کد خبر: 730765 A

اتو بخار دارای تعدادی قابلیت کلیدی است که بسیاری از خریداران از آن ها بی خبرند. چرخه 360 درجه سیم اتو، قابلیت ضدچکه، قابلیت قطع کن خودکار و قابلیت بخاردهی به صورت عمودی ازجمله این قابلیت ها محسوب می شوند. با توجه به نقشی که این قابلیت ها در صرفه جویی وقت افراد دارند، لازم می دانیم که شما را با این قابلیت ها بیشتر آشنا کنیم تا بتوانید تجربه ای لذت بخش با خرید اتو بخار داشته باشید.

چرخش 360 درجه سیم اتو

شاید برای شما نیز اتفاق افتاده باشد که هنگام اتوکشی شاهد پیچ خوردن سیم اتو باشید. این موضوع، گله مندی تعداد بسیاری از استفاده کنندگان از این دستگاه را به همراه داشته است. برای این منظور در دستگاه های جدید، قابلیت چرخش 360 درجه سیم تعبیه شده است که باعث می شود دیگر در هنگام اتوکشی، سیم نپیچد و گره نخورد. نحوه عمل نیز به این صورت است که همزمان با چرخش دستگاه توسط دست شما، سیم اتو نیز در محل اتصال به بدنه می چرخد. با این قابلیت، می توانید به آسانی اتوکشی کنید.

قابلیت ضدچکه (Anti-Trip)

اکثر کاربران اتوهای قدیمی، تجربه تلخ لک شدن لباس در نتیجه چکه اضافی و ناخواسته از اتو را شاهد بوده اند. دو بار شستن لباس نیز برای هیچ شخصی آسان و خوشایند نیست. از این رو در مدل های جدید، قابلیت ضدچکه برای جلوگیری از چکه کردن و ریزش آب مخزن یا محفظه تولید بخار تعبیه شده است. عملکرد این سیستم بدین صورت می باشد که وقتی دمای کف اتو از یک حد مشخص کمتر شود، این سیستم بصورت اتوماتیک، سوپاپ محفظه تبخیر دستگاه را بسته و جریان آب را متوقف می کند و درنتیجه از ریختن و چکه کردن آب به بیرون جلوگیری می شود.

Untitled-1

قابلیت شستشوی خودکار مخزن (Self-Clean)

وجود این قابلیت را در اتو بخار انتخابی نادیده نگیرید. با وجود این قابلیت، باقیمانده رسوبات در محفظه تولید بخار از منافذ خروجی بخار تخلیه شده و لذا استفاده از این قابلیت بعد از هر بار اتوکشی، از سفت شدن رسوبات معدنی در منافذ جلوگیری خواهد کرد و بخار حاصل از جوشیدن آب به راحتی از داخل منافذ خارج خواهد شد.

Untitled-2

قابلیت قطع کن خودکار

اگر می خواهید ایمنی بیشتری در هنگام اتوکشی داشته باشید، حتماً از مزایای این قابلیت غافل نشوید. در صورتی که برایتان کاری پیش آید و اتو بیش از حد معین بر روی لباس یا در حالت ایستاده بماند، این قابلیت باعث می شود که اتو به صورت اتوماتیک خاموش شود. در هر زمانی که قصد ادامه کار کردن با دستگاه را داشته باشید، این قابلیت خاموش شده و اتو آماده اتوکشی خواهد بود. برای اطلاع از امکانات جدید و همچنین قیمت اتو بخار ازجمله اتوبخار فیلیپس، اتو بخار تفال و دیگر برندها می توانید به فروشگاه اینترنتی زنبیل مراجعه نمایید.

قابلیت بخاردهی به صورت عمودی

با استفاده از این عملکرد، امکان بخاردهی دستگاه در حالت عمودی فراهم می شود. برای این منظور به راحتی می توانید اتو را در مقابل لباس ها و یا پرده در حالت عمودی نگه دارید تا بخار حاصل از اتو بتواند چین و چروک لباس شما را بدون دست زدن به پارچه، صاف کند.

البته اتو دارای انواع مختلفی ازجمله اتو بخار، اتو پرسی، مخزن دار و بخارگرها است که پیشنهاد می کنیم شما نیز با انواع اتو و ویژگی های هر کدام آشنا شوید . جهت بررسی مشخصات و قیمت انواع مختلف اتو ازجمله قیمت اتو بخار ، قیمت اتو پرسی و قیمت اتو مخزن دار با برندهای متنوع از جمله قیمت اتو بخار تفال ، قیمت اتو بخار فیلیپس و دیگر برندهای شناخته شده بازار می توانید به فروشگاه اینترنتی زنبیل به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی کشور مراجعه کنید. این فروشگاه با برخورداری از خدمات انحصاری متعدد در بین فروشگاه های اینترنتی کشور، سعی در تأمین حداکثر رضایت مشتریان محترم دارد. خرید اینترنتی انجام گرفته از این فروشگاه اینترنتی تا ده روز مشمول گارانتی است. گارانتی قیمت، اصالت، مغایرت و عودت تجربه خریدی لذت بخش برایتان فراهم خواهد آورد.

خرید اینترنتی فروشگاه اینترنتی اتو بخار قیمت اتو بخار فیلیپس قیمت اتو بخار قیمت اتو بخار تفال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر