کد خبر: 732542 A

جذاب‌ترین قرعه‌کشی گردشگری ایران

در تاریخ 3 اسفند 1397 دومین همایش لست‌سکند برگزار می‌شود. در این همایش 400 نفر از علاقه‌مندان سفر در هتل اوین دور هم جمع می‌شوند و برندگان مسابقه سفرنامه‌نویسی سال 97 لست‌سکند معرفی و اهدا جوایز خواهد شد. در این همایش تعداد زیادی جوایز نقدی و تورهای رایگان نوروزی به صورت آنلاین قرعه کشی خواهد شد.

ایلنا؛ لست‌سکند چندین سال است که به عنوان مرجعی برای انتخاب تور و اطلاعات مورد نیاز برای سفرهای گروهی و انفرادی در صنعت گردشگری ایران شناخته شده است و چندین سال است که مسابقه‌ای را تحت عنوان مسابقه‌ی سفرنامه‌نویسی برگزار می‌کند. این مسابقه در سایت لست‌سکند برگزار شده و هر سال، جوایز بسیار ارزشمندی برای برندگان آن در نظر گرفته می‌شود.

امسال نیز، با توجه به استقبال بی‌نظیر از مسابقات گذشته و با رشد 600 درصدی ارسال آثار و شرکت‌کنندگان در مسابقه سال 97، (سال 96 بالغ بر 1300 اثر ارسال شده بود و امسال این آثار ارسالی به بیش از 10.000 اثر رسید) مدیریت لست‌سکند تصمیم گرفت تا دومین همایش و گردهمایی لست‌سکند را نیز اجرا کرده و با دعوت از کاندیدهای مسابقه در تاریخ 3 اسفند ماه 1397، در هتل پارسیان اوین و با همراهی تعدادی از آژانس‌های مسافرتی، فعالان مطرح و معتبر حوزه گردشگری و نیز اینفلوئنسرهای (افراد تاثیرگذار در شبکه‌های اجتماعی) فعال در حوزه‌ی گردشگری و کاربران فعال این سایت، این همایش بزرگ 400 نفری را برگزار کند.

2

اسپانسر طلایی همایش گروه هتل‌های پارسیان، اسپانسر نقره‌ای وب‌سایت Trip.ir (رزرو آنلاین پرواز و هتل)  و اسپانسر برنزی آژانس مسافرتی سلام پرواز هستند.

در این همایش برنامه‌های متنوعی در نظر گرفته شده است و محوریت آن حول چهار موضوع اصلی زیر است:

1.  سخنرانی‌های مختلفی توسط اساتید و چهره‌های شناخته شده در صنعت گردشگری انجام می‌شود. مجری این برنامه منصور ضابطیان و سخنرانان کامران عسگری مدیر لست‌سکند، عیسی امیدوار جهان‌گرد و سفرنامه‌نویس، سعید ضروری طبیعت‌گرد و موسس ماجراجویان طبیعت‌گرد معلول ایرانی و اشکان بروج مدیر پروژه‌ی لست‌گرام هستند.

2.  اعطای لوح تقدیر و جوایز به برندگان بخش‌های مختلف مسابقه (شامل بخش سفرنامه نویسی خارجی، سفرنامه نویسی داخلی، مسابقه نقد و بررسی هتل‌ها، نقد و بررسی آژانس‌های مسافرتی، بخش ویدئویی) و نمایش برخی از آثار برتر

3.  و جذاب‌ترین بخش همایش که قرعه‌کشی‌های زنده‌ای است که به نوعی یکی از بزرگترین قرعه‌کشی‌های تاریخ گردشگری ایران محسوب می‌شود و در کل 110 میلیون تومان جوایز نقدی و تورهای 100% رایگان نوروزی دارد! (جهت شرکت در این قرعه کشی میبایست اپلیکیشن لست گرام را نصب کنید : نسخه Andorid | نسخه IOS)

4. رونمایی رسمی از اپلیکیش لست‌گرام (Lastgram)، رسانه اجتماعی سفر و تفریح

3

در مجموع سه قرعه‌کشی در این همایش برگزار می‌شود:

1. مسابقه‌ی داخل سالن همایش که جایزه‌ی آن در مجموع 20 میلیون تومان است.

  2. قرعه‌کشی آنلاین در اپلیکشن لست‌گرام با 60 میلیون تومان جایزه نقدی (بن خرید خدمات سفر) و تورهای نوروزی.

  3. قرعه‌کشی داخل سالن همایش با 30 میلیون تومان جایزه (بن خرید خدمات سفر) و تورهای نوروزی.

علاقه‌مندان می‌توانند اطلاعات بیشتر و آخرین اخبار در خصوص قرعه‌کشی آنلاین و ثبت نام حضوری همایش را در اپلیکیشن لست‌گرام مشاهده کنند؛ همچنین جهت دانلود اپلیکیشن لست‌گرام و  آگاهی از شرایط شرکت در این همایش می‌توانند به لینک lastsecond.ir/gathering مراجعه کنند.

لست‌سکند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر