کد خبر: 736427 A

ترکیه

در ایام آغازین نوروز بسیاری از هموطنان عزیز قصد سفر به کشورهای خارجی را دارند اما با وجود گرانی های اخیر ارز و همچنین هزینه بالای سفر به کشورها، باید به دنبال سفر به کشورهایی بود که هزینه کمتری را نسبت به سایر نیز دارند.

Untitled-2

از این رو کشورهایی همانند ترکیه، گرجستان و ارمنستان با استقبال بیشتری از گردشگران مواجه شده اند زیرا با کمترین هزینه می توانید سفر خاطره انگیزی را رقم بزنید.

Untitled-3

سالانه گردشگران بیسیاری با تور ترکیه سفر می کنند زیرا هر یک از شهرهای این کشور در فصل های مختلف از زیبایی های مختصر به فردی برخوردارند. همچنین تور ترکیه در ایام نوروز نیز یکی از پرطرفدار ترین ها نیز می باشد.

Untitled-4

<h2>گرجستان</h2>

می توان گفت که بعد از ترکیه، گرجستان نیز توریست پذیرترین بوده زیرا به راحتی می توانید حتی در ایام نوروز که اکثر تورها گران هستند سفری لذت بخش اما کم هزینه را تجربه کنید.

Untitled-5

 همچنین در سفر با تور گرجستان هزینه های گشت و گذار در شهر و تفریحاتی که در گرجستان وجود دارد نیز از هزینه های کمتری نسبت به سایر کشورها برخوردار است و با اندکی مدیریت هزینه می توانید سفر خود را مهیج سازید و از هیچ تفریحی دریغ نکنید.

Untitled-6

ارمنستان

بعد از ترکیه و گرجستان هم اکنون نوبت ارمستان است که می توان گفت جزء کشورهای پرطرفدار به حساب می آید، تور ارمنستان می تواند برای اشخاصی که می خواهند سفری متفاوت اما ارزان را تجربه کنند بسیار مناسب باشد زیرا در یک سفر می توانند از بهترین تفریحات لذت برده و همچنین از بهترین جاذبه های تاریخی و باستانی نیز بازدید به عمل آورند.

Untitled-7

در آخر می توان گفت که اگر در ایام نوروز قصد سفر خارجی را داشته اید و می خواهید ارزان سفر کنید ترکیه، گرجستان و ارمنستان می تواند بهترین گزینه باشد تا سفری خاطره انگیز را برای خود و همراهانتان رقم بزنید.

ایام نوروز باستانی جاذبه های تاریخی گرجستان نوروز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر