کد خبر: 723607 A

همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و در شصتمین سال فعالیت شرکت بیمه البرز، این شرکت در قالب طرح چهل- شصت، 100 کلاس مدارس استان سیستان و بلوچستان را مجهز به سیستم گرمایشی ایمن کرد.

به گزارش ایلنا از روابط عمومی بیمه البرز، پس از حادثه تلخ آتش‌سوزی در یکی از مدارس زاهدان،‌ بیمه البرز در راستای تحقق مسوولیت پذیری اجتماعی و با هدف کمک به نوسازی و بازسازی مدارس استان سیستان و بلوچستان، بودجه تخصیصی انتشار و توزیع سر رسید،‌ تقویم و هدایای نوروزی سال 1398 خود را در قالب تجهیز یکصد کلاس مدارس استان سیستان و بلوچستان به سیستم گرمایشی تابشی مدرن به هلال احمر جمهوری اسلامی ایران اهدا کرد.

بنا بر این گزارش، طی چند سال متوالی گذشته شرکت بیمه البرز با هدف حمایت از خانواده‌های کم بضاعت تحت پوشش سازمان بهزیستی، بودجه تخصیصی انتشار و توزیع سررسید، تقویم وهدایای نوروزی را به خانواده‌های دارای فرزند معلول تحت پوشش سازمان بهزیستی در استان تهران و همچنین خانواده های کم بضاعت در استان‌های محروم کشور اهدا ‌کرد.

بر این اساس، شرکت بیمه البرز سال گذشته نیز در پی زلزله منطقه غرب کشور با هدف حمایت از آسیب‌دیدگان این منطقه بودجه هدایای نوروزی خود را به سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران اهداء کرد.

استان سیستان و بلوچستان بودجه پوشش پیروزی انقلاب اسلامی سیستان و بلوچستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر