کد خبر: 740201 A

کرم ضد چروک دور چشم یکی از مهم‌ترین و اصلی ترین گزینه‌های انتخابی است که سبب می شود زیبایی چهره شما چندین برابر بیشتر شود. توجه به پوست و سلامت امری است که بسیار مورد توجه قرار گرفته است به همین خاطر کرم های بسیار مؤثری در این راستا پیشنهاد شده است. کرم روز برای مراقبت از پوست در برابر چین و چروک های محیطی، کرم شب برای ترمیم و بازسازی پوست و کرم ضد آفتاب برای مراقبت از پوست در برابر اشعه های مضر آفتاب و بسیار گزینه های انتخابی دیگر که هر کدام به نحوی کاربرد و استفاده خود را دارا هستند. کرم دور چشم یکی از مهم ترین آن ها است، زیرا از کرم های عنوان شده برای رفع کبودی و تیرگی چشم نمی توان استفاده کرد. به همین خاطر نیاز است از کرمی مرتبط در همین راستا کمک گرفته شود. پوست صورت مخصوصاً پوست اطراف چشم از ظرافت و حساسیت خاصی برخوردار است به همین خاطر باید به شکلی متفاوت تر از آن محافظت شود. یکی از ساده ترین راه هایی که به شما کمک می کند همیشه دور چشمی صاف و یک دست با پوست صورتتان داشته باشید کرم های دور چشم است. در مقاله پیش رو سعی بر آن داریم تا پیرامون کرم دور چشم، راه های رسیدن به زیبایی بیشتر پوست و باید و نبایدهای که سبب می شود پوست اطراف چشم شما تیره تر دیده شود مطالبی را با شما به اشتراک بگذاریم. با ما همراه باشید اگر زیبایی صورت شما برایتان از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

 چه عواملی سبب تیره شدن اطراف چشم می‌شود؟

 عوامل بسیاری در تیرگی پوست اطراف چشم مؤثر هستند. عواملی از قبیل اختلالات هورمونی، عوامل ژنتیکی، تغذیه نامناسب، مصرف مواد کافئین دار، سیگار، فعالیت زیاد با کامپیوتر و گوشی همراه و هر چیز دیگری که سبب شود به چشم شما فشار وارد شود. به عنوان مثال مالش چشم ها به مدت طولانی خود سبب کبودی پوست زیر چشم می شود و به رگ های که در زیر پوست هستند آسیب وارد می شود. این امر می تواند از سن خردسالی تا کهن سالی در بین افراد با شکل و حالت متفاوت مشاهده شود. اگر تمام راه های درمانی را طی کرده اید و به نتیجه دلخواه خود نرسیده اید باید به شما بگویم با کرم های ضد چروک دور چشم از شر کبودی و چین و چروک های مزاحم  دور چشم خود رهایی پیدا می کنید. البته این را به یاد داشته باشید که برای این مهم نیاز است قدری زمان و حوصله به خرج دهید تا به نتیجه دلخواه خود دست پیدا کنید. گردش خون در پوست زمانی که کاهش پیدا می کند و اکسیژن و مواد مغذی به اندازه دریافت نمی شود نتیجه ای جزء چین و چروک و سیاهی زیر چشم را شاهد نخواهید بود. کم آبی بدن، اشعه های مضر آفتاب، کم آبی بدن، مصرف توتون و تنباکو، کمبود مواد مغذی، کم خونی، اگزما پوستی، نارسایی های کلیوی، سالخوردگی و کاهش کلاژن سازی در پوست، بیماری های مزمن معده، مشکلات مربوط به بینی و بسیاری عوامل دیگر هر کدام به تنهایی می توانند سبب چین و چروک، سیاهی و پف های اطراف چشم باشند. شما برای حل این مشکل می‌توانید از عوامل درونی فاکتور بگیرید و از بیرون به مراقبت و نگهداری از پوست خود بپردازید.

 انواع کرم های ضد چروک دور چشم

کرم های ضد چروک دور چشم هر کدام با شکلی متفاوت و کارایی مخصوص برای افراد تهیه و تولید می شوند. به عنوان مثال برخی از کرم های دور چشم به دلیل دار بودن کافئین سبب سفت شدن پوست دور چشم می شوند و همین امر به رفع سریع تر کبودی های آن کمک شایان ذکری می کند. کافئین به دلیل بهبود گردش خون از پف و کبودی چشم در طی گذر زمان جلوگیری می کند. اگر می خواهید کرم های دور چشم کارایی مؤثر تری داشته باشند به شما توصیه می کنیم آن ها را در یخچال قرار دهید تا در زمان استفاده سرد باشند و پف های زیر چشم را سریع تر بهبود ببخشند. برخی از کرم های دور چشم سرشار از ویتامین سی هستند و همین امر سبب آبرسانی سریع تر به پوست می شود و دور چشم را شاداب تر به تصور می کشد. برخی از کرم ها به شکلی ساخته می شوند که دی ان ای های تخریب شده ای که سبب سیاهی و کبودی زیر چشم شده است را ترمیم می کند و از پیری زود رس پوست جلوگیری می کند. نمونه دیگری از این کرم ها به سرعت در پوست جذب می شوند و حس خنکی و شادابی را به پوست اطراف چشم می دهند. حلقه های سیاهی که در اطراف چشم به وجود می آید را با کرم های که با عصاره های گیاهی تهیه می شوند تهیه کنید تا هیچ کس متوجه این هاله سیاه نشود. کرم آب‌رسان دور چشم به محو کردن حلقه های سیاه و درمان کدر بودن پوست های دور چشم می شود. کرم های دور چشم در یک نگاه کلی به نرمی، شادابی، شفافیت، رفع کبودی، رفع پف زیر چشم و درخشندگی بیشتر چشم های شما کمک می کنند.

بهترین کرم های ضد چروک دور چشم

اگر بخواهیم در یک دسته بندی کلی به کرم های ضد چروک دور چشم اشاره ای داشته باشیم می توانیم به سرم ها و کرم های مخصوص در این راستا اشاره ای داشته باشیم. کرم ها قابلیت استفاده برای هر پوستی را دار هستند اما اگر پوست چربی دارید به شما استفاده از سرم های ضد چروک دور چشم را توصیه می کنیم. این سری از کرم ها و سرم ها سبب می شوند فرآیند کلاژن سازی در پوست سریع تر به انجام برسد و پوست دور چشم قابلیت ارتجاعی بیشتری پیدا کند و عمق آبرسانی به پوست به قدری زیاد صورت می گیرد که سبب بهبود چروک های عمیق در اطراف چشم نیز می شود. هیدروژل ضد چروک دور چشم، کرم ضد پف دور چشم آلیفت، کرم جوان ساز دور چشم و لب ژونزک، ژل ضد چروک دور چشم اوراشکه و کرم ضد چروک دور چشم دالیس ای سی ام را به شما توصیه می کنیم اگر قصد شما خرید به صورت اینترنتی است. برندهای اشاره شده را با خیال راحت از وب سایت های معتبر تهیه کنید و نتیجه آن را در ظرف مدتی کمتر از 45 روز شاهد باشید.

چگونه از کرم های دور چشم باید استفاده کرد؟

کرم های دور چشم را باید با روش خاصی مورد استفاده قرار داد تا به نتیجه دلخواه سریع تر دست پیدا کرد. برای شروع به شما پیشنهاد می کنیم کرم را در یخچال نگهداری کنید. سپس از گوشه داخلی چشم هایتان به سمت بیرون و از گوشه بیرونی چشم ها به سمت داخل به صورت دورانی کرم را روی پوست خود ماساژ دهید. بهتر است در طی روز زمانی که از کرم های ضد آفتاب استفاده می کنید کرم ضد چروک دور چشم را نیز مورد استفاده قرار دهید. شب ها بهترین زمان برای استفاده از کرم های دور چشم هستند زیرا چشم شما در حال استراحت است و راحت تر ترمیم و بازسازی می شود. بهتر است کرم زیر چشم زده شود و روی پلک استفاده نشود اما برخی از کرم ها این ممنوعیت را ندارند و شما می توانید تمام چشم را با آن ماساژ دهید. تجربه نشان داده است که کرم های با کیفیت در طی گذر زمان سبب می شوند پف و کبودی زیر چشم به طرز خیره کننده ای از بین برود.

 

باید و نبایدهای کرم ضد چروک دور چشم

وقتی قرار است که برای زیبایی خود هزینه کنید به این موضوع نیز توجه داشته باشید که هدف شما از تهیه کرم چیست و ایده ال شما چیست؟ بر فرض برای تهیه کرم ضد چروک دور چشم یا کرم ضد سیاهی باید به این موضوع توجه شود که کرمی انتخاب شود که مواد مورد نیاز برای زیبایی شما را دار باشد. بر فرض کرم ضد چروک و ضد پیری دور چشم باید از موادی ازجمله رتینوئید، کافئین، آلفا هیدروکسی اسید، آنزیم Q10 و ویتامین سی باشد و اگر هدف شما رفع حلقه های دور چشم باید از کرم های استفاده شود که دارای ویتامین کا، هیدروکینون یا چای سبز و کافئین باشد. این موارد را شما باید قبل از خرید های خود مد نظر قرار دهید تا به نتیجه دلخواه خود دست پیدا کنید. از کرم های که به صورت تقلبی وارد بازار می شوند به هیچ عنوان خریداری نکنید زیرا سبب التهاب پوست، خارش چشم و سیاهی اطراف چشم و صورت می شود. هیچ گاه تصور نکنید که کرم های گران قیمت کیفیت بیشتری دارند و با هزینه های گزاف فرصت امتحان کرم های دیگر را از خود نگیرید. همه شما خوب می دانید برخی از کرم ها به دلیل برند معتبر و معروفی که دارند قیمت تمام شده بیشتری را به خود اختصاص داده اند. به همین خاطر توصیه ما به شما خرید یک کرم با قیمت منصفانه است که اگر با پوست شما سازگاری نداشت بتوانید از یک کرم دیگر استفاده کنید. امید است اطلاعات ارائه شده شما را به جهت رسیدن به پوستی زیبا و چشمانی شفاف تر یاری رسانده باشد.

چین و چروک دی ان ای زیبایی ویتامین گوشی همراه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر