کد خبر: 733937 A

بهره مندی از تکنولوژی های روز دنیا برای خریداران ماشین لباسشویی از اهمیت بسزایی برخوردار است. همه ما تفاوت فناوری زمان حاضر با قابلیت های ده ها سال پیش را در خرید انواع لوازم خانگی به خوبی حس کرده ایم. این تفاوت فناوری در مدل های متنوع ماشین لباسشویی نیز قابل مشاهده است. بسیاری از خریداران لوازم خانگی ازجمله خریداران ماشین لباسشویی، از این قابلیت ها هنگام خرید آشنایی کامل ندارند و با توجه به قیمت بالای این لوازم، عدم اطلاع از این موضوع و پشیمانی بعد از خرید، راهکاری نخواهد داشت.

ایلنا؛ منطق فازی ازجمله جدیدترین فناوری های بکار رفته در ماشین های لباسشویی است که ممکن است برای شما نیز ناآشنا باشد. در ادامه چند ویژگی جالب ازجمله منطق فازی، زمان سنج پیشرفته، شستشوی حبابی و چند ویژگی جالب دیگر را معرفی می کنیم تا بتوانید بهترین خرید را از بین مدل های متنوع و جدید ماشین لباسشویی موجود در بازار داشته باشید.

صفحه نمایش دیجیتال

تقریبا اکثر برندهای جدید، قابلیت نمایشگر دیجیتال را به مدل های جدید تولید شده، اضافه نموده اند. این قابلیت علاوه بر این که امکان کنترل وضعیت شستشو را فراهم کرده، زیبایی خاصی به دستگاه بخشیده است. با استفاده از این قابلیت، به راحتی می توانید تنظیمات فعلی دستگاه و اطلاعات مرتبط با زمان تمام شدن و وضعیت جاری سیکل شستشوی انتخابی را در صفحه نمایش مشاهده کنید. صفحه نمایش دیجیتال، امکان کنترل هوشمند و رابط کاربری لمسی را برای شخصی سازی بیشتر فراهم ساخته است.

Untitled-2

منطق فازی

شاید چندمین باری است که در این گزارش نام این ویژگی را می شنوید و عجله دارید که از این ویژگی بیشتر بشنوید. با وجود این قابلیت، کافی است البسه خود را داخل دستگاه قرار دهید و دیگر نیازی به انجام تنظیمات لازم برای شستشو نیست. دستگاه دارای این قابلیت به طور خودکار با توجه به وزن و جنس البسه، زمان موردنیاز و میزان دقیق آب، نوع مواد شوینده و برنامه شستشوی مناسب برای انجام شستشو را تشخیص داده و انتخاب می کند. این قابلیت، جذابیت بسیار بالایی برای خریداران دارد که البته می بایست از لباسشویی های به روز و گران تر انتظار داشته باشید. برای مشاهده برترین های ماشین لباسشویی با برندهای متنوع ازجمله ماشین لباسشویی سامسونگ ، ماشین لباسشویی ال جی و دیگر برندها می توانید به فروشگاه اینترنتی زنبیل مراجعه نمایید.

زمان سنج پیشرفته (شستشو با تأخیر)

احتمالاً برای شما نیز پیش آمده باشد که بیرون از منزل بوده و مایل باشید زمانی که به خانه رسیدید، لباس ها شسته شده و آماده پهن کردن باشند. یا زمانی که بیرون از منزل کار دارید و مجبور هستید منتظر باشید تا فرآیند شستشو تمام شده و سریع تر لباس ها را پهن کنید که بو نگیرند. با قابلیت زمان سنج پیشرفته می توانید زمان شروع فرآیند شستشو را تنظیم کنید که فرآیند شستشو چند ساعت قبل از رسیدن شما به منزل، شروع شده و بعد از رسیدن به منزل، لباس های خود را شسته و حتی خشک شده از لباسشویی تحویل بگیرید. همچنین اگر از آن دسته افرادی هستید که با استفاده از لباسشویی در ساعات اوج مصرف برق مخالفید، و در غیر این ساعات نیز در منزل حضور ندارید، قابلیت زمان سنج پیشرفته کمک شایانی به شما خواهد کرد تا بتوانید هزینه های برق خود را به طور قابل توجهی کاهش دهید.

نوع چرخش (حرکت درام)

قابلیت جدید دیگری که در لباسشویی های نسل جدید دیده می شود، بهره مندی از موتور بدون تسمه می باشد. در مدل های قبلی، موتور در پایین محفظه قرار دارد و از این طریق محفظه را به گردش در می آورد. در مدل های جدید، موتور به پشت دستگاه منتقل شده و بدون تسمه (به طور مستقیم) محفظه را به حرکت  درمی آورد. مدل های بدون تسمه در مقایسه با مدل های تسمه ای، سر و صدا و لرزش کمتری داشته و انرژی را به صورت بهینه تری مصرف می کنند. از ویژگی های مثبت دیگر این مدل ها این است که به ظرفیت لباس محتوی دستگاه حساس بوده و اگر بیش از حد دستگاه را پر کنید، دستگاه تشخیص داده و سیکل شستشو را شروع نمی کند تا زمانی که از وزن لباس های دستگاه کم کنید. البته اگر از آن دسته خانواده هایی هستید که به علت ثابت نبودن در یک محل خاص، جابجایی اثاثیه زیادی دارید یا ولتاژ برق مصرفی منزلتان، تغییرات زیادی دارد، خرید لباسشویی بدون تسمه پیشنهاد نمی شود؛ چرا که این مدل ها به شدت به ضربه و تغییرات ولتاژ حساس هستند و عدم توجه به این فاکتور می تواند زیان جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد.

سرعت گردش خشک کن

در ابتدا لازم است مفهوم سرعت چرخش را بدانید تا در ادامه با این تکنولوژی بیشتر آشنا شوید. سرعت چرخش به معنای تعداد دوری است که دستگاه در هر دقیقه انجام می دهد. هر چه سرعت چرخش خشک کن دستگاه بالاتر باشد، لباس ها در زمان کمتری خشک می شوند. سرعت چرخش یک ماشین لباسشویی مناسب و با قیمت پایین در حدود 1100 دور در دقیقه است ولی بهترین عملکرد برای دستگاه 1400 تا 1600 دور در دقیقه می باشد. اگر از نظر فضای لازم برای خشک کردن البسه، محدودیت دارید و مایل هستید که لباس ها را به صورت نیمه خشک یا خشک از دستگاه تحویل بگیرید، در این صورت به این قابلیت توجه ویژه ای داشته باشید.

شستشوی حبابی

این عملکرد از دیگر قابلیت های ماشین های لباسشویی سری جدید است که سعی در ارائه بهترین شکل شستشو دارد. با استفاده از این قابلیت، محلول شستشو توسط آب و هوا به گونه ای ترکیب می شود که با تولید حباب، به عمق پارچه نفوذ کرده و کیفیت شستشوی بالاتری به ارمغان آید.

Untitled-3

در انتها پیشنهاد می کنیم جهت بررسی مشخصات و قیمت ماشین لباسشویی ازجمله قیمت ماشین لباسشویی سامسونگ ، قیمت ماشین لباسشویی ال جی و دیگر برندها با گارانتی اصلی شرکت و مشاهده بهترین قیمت ماشین لباسشویی به فروشگاه اینترنتی زنبیل به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی کشور مراجعه فرمائید. لازم است بدانید فروشگاه اینترنتی زنبیل محصولات خود را تا 10 روز پس از خرید، گارانتی می‌نماید که این گارانتی شامل گارانتی قیمت، اصالت، مغایرت و عودت محصولات می‌باشد. خدمت انحصاری «گارانتی قیمت» تضمین می کند که تا ده روز بعد از خرید، نگران قیمت محصول نباشید و به راحتی بتوانید ما به التفاوت را در صورت مشاهده قیمت پایین تر در فروشگاه معتبری دیگر، دریافت کنید. همچنین با خرید اینترنتی از این فروشگاه اینترنتی، به منظور صرفه جویی در زمان و درگیر نشدن با فرآیند استفاده از خدمات شرکت های گارانتی، از خدمت انحصاری "چتر حمایتی" بهره مند می شوید. اگر محصول شما در طول دوران گارانتی دچار مشکل شد، کافی است با این فروشگاه تماس بگیرید تا کارشناسان به طور رایگان پیگیر رفع مشکل فنی بوجود آمده تا زمان حل مشکل باشند.

خرید اینترنتی فروشگاه اینترنتی ماشین لباسشویی سامسونگ قیمت ماشین لباسشویی ماشین لباسشویی ال جی قیمت ماشین لباسشویی سامسونگ قیمت ماشین لباسشویی ال جی خرید ماشین لباسشویی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر