کد خبر: 739877 A

بهترین هواپیمایی ایران از مشتری مدارترین سایت فروش بلیط ایران تقدیر کرد.

به گزارش ایلنا، همزمان با آخرین روزهای سال 1397 و معرفی برندهای برتر در حوزه های مختلف، شرکت هواپیمایی ماهان به عنوان برترین شرکت هواپیمایی ایران از رسپینا24 به عنوان پرفروش ترین و مشتری مدارترین سایت خرید اینترنتی بلیط هواپیما تقدیر و تشکر کرد.

آقای فصیحی ضمن تقدیر از رسپینا24، خاطر نشان کرد که این سایت علیرغم داشتن رتبه ی برتر فروش بلیط هواپیما ماهان، کمترین میزان نارضایتی و شکایت مسافران را در کارنامه سال 97 خود به ثبت رسانده است.

در پی رقم خوردن چنین رخداد خوشایندی، مصطفی ندافی؛ مدیر عامل رسپینا24، ضمن تقدیر از مسئولین هواپیمایی ماهان و تبریک به مناسبت فرا رسیدن سال جدید، از تمام عزیزانی که در سال گذشته همراه وب سایت  رسپینا۲۴ بودند،  تقدیر و تشکر و آرزوی سالی خوش همراه با رونق دوباره در صنعت هواپیمایی کشور را داشتند. وی خاطر نشان کرد؛ این مجموعه تمام تلاش خود را برای جلب رضایت و فراهم نمودن بستر مناسب در فروش اینترنتی بلیط هواپیما، بلیط قطار، بلیط اتوبوس و رزرو تور و هتل و ارائه خدماتی در خور شأن گردشگران به عمل خواهد آورد.

مجید ظریفی؛ مدیر مارکتینگ رسپینا24، ضمن آرزوی سالی همراه با برکت و شادی برای همه مردم عزیز گفت: سایت رسمی خرید اینترنتی بلیط هواپیما رسپینا24 در سال 98 با خدمات بهتر در حوزه ی خرید بلیط هواپیما داخلی و خرید بلیط هواپیما خارجی، خرید اینترنتی بلیط قطار و اتوبوس، خرید تور داخلی و خارجی و رزرو هتل داخلی و خارجی در کنار شما خواهد بود.

رسپینا24 (1)

مجید رضایی؛ مدیر آی تی رسپینا۲۴ نوید ارائه خدمات بسیار متنوع تر و بروزتر در سال آینده را داد و افزود که این مجموعه تلاش خواهد کرد تا همچنان پیشگام در نوآوری باشیم

بهاره حاجیان؛ مدیر تور رسپینا۲۴ ضمن تشکر از هنرمندان محبوب در همه حوزه ها ، جامعه پزشکان و متخصصین کشور و مدیران شرکتهای معتبر جهت انتخاب رسپینا۲۴ به عنوان مشاور سفر و خرید تور های داخلی و خارجی در سال گذشته، از تمام گردشگران عزیز جهت استفاده از خدمات مسافرتی مانند تورهای خاص و در شأن ایشان دعوت به عمل آورد.

ایران بلیط شادی مسافران خرید اینترنتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر