کد خبر: 736629 A

سامانه رزرواسیون مستر تیکو یک راه جدید و مورد اطمینان برای خریدهای اینترنتی بلیط مسافرتی شما می باشد که دارای نماد های اعتماد الکترونیکی ، ساماندهی مشاغل ، مجوزهای مربوطه از سازمان هواپیمایی است و کاربران با آسودگی خیال و با سرعت پردازش بالا در این سامانه می توانند اقدام به خرید بلیط های مسافرتی نمایند.

ایلنا، مستر تیکو ، سامانه آنلاین خرید بلیط هواپیما ، بلیط قطار و بلیط اتوبوس می باشد که با مراجعه به نشانی www.mrtiko.com می توانید با انتخاب مبدا و مقصد و همچنین روز حرکت خود اقدام به خرید بلیط نمایید.

سامانه رزرواسیون مستر تیکو یک راه جدید و مورد اطمینان برای خریدهای اینترنتی بلیط مسافرتی شما می باشد که دارای نماد های اعتماد الکترونیکی ، ساماندهی مشاغل ، مجوزهای مربوطه از سازمان هواپیمایی است و کاربران با آسودگی خیال و با سرعت پردازش بالا در این سامانه می توانند اقدام به خرید بلیط های مسافرتی نمایند.

در سامانه مستر تیکو به نشانی www.mrtiko.com  ، تمامی پروازهای داخلی و پروازهای خارجی به کشورهای مختلف فقط با چند کلیک ساده و روان و با سرعت بسیار بالا در دسترس شما عزیزان می باشد و با انتخاب شهر مبدا و مقصد و روز حرکت می توانید لیست تمامی شرکت های هواپیمایی را مشاهده کنید. در صفحه لیست تمامی ایرلاین ها اطلاعات بسیار مفیدی برای کاربران به نمایش گذاشته می شود.

قیمت های مختلف ایرلاین ها ، میزان ظرفیت باقی مانده هواپیما ، نوع کلاس هواپیما که در سه نوع اکونومی یا اقتصادی ، بیزینس کلاس یا تجاری و فرست کلاس می باشد ، اسم ایرلاین مربوطه ، نوع بلیط از دو نوع سیستمی و چارتری، کاربران با مشاهده این اطلاعات و براساس نیاز خود و مقایسه قیمت ها می توانند بلیط هواپیما خود را خرید نمایند.

در کنار خرید بلیط هواپیما، مسافران عزیز در سامانه مستر تیکو دسترسی کامل به خرید بلیط قطار و بلیط اتوبوس را نیز دارا می باشند. طبق توضیحات گفته شده در بالا برای قطارها و اتوبوس ها نیز اطلاعات بسیار مفیدی برای کاربران به نمایش گذاشته می شود و مسافران می توانند با مقایسه قیمت ها و اطلاعات، اقدام به خرید بلیط قطار و بلیط اتوبوس نمایند.

244221899

یکی از وجه تمایزهای خرید بلیط اتوبوس در سایت مستر تیکو ، انتخاب صندلی مورد نظر و رزرو آن می باشد. به این شکل که شمایل کلی صندلی های اتوبوس برای شما به نمایش گذاشته می شود و شما در این تصویر می توانید صندلی های رزرو شده از قبل و صندلی های خالی را مشاهده و به دلخواه هر صندلی که مورد پسند شما بود را رزرو نمایید.

از مزایای خوب سامانه رزرواسیون مستر تیکو ، پشتیبانی آنلاین و 24 ساعته آن می باشد. در این سامانه مسافران در هنگام برخورد با هر مشکل در هنگام خرید و رزرو بلیط هواپیما یا قطار ، می توانند از طریق چت آنلاین تعبیه شده در سایت ، با بخش پشتیبانی به صورت آنلاین صحبت کرده و به نحو صحیح خرید خود را انجام دهند.

پس از انتخاب بلیط مورد نظر ، به مرحله تکمیل مشخصات فردی و پرداخت می رسید. در هنگام خرید بلیط هواپیما به مقصدهای داخلی و بلیط هواپیما خارجی بایستی دقت بسیار بالایی برای تکمیل اطلاعات فردی داشته باشید ، چون اگر به هردلیلی غلط املایی در هنگام پر کردن اطلاعات فردی داشته باشید و بلیط شما صادر شود ، در هنگام مراجعه به فرودگاه ، ماموران فرودگاه از سوار شدن شما به هواپیما خودداری می کنند و یا برای کنسل کردن بلیط بایستی مبلغی به عنوان جریمه پرداخت شود و مابقی به حساب شما برمیگردد، پس در هنگام خرید بلیط های مسافرتی و تکمیل کردن اطلاعات با دقت کامل موارد مربوطه را تکمیل کنید.

پس از تکمیل کردن فیلدهای مربوطه به اطلاعات ، می توانید با در اختیار داشتن شماره کارت و رمز دوم کارت بانکی خود اقدام به پرداخت آنلاین نمایید تا بلیط برای شما در همان لحظه صادر شود.

از دیگر مزایای مستر تیکو دارا بودن اپلیکیشن برای نصب بر روی تلفن های همراه می باشد تا کاربران به سادگی از خدمات خوب مستر تیکو در تلفن های همراهشان بتوانند استفاده کنند. تمامی خدمات خرید بلیط هواپیما در این اپلیکیشن موجود می باشد و خدمات خرید بلیط قطار و اتوبوس نیز به زودی در ورژن های بعدی آپدیت می شود.

اتوبوس بلیط تلفن های همراه مسافران هواپیما
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر