آب کولر به روی پوشال ها نمی ریزد.

- اگر کولر شما پس از روشن شدن صدای نامتعارفی تولید می کند.

- اگر کولر شما نیاز به شستشو دارد.

- اگر پوسیدگی بدنه باعث شده تا سینی زیر دستگاه دچار سوراخ و یا پارگی شود.

البته می توان گفت که عموم درخواست های مرتبط با خدماتی که کاربران به آنها نیاز پیدا می کنند در همین پنج دسته خلاصه می شود، اما در نهایت کاربران پالسین بیشتر مواردی چون تعمیرات و یا سرویس کاری کلی را به پالسین سفارش می دهند.

چگونه برای خدمات مرتبط به تعمیر و سرویس کولر آبی در پالسین سفارش ثبت کنیم؟

ثبت سفارش در پالسین اصلا کار دشواری نیست. تنها کافی است که اپلیکیشن پالسین را دانلود کنید و یا برای ثبت سفارش به سایت پالسین مراجعه نمایید. روند ثبت ساده است، در صفحه ی اصلی سرویس مورد نظر خود را جستجو کنید و به صفحه ی ثبت وارد شوید. سپس در بخش توضیحات، مختصری از خدمات مورد نظر خود را بنویسید. اگر لازم است که عکسی تهیه کنید، می توانید آنرا در همین صفحه آپلود نمایید. مثلا عکسی از شکاف سینی کولر، وضعیت پوشال ها و چیزهایی از این دست. سپس زمان حضور متخصص در منزل یا محل کار را مشخص کنید و محلی را که می خواهید کار در آنجا انجام شود تعیین نمایید. به همین سادگی درخواست شما ثبت می شود و پالسین این درخواست را برای تمامی متخصصینی که در حیطه کاری مورد نظر شما هستند ارسال می کند.

در کمتر از چند دقیقه، متخصصین پالسین پیشنهادات خود را در زمینه ی تعمیرات و خدمات کولر آبی به شما ارائه می کنند و شما می توانید با توجه به قیمت های پیشنهادی، اجرت و دستمزد و حتی هزینه اقلام مصرفی مانند پمپ یا پوشال، یکی از این متخصصین را انتخاب کرده و پیشنهاد او را قبول کنید.

در نهایت متخصص به منزل شما مراجعه می کند و خدمات مورد نظر شما را به نحو احسن انجام خواهد داد. توجه داشته باشید که خدمات پالسین تنها به درخواست تعمیرات و خدمات مرتبط با کولر و یا کارهایی از این دست محدود نمی شود و شما می توانید برای نظافت منزل، کارواش، تعمیر لوازم منزل و حتی خدمات مرتبط با آموزش و نگهداری سالمندان (و بسیاری خدمات دیگر) از پالسین استفاده کنید.

تعمیر کولر آبی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر