کد خبر: 736395 A

دبیر اجرائی خانه کارگر استان با اهداء لوح تقدیر از مدیرعامل مجتمع فولاد صنعت بناب قدردانی کرد.

به گزارش ایلنا، صادق زاده دبیر اجرائی خانه کارگر استان آذربایجانشرقی با حضور در این مجتمع، از خطوط تولید بازدید و از سید ابوتراب فاضل مدیرعامل شرکت با اهداء لوح تقدیر قدردانی کرد .

صادق زاده دبیر اجرائی خانه کارگر استان اقدامات حمایتی انجام شده از کارگران  در این مجتمع را مناسب دانست و عنوان کرد :‌ توجه به نیروی انسانی و حمایت از کارگران در تولید از جایگاه ویژه ای برخوردار است و خوشبختانه در شرایط فعلی و با مدیریت انجام شده در این مجتمع اقدامات قابل توجه و شایسته ای در حمایت از کارگران انجام شده است که قابل تقدیر است  .

پرسنل مجتمع فولاد صنعت بناب در حال حاضر به لحاظ پرداخت های قانونی به روز هستند و عیدی سالجاری نیز اوایل اسفند ماه واریز شده است. همچنین در تداوم ارائه بسته های غذائی که در ماه های آذر و بهمن انجام شده بسته سوم در قالب کارت اعتباری با عقد قرارداد با فروشگاه های زنجیره ای معتبر کشور به همکاران ارائه می گردد تا نسبت به تهیه مایحتاج مورد نیاز خود اقدام نمایند.

در پایان این دیدار لوح تقدیر از طرف صادق زاده  دبیر اجرائی خانه کارگر به سید ابوتراب فاضل مدیرعامل مجتمع فولاد صنعت بناب اهداء شد که در این لوح آمده است :

" بدیهی است تلاش بی وقفه و زحمات بی دریغ حضرتعالی در مدت زمان کوتاهی که در راستای رشد و توسعه و پیشرفت تولید و توجه به امورات رفاهی و معیشتی کارگران به عمل آورده اید و محیط کار را برای تولید و نیل به اهداف عالیه کاملا سالم و دور از هر گونه تنش فراهم نموده اید بعنوان مسئول جامعه کارگری خطه آذربایجان وظیفه خویش می دانم با تقدیم این لوح سپاس مراتب قدردانی خویش را ابراز نموده و از درگاه خالق بی همتای هستی توفیقات روز افزونتان را آرزومندم . موفق و موید باشید "

رشد صنعت فروشگاه های زنجیره ای فولاد نیروی انسانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر