کد خبر: 733188 A

رادیاتور قرنیزی نسلی نو در صنعت تاسیسات است که بطور هوشمندانه ای توانسته است با استفاده از اصول به کار رفته در رادیاتور، گرمایش از کف، فن کوئل و برخی دیگر از سیستم های گرمایشی، در حالیکه بسیاری از معایب هر یک از این سیستم ها را برطرف کرده است، مزایای آن ها مانند سادگی رادیاتور و گرمادهی یکنواخت در گرمایش از کف و چندین مزیت دیگر را به طور یکجا فراهم آورد.

ایلنا، گروه صنعتی آترین تولید کننده انواع سیستم های گرمایشی منطبق بر دکوراسیون داخلی شامل رادیاتور قرنیزی، شیشه ای، دکوراتیو و حوله خشک کن می باشد که توانسته است علاوه بر تامین گرمایش مطلوب، زیبایی منحصر به فردی را در محل زندگی ما به ارمغان آورد.

این مجموعه افتخار دارد با استفاده از شبکه گسترده نمایندگی های رسمی فروش، پشتیبانی و گارانتی، خدمات شایسته ای را به مشتریان خود در سراسر کشور عرضه نماید. 

رادیاتور قرنیزی

رادیاتور قرنیزی نسلی نو در صنعت تاسیسات است که بطور هوشمندانه ای توانسته است با استفاده از اصول به کار رفته در رادیاتور، گرمایش از کف، فن کوئل و برخی دیگر از سیستم های گرمایشی، در حالیکه بسیاری از معایب هر یک از این سیستم ها را برطرف کرده است، مزایای آن ها مانند سادگی رادیاتور و گرمادهی یکنواخت در گرمایش از کف و چندین مزیت دیگر را به طور یکجا فراهم آورد.

002

سیستم گرمایش قرنیزی سیستمی ساده و کارا می باشد که جایگزین قرنیزهای متداول بکار رفته در ساختمان ها اعم از مسکونی و اداری و حتی تجاری شده و با ظاهر و ابعادی در حد قرنیز کاربری گرمایشی را نیز به قرنیز اضافه می نماید.

 

مزایای رادیاتور قرنیزی :

· بیش از 30% صـرفه جویی در مصرف انـرژی

· کـاهش حـدود 50% در لـولـه کشی تاسیسات

· قابلیت انتقال گـرما از پاییـن تـرین سـطح

· عــدم اشـغـال فـضـای مــفید سـاختمان

· سـرعـت در گـرمـایش

· اتصـالات بسـیار مــقاوم و قـابـل انـعطاف

· طــراحی ویـژه و زیبـا با رنـگ های مـتنـوع

· مناسب برای تمامی ساختمان ها از قبیل مسکونی اداری، تجـاری، هـتل ها و بیمارسـتان ها

رادیاتور شیشه ای

رادیاتور شیشه ای محصولی مدرن و زیبا می‌باشد که تاکنون توجه بسیاری از زیبا پسندان به ویژه طراحان دکوراسیون داخلی را به خود جلب کرده است.

ضمن انتقال حرارت از طریق جریان همرفتی، به واسطه براق بودن سطح شیشه، بخش عمده‌ای از حرارت خود را از طریق سیستم تابشی منتقل می‌نماید.

این نوع گرمایش مطلوب ترین نوع به لحاظ فیزیولوژی بدن انسان می‌باشد لذا این محصول تابلویی زیباست که گرمایی دلچسب را هدیه منازل و یا دفتر کار شما خواهد نمود.

003

مزایای رادیاتور شیشه ای :

1. نصب آسان: به دلیل استفاده از اتصالات رزوه ای با استحکام بالا و همچنین باتوجه به عدم نیاز به رد شدن لوله ها از کف، دارای نصب آسان و سریع هستند.

2. تعمیر و نگهداری آسان

3. بازده حرارتی بالا: به دلیل روکار بودن بیشتر لوله ها و پره ها، این رادیاتورها بازده حرارتی بالایی دارند.

4. سازگار با انرژی های تجدیدپذیر

5. امکان انتخاب در طرح ها و رنگ­های گوناگون منطبق بر سلیقه و دکوراکسیون فضا

در این رادیاتورها امکان انتخاب هر نوع رنگ و طرحی مطابق با دکوراسیون و سلیقه ممکن می باشد. این طرح می تواند متن یا عکسی خاص مطابق با نظر شما باشد.

رادیاتور دکوراتیو

اهمیت بالای سیستم های گرمایشی و سرمایشی در ساختمان و محدود بودن تنوع این سیستم ها، همواره چالش بزرگی برای معماران و طراحان دکوراسیون داخلی می باشد.

004

در این راستا گروه صنعتی آترین موفق شده است نوعی از رادیاتور را به بازار عرضه نماید که به عنوان رادیاتورهای دکورال یا دکوراتیو نام گرفته است.

مهم ترین ویژگی این رادیاتورها، طراحی و فرم خاص آنها مطابق با هر سبک وسلیقه ای و حتی امکان تولید به صورت طرح سفارشی می باشد. دیگر ویژگی این رادیاتورها امکان تولید به صورت برقی و یا استفاده از آب گرم می باشد. نوع برقی این سیستم ها با صرف انرژی کم، گرمایشی بسیار مطلوب را فراهم می نماید و این امکان را بوجود می آورد که در ساختمان هایی که لوله کشی تاسیساتی وجود ندارد بتوان از این رادیاتور ها استفاده نمود.

بنابراین بدون نیاز به تمهیدات خاصی می توان علاوه بر زیبایی بی نظیر این رادیاتورها که جزئی از دکوراسیون داخلی خواهد بود از گرمایشی مطلوب نیز بهره برد. نوع آبی این رادیاتورها، همانند رادیاتورهای معمولی دارای یک مجرا برای رفت و یک مجرا برای برگشت آب می باشد و با بهره گیری از انرژی آب گرم شده توسط پکیج و یا موتورخانه، گرم می شوند. سطح گسترده بالای این رادیاتورها و نوع آلومینیوم خاصی که در این رادیاتورها مورد استفاده قرار می گیرد، ظرفیت حرارتی آنها را به شدت بالابرده و گرمایشی غیر قابل تصور را تولید می نمایند.

ویژگی ها :

· دارای ضخامت کم و عدم اشغال فضای مفید ساختمان

· مدرن، زیبا و مقاوم

· تنوع در طرح و ابعاد

· گرمایش مطبوع

· سازگاری با دکوراسیون داخلی

· سازگار با سایر رادیاتورها و سیستم هوشمندسازی ساختمان

· امکان استفاده در فضاهای مختلف ساختمان

· امکان تولید به صورت برقی

حوله خشک کن

حوله خشک کن ها اغلب در حمام، سرویس های بهداشتی و یا آشپزخانه مورد استفاده قرار می گیرند و علاوه بر تامین گرمایش به عنوان یکی از لوازم دکوری هم شناخته می شوند. زیرا ظاهر آن ها با رادیاتورهای معمولی فرق دارد و با دکوراسیون داخلی سازگاری مناسبی دارد. این وسیله به راحتی قابل نصب بر روی دیوار می باشد. از حوله خشک کن ها می توان برای خشک کردن حوله ها، دستمال ها و لباس های کوچکی که جای زیادی هم نمی گیرند استفاده کرد.

005

استفاده از وسایل گرمایشی گازسوز در حمام و سرویس بهداشتی، غیرمجاز و بسیار خطرناک می باشد اما حوله خشک کن به علت ایجاد گرمایشی ایمن بهترین انتخاب برای گرم کردن حمام و سرویس بهداشتی و همچنین خشک نمودن حوله حمام است. آبگرم موردنیاز حوله خشک کن ها می تواند به وسیله سیستم های حرارت مرکزی ساختمان ها مانند پکیج، موتورخانه و یا آبگرمکن های خورشیدی تامین شود.

حوله خشک کن ها را در سالن های ورزشی، استخرها، سونا، جکوزی و هر مکانی که نیاز به خشک کردن حوله و لباس باشد می توان مورد استفاده قرار داد.

 

منبع : https://www.atrin.co

 

 

بدن انسان بیمارستان سرویس های بهداشتی صرفه جویی در مصرف صنعت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر