کد خبر: 730789 A

یکی از عوامل موفقیت چینی‌ها در بازار ایران معرفی شاسی‌بلندهای نسبتاً باکیفیت باقیمت پایین‌تر از شاسی‌بلندهای کره‌ای و ژاپنی است. چند سالی می‌شود که شاسی‌بلند سواری متعلق به عده‌ای خاص از مردم ایران نیست و افراد با توانایی‌های مالی کمتر نیز به لطف حضور چینی‌ها توانسته‌اند خرید شاسی‌بلند را تجربه کنند. از ابتدای دهه 90 شمسی با ورود این‌گونه خودروها هرساله فروش آن‌ها نیز افزایش پیداکرده است. هم‌اکنون نیز افراد زیادی در ایران قصد خرید شاسی‌بلند چینی را دارند. به همین دلیل ما فهرستی از بهترین شاسی‌بلندهای چینی که در بازار ایران موجود هستند را برای شما تهیه‌کرده‌ایم تا در زمان انتخاب بین گزینه‌های مختلف دید بهتری داشته باشید.

هاوال h6، پرفروش‌ترین شاسی‌بلند چینی در بازار چین

هاوال h6 یکی از پرفروش‌ترین خودروهای چینی است که در صدر لیست پرفروش‌ترین شاسی‌بلندهای این کشور نیز قرارگرفته است. موتور 2 لیتری پرقدرت، طراحی زیبا و به‌روز به همراه امکانات مناسب خرید هاوال h6 را گزینه خوبی بدل کرده است. فروش هاوال h6 مدتی است که در ایران آغازشده است و هم‌اکنون این خودرو باقیمت حدود 185 میلیون تومان در سایت دیوار به فروش می‌رسد.

Untitled-2

هاوال h2، شاسی‌بلند محبوب گریت وال

جالب است که بدانید دومین شاسی‌بلند چینی که فروش زیادی را ثبت کرده است یکی دیگر از خودروهای هاوال است. فروش هاوال h2 در بازارهای جهانی آن را به یک شاسی‌بلند مطرح بدل کرده است. بعد از عرضه ناموفق این خودرو توسط عظیم خودرو که با نارضایتی بسیاری از خریداران همراه بود، گریت وال با گروه خودروسازی بهمن به توافق رسید. هاوال h2 باقیمت بالای 200 میلیون تومان از تابستان امسال به جمع شاسی‌بلندهای چینی بازار ایران اضافه‌شده است. قیمت هاوال h2 در حالی شیب صعودی را در پیش‌گرفته است که امکانات خوب، کیفیت ساخت بالا، طراحی مناسب و قدرت موتور خوب همگی جزو ویژگی‌های مثبت آن محسوب می‌شوند.

Untitled-3

هایما S7، محبوبیت بالا، برگ برنده ایران‌خودرو در بازار شاسی‌بلندها

یکی از مشکلات اصلی کمپانی‌های چینی در ایران که همواره باعث افت فروش و قیمت خودروهای آن‌ها شده است عدم وجود پشتیبانی مناسب بود. دراین‌بین هرگاه اسم سایپا یا ایران‌خودرو پشت نام خودروهای چینی قرار گرفت محبوبیت و فروش این خودروها چندین برابر رقبا شد. برلیانس در سایپا و h30 کراس در ایران‌خودرو پرفروش‌ترین خودروهای چینی بازار هستند که تأییدکننده حرف ما است. به همین دلیل موفقیت بالای هایما S7 نیز به دلیل راحت بودن خیال خریداران آن از پشتیبانی ایران‌خودرو است. فروش هایما s7 به‌خصوص در نسخه 1.8 لیتری توربو آن به یک برگ برنده برای ایران‌خودرو تبدیل‌شده است. قیمت هایما s7 درس سایت دیوار بین 230 تا 290 میلیون تومان است.

Untitled-4

جک s5، پرفروش‌ترین شاسی‌بلند ایران

کمپانی جک یکی از اولین خودروسازی‌های چینی بود که توانست فروش بسیار بالایی را در ایران تجربه کند. سواری‌های جک را می‌توان آغازگر تغییر نگاه مردم به خودروهای چینی دانست. به همین دلیل این برند در مدت‌زمان کمی در ایران به محبوبیت بالایی رسد. بعدازآن نیز با ورود جک s5 در بازار شاسی‌بلندها نیز جایگاه ویژه‌ای پیدا کرد. جک s5 به‌خصوص در نمونه‌های اولیه مونتاژی کیفیت بسیار بالایی داشتند، به همین دلیل بازار خریدوفروش جک S5 یکی از داغ‌ترین بازارهای ایران است. فروش جک S5 به مرز 20 هزار دستگاه در سال رسیده است که آن را در کنار پرفروش‌ترین خودروهای چینی بازار قرار می‌دهد. قیمت جک S5 در حال حاضر حدود 220 میلیون تومان است.

Untitled-5

چری تیگو 5، طراحی نوین کیفیت بالا

چری با همکاری مدیران خودرو از دهه هشتاد با نام ام وی‌ام کار خود را در ایران آغاز کرد. چری با تبلیغات گسترده و پشتیبان نسبتاً خوب توانست سهم بالایی را در بازار خودروهای شاسی‌بلند چینی ایران به دست آورد. چری تیگو 5 یکی از راهبردی‌ترین محصولات چری و مدیران خودرو در ایران است. امکانات خوب و طراحی زیبا سبب شده است خرید چری تیگو 5 به یکی از گزینه‌های اصلی طرفداران شاسی‌بلند چینی در ایران بدل شود. در حال حاضر قیمت چری تیگو 5 اکسلنت در سایت بازار در حال نزدیک شدن به 300 میلیون تومان است.

 

ایران چین خودرو مردم ایران مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر