کد خبر: 738440 A

امروزه تعهد به ایفای مسوولیت اجتماعی یک انتخاب نیست بلکه یک اجبار و ضرورت است و این ضرورت با نگاهی که در ایران اسلامی به امور عام المنفعه وجود دارد،‌ اهمیتش دو چندان شده است.

ایلنا؛ ساختمان جدید شعبه اهواز شرکت بیمه البرز در استان خوزستان با حضور مدیرعامل و اعضای هیات مدیره این شرکت گشایش یافت. به گزارش روابط عمومی بیمه البرز، مدیرعامل این شرکت پس از گشایش ساختمان جدید شعبه اهواز در جمع خبرنگاران، گفت: استان خوزستان یکی از استان های تاثیرگذار در کشور بوده و نقش‌های بسیار اساسی در دفاع از کیان کشور و حضور در میادین صنعتی کشور ایفا کرده است. بیمه البرز هم در راستای ارج نهادن به جایگاه ملت عزیز و شهیدپرور این استان و تامین فضای مناسب و بهتر برای خدمت رسانی به مردم غیور و شهیدپرور استان خوزستان که در هشت سال دفاع مقدس،‌ خدمات ارزنده‌ای به میهن اسلامی ارایه کردند، ساختمان جدید شعبه اهواز را احداث و به بهره‌برداری رساند.

سید رسول تاجدار در پاسخ به پرسش خبرنگاری مبنی بر مشارکت بیمه البرز در امور خیریه، ‌تاکید کرد: امروزه تعهد به ایفای مسوولیت اجتماعی یک انتخاب نیست بلکه یک اجبار و ضرورت است و این ضرورت با نگاهی که در ایران اسلامی به امور عام المنفعه وجود دارد،‌ اهمیتش دو چندان شده است. در همین راستا بیمه البرز امسال نیز این افتخار را داشت که بودجه هدایای نوروزی و انتشار سررسید خود را صرف تجهیز مدارس استان سیستان و بلوچستان به سیستم گرمایشی مجهز کند.

نایب رییس هیات مدیره بیمه البرز در پاسخ به پرسشی درباره میزان پرداخت خسارت‌های بزرگ این شرکت در سال گذشته و یازده ماهه سال جاری، گفت: بیمه البرز در زلزله غرب کشور مبلغ ۶۵۰ میلیارد ریال به بیمه‌شدگان خسارت دیده خود که اکثرا خانواده معظم شهدا و ایثارگران بودند، خسارت پرداخت کرد.

وی افزود:‌ همچنین بیمه البرز در حادثه غرق شدن نفتکش سانچی مبلغ ۶ میلیون و ۲۰۰ هزار دلار خسارت پرداخت کرد.

به گفته تاجدار شرکت بیمه البرز در سال جاری در پی فساد محموله یک کشتی حامل خوراک دام، مبلغ ۶۳۰ میلیارد ریال به شرکت دام و طیور ایران خسارت پرداخت کرد.
 

 

ایران خدمت رسانی به مردم خوراک هشت سال دفاع مقدس اهواز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر