کد خبر: 739311 A

 این روزها طراحی دکوراسیون داخلی از هنرهای پرکاربرد به شمار می‌رود و از آنجا که افراد معمولا تمایل دارند محیط اطرافشان جلوه‌ای از درون و مطابق با سلیقه‌شان باشد، صنعت طراحی داخلی توانسته در دنیای کار، جایگاه خود را به ‌عنوان حرفه‌ای پردرآمد ارتقا دهد. یک طراح داخلی با هدف ایجاد محیطی بر پایه سلامت روحی و زیبایی ‌شناختی سازه، چیدمان مناسبی را طرح می‌زند و برای رسیدن به طرحی ایده‌آل، عادات و افکار مشتری را بررسی و بعد با درنظر گرفتن کاربری محیط، متناسب با سلیقه مشتری، فضایی کاربردی را برای او خلق می‌کند. درواقع طراح داخلی با کمک مهارت‌های خلاقانه خود، وضعیت داخلی ساختمان را طراحی و سازمان ‌دهی می‌کند. داشتن خلاقیت و ابتکار، ضرورت یادگیری این هنر است چراکه طراحی دکوراسیون، هنری پویاست و با تغییر سلیقه افراد و متناسب با هر دوره تغییر می‌کند.

5555555555555555555

عرصه گسترده طراحی داخلی در بازار کار

یکی از مهم‌ترین مزیت‌های یادگیری طراحی داخلی، کسب فرصت‌های شغلی در آینده است. برای ورود به بازار کار شما می‌توانید به طور مستقل و به عنوان یک کارآفرین در این زمینه فعالیت کنید و پروژه‌ها را به‌صورت شخصی مدیریت نمایید. همچنین این امکان وجود دارد که با شرکت‌های طراحی دکوراسیون وارد همکاری شوید. طراحی داخلی در تمام زمینه‌ها، فرصت رشد و فعالیت دارد، از طراحی دکوراسیون اختصاصی برای دفاتر و محیط‌‌های اداری، درمانی و آموزشی تا طراحی جلوه ‌های بصری فروشگاه‌ها و مراکز تجاری. شما می‌توانید طراحی محیط‌های متفاوتی از جمله هتل‌‌ها، سالن‌های ازدواج و برگزاری کنسرت، رستوران ‌ها، تفریحگاه ‌ها و حتی صحنه ‌آرایی در سینما و تئاتر را تجربه کنید. شما با کمک آموزشگاه‌ ها و موسسات متخصص آموزشی در زمینه دکوراسیون داخلی ، می ‌توانید جایگاه خود را در این صنعتِ روبه‌رشد پیدا کنید و از پتانسیل بی ‌پایان این رشته برای دستیابی به آینده ‌ای موفق بهره ببرید.

66666666666666666666

تری دی مکس، از کاربردی‌ترین‌ نرم افزارهای دنیای دیجیتال

یکی از حرفه ‌ای ‌ترین نرم ‌افرازهایی که در صنعت طراحی داخلی طرفداران بسیاری پیدا کرده، نرم‌افزار3D MAX است. تری دی مکس یک برنامه سه ‌بعدی کامپیوتری است و به منظور انجام طراحی و مدل ‌سازی سه ‌بعدی مورد استفاده قرار می ‌گیرد. این نرم‌ افزار بر روی سیستم عامل Microsoft Windows کار می ‌کند و با داشتن پلاگین ‌های انعطاف‌پذیر کمک می‌ کند تا کاربران ایده ‌های خود را به بهترین شکل ارائه کنند و حتی پیش از اجرایی کردن طرح، تغییرات مورد نظر خود را ایجاد و یا آن را اصلاح کنند و به‌این‌ترتیب به طراحی سه‌بعدی بی‌نقصی دست یابند. در واقع طراحان به وسیله این نرم افزار می ‌توانند یک پیش‌نمایش از طرح را به مشتری خود ارائه کنند. به همین سبب افراد خلاقی که در پی ارائه مناسب ایده‌ ها و تخیلات ذهنی خود هستند، می توانند با مراجعه به آموزشگاه های تخصصی برگزاری دوره های آموزشی تری دی مکس، فرصت مناسبی برای ارتقا یا تقویت توانایی هایشان برای خود فراهم ‌کنند.  

نرم‌افزار تری دی مکس در عرصه ‌های مختلف، کاربردهای فراوانی دارد. در معماری، مهندسی شهرسازی، طراحی صنعتی، طراحی داخلی، طراحی سازه (مبلمان، کابینت، در و پنجره)، ساخت بازی و انیمیشن و انواع هنرهای دیجیتال از این برنامه حرفه ‌ای و قدرتمند استفاده می ‌شود. در صنعت سینما با کمک قابلیت ‌های حرفه ‌ای این نرم‌افزار می ‌توان جلوه ‌های ویژه سینمایی تولید کرد و همین طور برای پیش تجسم فیلم‌ ها از آن بهره گرفت. تری دی مکس در صنعت ساخت انیمیشن و بازی، برای طراحی و مدل‌سازی کاراکترهای واقع‌ گرایانه و دقیق به‌ کار می ‌رود، همچنین قابلیت‌ های این برنامه در متحرک‌ سازی، گرافیک حرکت و جلوه ‌های بصری زمینه مناسبی را برای تولید انیمیشن و پویا نمایی فراهم آورده است.

پویااندیش، راه یادگیری تخصصی هنر

نرم‌افزار تری دی مکس قابلیت ‌های بسیار و جزییات کاربردی فراوانی دارد که دوره‌های آموزشی تصویرگران پویا اندیش به صورت ساده، گام به گام و کاربردی، شما را به متخصص این رشته تبدیل می‌ کند. کلاس های نرم افزار تری دی مکس پویا اندیش به‌صورت حضوری برگزار می شود و برای شرکت در آن تنها یک آشنایی اولیه با کامپیوتر و ویندوز کافی‌ است. تصویرگران پویا اندیش، دوره آموزشی تری دی مکس را با هدف کاریابی در بازارهای داخلی و خارجی برگزار می ‌کند.

درصورتی که علاقمند به هنر طراحی داخلی هستید با شرکت در دوره‌ های آموزش دکوراسیون داخلی وارد این عرصه جذاب، متفاوت و درعین حال پردرآمد شوید. حضور در دوره آموزش طراحی دکوراسیون داخلی به هیچ پیش ‌نیازی جز علاقمندی و خلاقیت شما احتیاج ندارد تا با تقویت نگاه زیباشناسانه خود، خلاقیت و مهارت های تکنیکی‌ تان را به چالش بکشید.

به دلیل تنگنای کار و کاریابی و خلا موجود میان تحصیلات دانشگاهی و نیاز بازار کار، تصویرگران پویااندیش بر آن شده‌اند تا با برگزاری دوره‌های آموزشی تخصصی، هنر و مهارت‌های مختلف را به صورت حرفه‌ای به کارآموزان علاقمند آموزش دهند و قدمی در جهت کارآفرینی و پویایی بازار کار بردارند. این آموزشگاه با در نظر گرفتن تنوع هنر در دنیای امروز سعی کرده با پوشش دادن آموزش انواع هنرها تا جای ممکن پاسخگوی تفاوت علاقمندی در افراد جویای هنر باشد.

آموزشگاه پویا اندیش با در نظر گرفتن امکان پرداخت چند مرحله ‌ای هزینه‌‌ ها شرایط را برای حضور علاقمندان ساده تر کرده است. در پایان هر دوره نیز پس از گذراندن امتحانات مربوطه، مدارک معتبر و قابل ترجمه قوه قضاییه به کارآموزان اعطا خواهد شد.

برای ثبت نام در دوره‌های آموزش طراحی داخلی و تری دی مکس و نیز مشاوره با کارشناسان برای دستیابی به اطلاعات بیشتر، می‌توانید با شماره تلفن‌های :   ۱۱۰ ۱۱۱ ۲۸  یا ۵۸۷ ۵۸۷ ۲۲ یا ۰۵ ۰۵ ۵۸ ۲۲ – ۰۲۱ تماس بگیرید و وب سایت پویا اندیش را حتما ببینید : https://pouyaandish.com

تئاتر خلاقیت سیستم عامل شماره تلفن صنعت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر