کد خبر: 727305 A

هدایای تبلیغاتی در انواع گوناگون و با کیفیت‌ها و قیمت‌های متنوع طراحی و تولید می‌شوند. در این نوشته به بررسی مناسب‌ترین هدایای تبلیغاتی برای مدیران پرداخته‌ایم.

ایلنا؛ هدایای تبلیغاتی از جمله بهترین ابزارهای بازاریابی به معنای کلاسیک آن هستند. ابزاری عالی که می‌تواند در جهت توسعه گاهی از برند، افزایش مشتریان وفادار، افزایش فروش و در نهایت بهبود جریان سودآوری هر کسب‌وکاری بسیار موثر باشد.

هدایا تبلیغاتی مانند سایر اقلام تبلیغاتی دارای چارچوب‌های محدود نیستند؛ و تقریبا شما می‌توانید هر وسیله کاربردی را به عنوان یک هدیه تبلیغاتی به مخاطبان خود ارائه دهید.

از یک جعبه ابزار عالی تا یک ست مانیکور با کیفیت، همه می‌توانند از جمله هدایای تبلیغاتی خاصی باشند؛ که در نقشه راه بازاریابی کسب‌وکار شما موثر واقع می‌شوند. البته توجه به این نکته ضروری است؛ که به‌طور معمول اقلام خاصی به عنوان هدایای تبلیغاتی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

همچنین برای هر قشری با توجه به ویژگی‌های شخصیتی، کاری و... باید نوع خاصی از هدایای تبلیغاتی را مدنظر قرار داد. در این زمینه مدیران ارشد سازمان‌ها شاید مهم‌ترین و حساس‌ترین قشری باشند؛ که شما بخواهید توجه آنها را با ارائه هدایای تبلیغاتی جلب کنید. در ادامه می‌خواهیم پیشنهادهایی درباره انتخاب بهترین هدایای تبلیغاتی ممکن برای مدیران را مطرح کنیم.

خودکار و خودنویس نفیس

شاید بتوان خودکار را قدیمی‌ترین هدیه تبلیغاتی دانست. هدیه‌ای که با توجه به تنوع بسیار بالای خود، می‌تواند در انواع قیمت‌ها و کیفیت‌های گوناگون طراحی و تولید شود. فارغ از خودکارهای معمولی، طراحی یک خودکار یا خودنویس تبلیغاتی نفیس و شیک، می‌تواند انتخابی عالی برای هدیه دادن به مدیران باشد.

با مراجعه به شرکت‌های تولیدکننده و عرضه‌کننده هدایای تبلیغاتی می‌توانید انواع گوناگونی از خودنویس‌های نفیس را مشاهده کنید؛ و بر اساس بودجه، نیاز و سلیقه خود، بهترین انتخاب را داشته باشید. در این زمینه می‌توانید نگاهی به محصولات ارائه شده از سوی وب‌سایت پدیده جاوید داشته باشید.

 محصولات چرمی

محصولات چرمی تبلیغاتی

 

محصولات چرمی تبلیغاتی

محصولات چرمی از جمله بهترین پیشنهادات برای تهیه یک هدیه لوکس و جذاب هستند. به‌طور کلی چرم از جمله عناصری است که می‌تواند به عنوان ماده اولیه بعضی از هدایای تبلیغاتی ارزشمند مورد استفاده قرار بگیرد.

در میان هدایای چرمی انواع کیف‌های دوشی، کیف‌های اداری، کیف پول، جاکلیدی، کمربند و... بیش از موارد دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرد. ست‌های هدایای چرمی نیز از جمله پیشنهاداتی است؛ که می‌تواند مورد توجه بسیاری از مدیران قرار بگیرد. این ست‌ها معمولا از دو، سه و یا چهار قلم از هدایای چرمی مشابه و هماهنگ با هم تشکیل شده است؛ که در قالب یک بسته‌بندی زیبا و شکیل، طراحی و تولید می‌شود.

 جعبه پذیرایی

جعبه‌های پذیرایی چوبی سومین پیشنهادی هستند؛ که می‌توان از آن به عنوان هدیه تبلیغاتی استفاده کرد. این هدیه از آن جهت مناسب مدیران است؛ که این افراد معمولا دارای اتاق شخصی، میز اختصاصی و به‌طور کلی فضایی مناسب برای پذیرایی از میهمانان خود هستند.

جعبه‌های پذیرایی در اندازه‌های گوناگون و معمولا از دو جنس چوب و ورق‌های نازک ام‌دی‌اف تولید می‌شوند. طبیعی است که نمونه‌های چوبی ارزشمندتر و جذاب‌تر و البته گران‌قیمت‌تر هستند.

ست‌های رومیزی

منظور از ست‌های رومیزی ابزارهای اداری است؛ که روی میز کار مورد استفاده قرار می‌گیرد. کازیه، جای خودکار، قلمدان، ساعت رومیزی، قاب عکس و... از جمله اقلامی است که در ست‌های رومیزی وجود دارد.

ست‌های رومیزی انتخاب خوبی برای بسیاری از مدیران است؛ اما باید در انتخاب آن توجه کافی داشته باشید. چراکه در این زمینه افراد دارای سلایق گوناگون بوده و به جنس و کیفیت این اقلام حساس هستند.

در نهایت فراموش نکنید که هدایای تبلیغاتی را با احترام کامل، بدون چشم‌داشت و درخواست مستقیم بابت هر نوع همکاری و با هماهنگی قبلی، در اختیار مخاطبان خود قرار دهید.

پدیده جاوید به عنوان ارائه‌دهنده بهترین و متنوع‌ترین کالکشن هدایای تبلیغاتی، در این زمینه همراه شما خواهد بود.

بودجه پول مدیران تبلیغاتی هدایای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر