کد خبر: 736459 A

محسنی مجد مطرح کرد؛

مدیرعامل شرکت به‌پخش از فعالیت این شرکت در حوزه مسئولیت‌های خیرخواهانه و تهیه اقلام مورد نیاز برخی خانواده‌های محروم خبر داد.

به گزارش ایلنا، مجید محسنی مجد، در این رابطه توضیح داد: همانگونه که مستحضرید و طبق تعاریف، مسئولیت اجتماعی شرکتی، مجموعه وظایف و تعهداتی است که شرکت بایستی در جهت حفظ، مراقبت و کمک به جامعه‌ای که در آن فعالیت می‌کند، انجام دهد. به عبارت ساده‌تر شرکت‌ها نسبت به فضا و جامعه‌ای که در آن فعالیت می‌کنند، باید احساس مسئولیت کرده و در این راستا تلاش‌هایی را انجام دهند.

وی ادامه داد: در همین راستا می‌توان به فعالیت‌هایی در حوزه محیط زیست، مسئولیت اخلاقی و مسئولیت‌های خیرخواهانه اشاره کرد که به سبب روحیاتی که ما ایرانیان داریم، هر کدام از این مسئولیت‌ها را به شکلی درست و دقیق انجام می‌دهند. کما اینکه در مواقع خطر یا وقوع حوادثی نظیر سیل و زلزله، مردم ما حضور فعالی در عرصه کمک رسانی دارند.

مدیرعامل شرکت به‌پخش، با بیان اینکه این شرکت، با همکاری پرسنل کوشا و خیر خود، افتخار این را داشته که تا امروز به مسئولیت‌های خیرخواهانه پرداخته و کمک به محرومین و نیازمندان را یکی از دغدغه‌های اصلی خود و اهداف شرکت قرار داده است، اظهار کرد: از این رو سعی شده با تهیه بسته‌هایی از اقلام مورد نیاز خانوارها، نقش خود را در عرصه خیرخواهانه مسئولیت اجتماعی به خوبی ایفا کرده و ضمن نشاندن لبخند امید بر لبان این خانواده‌های عزیز، میزان مشارکت پرسنل شرکت را در این امر، بالا ببرد.

محسنی مجد خاطرنشان کرد: در جریان وقوع زلزله در سرپل ذهاب، شرکت به‌پخش جزو اولین گروه‌هایی بود که آمادگی خود را برای اعزام کمک‌های مورد نیاز منطقه، اعلام کرد و همراه با سایر ارگان‌ها در امر کمک‌رسانی به زلزله‌زدگان فعال بود.

وی اضافه کرد: جدای از این اقدامات و تهیه اقلام برای خانواده‌های نیازمند، حضور پرسنل شرکت در طرح «محسنین» کمیته امداد امام خمینی(ره) است که همزمان با هفته احسان و نیکوکاری در ساختمان شرکت برگزار شد و مورد استقبال کارکنان قرار گرفت.

مدیرعامل شرکت به‌پخش، در پایان با بیان اینکه نوع دوستی و کمک به نیازمندان، همواره باید به یک فرهنگ در جامعه تبدیل شود، تصریح کرد: امیدوارم با همیاری و همدلی خانواده بزرگ به‌پخش، در روزهای پایانی سال و در سال جدید، بتوانیم مسیری را که در آن هستیم طی کنیم و در راستای فرهنگ سازی این امر خداپسندانه، الگویی برای سایر شرکت‌هایی که می‌توانند با ما همراه شوند، باشیم.

محسنی مجد به‌پخش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر