کد خبر: 749440 A

انتخاب بهترین قالیشویی تهران،کار سخت و دشواری است؛ زیرا باید از جوانب مختلف و زوایای متعددی به این که کدام قالیشویی مناسب‌تر است نگاه کرد.

قالی به عنوان یک هنر ایرانی، سالیان زیادی است که زینت بخش خانه تمامی ایرانیان می باشد.براساس آمار، عمر فرش غالباً بالای 10 سال برآورد می شود و در مواردی با فرض نگه داری صحیح و درست، به بیش از 30 سال نیز می رسد.

اکنون به چند سوال و پرسش اساسی جواب می‌دهیم:

شست و شوی فرش ها به روش سنتی مناسب است صنعتی؟

امروزه، با پیشرفت علم و تکنولوژی و با روی کار آمدن قالیشویی های مدرن و حتی قالیشویی های آنلاین، قالیشویی در کارگاه ها یا کارخانه های قالیشویی و با دستگاه هایبه خصوص شستشوی فرش و با مواد مخصوص، فرش ها شسته می شوند که علاوه بر پاکیزگی بیشتر، از فرش نیز در برابر مخاطرات محافظت می شود.

شست و شوی فرش در قالیشویی ها، چقدر هزینه دارد؟

بهترین قالیشویی تهران،آن است که در عین درست کاری و رضایت مداری،در جهت کاهش هزینه ها نیز گام بردارد.

برای اطلاع از هزینه ،مرجعی رسمیای به نام اتحادیه صنف قالیشویان در هر شهر وجود دارد که،این اتحادیه در طول سال، معمولا به صورت هر شش ماه یک بار، قیمتیرا تصویب و به صورت رسمی برای شست و شوی فرش و قالی و موکت به قالیشویان،اعلام می‌کند و تمامی قالیشویان موظف به رعایتاین قانون و اعمال این قیمت ها هستند. همان‌طور که می‌دانید شست و شوی فرش، قالی و موکت در قالیشویی‌هابه صورت متر مربع محاسبه می‌شود.

البته در بسیاری از قالیشویی ها،به این صورت است که قیمت به صورت توافقی بین مسئول و مشتری مشخص می شود که ممکن است در این حالت،قیمت تصویب شده،با قیمت مصوب اتحادیه متفاوت باشد.

قالیشویی های مجاز و غیر مجاز!

یکی دیگر از ابزار ها برای کسب عنوان بهترین قالیشویی تهران ، داشتن مجوز و قانونی بودن آن است.

خیلی از قالیشویی های اطراف ما،مجوز قانونی و صلاحیت لازم را برای اداره و کسب و کار ندارند؛ باید دقت کرد و حوصله به خرج داد و اطلاعات لازم کسب کرد که کدام قالیشویی مورد تأیید مراجع ذیربط است و کدام مجوز لازم را کسب نکرده است.

میتوان این کار را به وسیله زنگ زدن تلفنی و سوال از اتحادیه و یا دیدن روزنامه ها و تبلیغات درونش استفاده کرد.

Untitled-2

صورتحساب فرش های خود را به دقت مطالعه کنید!

صدور صورتحساب و ارسال فاکتور برای بهترین قالیشویی تهران،جزء اولویت ها است.

براساس یک سنت و رسم قدیمی در میان ما ایرانی ها، فرش دستباف جزء سرمایه های اصلی زندگی محسوب می شود؛ پس توصیه می شود قبل از تحویل دادن سرمایه های خود به دست قالیشویی مجاز انتخاب شده توسط شما، قرارداد یا فاکتور ارائه شده را به دقت مطالعه کرده و از سوال کردن درباره آن،اصلا خجالت نکشید؛ چنانچه قرارداد ارائه شده برای شما قانع کننده نبود می توانید با دفتر شرکت قالیشویی تماس بگیرید و حتی در نهایت می توانید از نظرات کارشناسان اتحادیه قالیشویان استفاده نمایید.

باید ها و نباید هایی درباره ی شست و شو و نگهداری از فرش و قالی

برای کسب عنوان بهترین قالیشویی تهران،باید یک سری از خصوصیات را دارا بود که در زیر به مختصر توضیح داده شده است:

1-پاکیزگی فرش

خیلی از مردم فکر می کنند که برای تمیز کردن فرش،جاروی دستی مناسب است؛اما این مورد صحت ندارد زیرا نی های نوک تیز و نازک موجود در جاروی دستی با گذر زمان، الیافو پرز های فرش را دچار آسیبدیدگی و فرسودگی می نماید.بهتر است از جاروی برقی استفاده کنیم تا بهتر گرده و ذرات کثیف موجود روی آن گرفته شود.

2-تاثیر تابش نور آفتاب

آن دسته از خانه هایی که به دلیل موقعیت شان، آفتاب گیر هستند، گرچه شرایطی مفید را برای افراد و نیز محیط درونی خانه فراهم می آورند اما، دارای بعضیمشکلات نیز می باشند. برایمثال چنانچه فرش خانه به صورت دائم در معرض تابش مستقیم آفتاب قرار داشته باشد، اینعمل بر روی رنگ فرش تاثیری مخرب خواهد داشت. توصیه میشود اگر در خانه ی خود، قالی دستبافت و با ارزش و قدیمی پهن کرده اید برای جلوگیری از تابش های مخرب آفتاب، برای پنجره هایی که در مقابل این فرشوجود دارد،از پرده های ضخیم و مناسب استفاده نمایید تا از فرسوده شدن فرش هایتان جلوگیری کنید.

3-سایش

اگر مجبور هستید فرش های خود را به زیر درب هدایت کنید یا به علت کمبود جا،آن را به قسمتی بفرستید که تا بخورد،باعث ایجاد سایش می شود.برای بهبود چنین شرایطی،می توانید هر از چند گاهی ،فرش یا گلیم را بچرخانید تا همه قسمت های آن به یک اندازه پا بخورد.

بهترین قالیشویی تهران

با مقایسه و ارزیابی تعداد شاخص و خصوصیات بارز،می توان قالیشویی های خوب و بد را از هم جدا کرد و در انتخاب قالیشویی مورد نیاز،برنامه ریزی لازم را انجام داد.

بهترین قالیشویی تهران ،عواملی نظیر شستشوی مناسب،رعایت بهداشت،سرعت عمل،استفاده از ابزار و ماشین آلات پیشرفته،رضایت خاطر مشتری،هزینه مناسب و ... را در دستور کار خود قرار می دهد. در شهر تهران،قالیشویی های فراوانی وجود دارد که به فعالیت و خدمت به مردم می پردازند اما لزوما تعدد باعث بهترین قالیشویی تهران شدن نمی شود.در این جا نگاهی مختصر به تعدادی از قالیشویی های مجاز و قانونی شهر تهران می پردازیم و بهترین قالیشویی تهران را بررسی می کنیم:

قالیشویی ایران مهر

شاید این اسم را خیلی از مردم به یاد داشته باشند؛بخاطر اسم آن و به علاوه تبلیغات آن در رسانه ها.می توان به نوعی عنوان بهترین قالیشویی تهران را به این کارخانه سابقه دار اختصاص داد.

قالیشویی ایران مهر به عنوان اولین کارخانه شستشوی فرش و قالی، به فعالیت هایی همچون شستشوی فرش دستباف،ماشینی،خارجی،تابلو فرش و ... را برعهده دارد.

این کارخانه به علت استفاده از ماشین آلات تمام اتوماتیک و مکانیزه و استفاده از مواد نانو شوینده،تضمین صحت و سلامت و ثبات رنگ را به مردم می دهد.

قالی شویی ایران مهر یکی از بهترین و مناسب ترین قالیشویی های سطح شهر می باشد و با عملکردی کارآمد، در جهت برآورده ساختن نیاز مشتریان، گام برداشته است و با به کارگیری شیوه های مدیریتی نوین،خدمتگذار مشتریان بوده است.

 

به دلیل داشتن زیرمجموعه ای گسترده و خدمات مداوم و مناسب ، این قالیشویی نیز در فهرست بهترین قالیشویی تهران حضور دارد.

مجموعه ای از خدمات که در زمینه های شستشو، لکه زدایی و رفو کردن فرش ها، انواع گلیم و مبل شویی به مشتریان ارائه می شود.این خدمات بسیار متنوع هستند و در حوزه های گسترده با کیفیت عالی قابل انجام می باشند.کارگاه قالیشویی تهران شهر یکی از مجموعه های فعال قالیشویی است که با رضایتمندی مشتریان از خدمات شستشو ی فرش ماشینی و دستباف کار خود را ادامه می دهد و شعار و هدف اصلی این قالیشویی،ارائه خدمات مناسب و بهینه و منظم است.

 همچنین قالیشویی ایران مهر با هدف کیفیت در خدمات و داشتن تجربه سالیان زیاد در زمینه شستشو و خشکشویی فرش های نفیس و دستبافت ومبلمان چرم و استیل و … فعالیت می کند.

قالیشویی ایران مهر با خدمات فراوان و خدمات مناسب بدون شک در لیست بهترین قالیشویی تهران قرار می گیرد.

- متخصص در شستشوی همه نوع فرشهای اعلا و ابریشم و چله ابریشم و ماشین

- عضو رسمی کانون قالیشویان استان تهران

- شستشو با بهترین مواد با ارائه ضمانت نامه کتبی هنگام تحویل فرش شما جهت حفظ کیفیت و سلامت قالی های شما

- مجهز به پرسنل مجرب و با تجربه

- دارای سرویسVIP

- ارائه دهنده همه نوع خدمات فرش شامل: ریشه زنی، شیرازه دوزی، چرم دوزی، متقال بافی، رفع سوختگی، رفو کاری، بافت فرشهای فرسوده و آسیب دیده، رنگبرداری، رنگرزی فرشهای اعلا و ابریشم و لکه برداری همه نوع فرش

- سرویس سراسر تهران

- کارخانه ای کاملا مجهز

- دستگاه های شستشو و آبگیری مدرن و پیشرفته

- دارای گرمخانه گازی جهت خشک کردن فرشها در فصول سرد سال

قالیشویی ایران مهر

قالیشویی ایران مهر در سال 1331 تاسیس گردیده است و اولین قالیشویی در تهران بوده است و توانسته ایم تا کنون خدمات عالی و امکانات خوب را با کیفیت بسیار عالی به همشهریان عزیز تهرانی و شهر ری ارائه دهیم.

قالیشویی ایران مهر ، یک قالیشویی تمام اتوماتیک است . و در حال حاظر با فضای استثنایی که شامل ساختمان اداری، محوطه باز ، سه سالن جهت شستشو مجهز به گرم خانه گازی ، سالن بسته بندی ( کاور ) و تسویه خانه ها است.

همچنین قالیشویی ایران مهر خدماتی همچون شستشو قالی دستبافت و ماشینی – رفوگری – چرم دوزی- شیرازه دوزی- لکه گیری- مبل شویی – رنگبرداری – و .... را ارائه می دهد

در حال حاظر این مجموعه با دارا بود یکصد و سی شش نفر پرسنل و نیزر ۱۷۰ هزار مشترک در مناطق گوناگون تهران بزرگ آماده هر نوع خدمت رسانی است

قالیشویی ایران مهر دارای پروانه معتبر و لوح تقدیر از ریاست محترم صنف قالیشویی شهر ری است. که در سایت میتوانید مشاهده نمایید.

قالیشویی ایران مهر تخفیف ویژه عیدانه ای بابت سال جدید در نظر دارد و به کسانی که سفارش خود را از طریق سایت ایران مهر ثبت کنند.10 درصد تخفیف ارائه می دهد

ادرس سایت :

www. carpetiranmehr.ir

Untitled-34

ایران رسانه فرش گرم خانه برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر