کد خبر: 721073 A

در ابتدا خوب است بدانید تمامی ساید بای سایدهای بوش بدون برفک بوده و شما هیچگاه مجبور نخواهید بود به طور دستی اقدام به زدودن برفک­های یخچال و فریزر نمایید. به علاوه تقریبا تمامی مدل‌های این محصول که در بازار موجود هستند، به آبسرد کن و یخساز نیز مجهز می‌باشند

ساید بای ساید بوش همانند دیگر محصولات این کمپانی با ظرافت و ریزبینی تمام طراحی شده است. در واقع می­توان گفت نکته­ ای نیست که به ذهن شما بیاید و از دید طراحان بوش به دور مانده باشد. بوش با ارائه بهترین کیفیت در ساید بای سایدهای خود دوام محصولاتش را تضمین می­کند و شما تا سالیان سال با خیال راحت می­توانید از مزایای آنها برخوردار شوید. در این مقاله به ارائه خصوصیات کلی و مشترک بین سری­های موجود ساید بای ساید بوش در بازار ایران می­پردازیم.

آسودگی استفاده از یخچال ساید بوش

در ابتدا خوب است بدانید تمامی ساید بای سایدهای بوش بدون برفک بوده و شما هیچگاه مجبور نخواهید بود به طور دستی اقدام به زدودن برفک­های یخچال و فریزر نمایید. به علاوه تقریبا تمامی مدل‌های این محصول که در بازار موجود هستند، به آبسرد کن و یخساز نیز مجهز می‌باشند.

یخچال ساید بوش نسبت به انواع دیگر ساید بای سایدها در قسمت یخچال مواد غذایی تازه شما را سریعتر خنک می­کند و در قسمت فریزر نیز آنها را سریع­تر منجمد می­نماید. این فرایند سرد کردن سریع مواد مغذی بیشتری را حفظ می­کند در نتیجه با حفظ مواد مغذی سلامت شما و خانواده‌تان تضمین نیز خواهد شد.

همچنین اگر طرفدار محیط زیست هستید باید بدانید که بوش در ارائه ساید بای سایدهای خود توجه به منابع محیط زیست را جزو اولویت­های خود قرار داده است. ساید بای سایدهای بوش با مصرف انرژی کمتر، در کنار طرفداران محیط زیست، طرفدارانی در میان کسانی که صرفه اقتصادی را در اولویت قرار می‌دهند نیز کسب کرده است.

Untitled-2

گنجایش مناسب ساید بوش

یکی از مواردی که در مورد این نوع یخچال‌ها باید درنظر گرفت ظرفیت آنهاست. به این منظور بوش در همه سری­های خود مدل­هایی بزرگ­تر، جادارتر و مناسب خانواده­های پرجمعیت و افرادی که برای صرفه­جویی در وقت بصورت کلی یا هفتگی خرید می­نمایند طراحی نموده است. همچنین اکثر مدل­های یخچال بوش با داشتن طبقات قابل جابه­جایی به کاربران اجازه می­دهد از فضای یخچال و فریزر حداکثر استفاده را بنمایند.

تضمین سلامت مواد غذایی با یخچال بوش

مطمئنا تازه نگه داشتن مواد غذایی از اولویت­های خریداران یخچال ساید بای ساید بوش است چرا که بوش محصولات خود را به سیستم آنتی باکتریال مجهز کرده. این سیستم با به کار گرفتن پوششی از جنس نقره­ در دیواره داخلی این محصولات مانع از ورود و  و یا تکثیر و انتشار باکتری در یخچال و فریزر می‌شود بنابراین مواد غذایی مدت بیشتری در یخچال و فریزر سالم می­مانند. همچنین بوش تمامی ساید بای سایدهای خود را به سیستم چندگانه چرخش هوا مجهز کرده است که جریان هوای خنک را درهمه جای یخچال و فریزر به گردش در می­آورد.

کنترل و تنظیم آسان با نمایشگرهای دیجیتالی

به علاوه این تولیدکننده در طراحی نمایشگر و کنترل دیجیتالی ساید بای سایدهای خود مطابق پیشرفت‌های روز عمل کرده و به کاربران اجازه داده است دما و دیگر خصوصیات یخچال و فریزر را بر اساس نیاز و علاقه خود تنظیم نمایند. همچنین اکثر ساید بای سایدهای بوش به سنسورهایی مجهز هستند که دمای داخلی و خارجی یخچال را همزمان اندازه­گیری کرده و با تنظیم دقیق­تر آن مواد غذایی را به مدت طولانی‌تری سالم و تازه نگه می­دارند. علاوه بر این سنسورها بیشتر این ساید بای سایدها قادر به کنترل رطوبت نیز در کل یا بخشی از یخچال هستند که به نوبه خود در تازه نگه داشتن میوه­ها و سبزیجات نقشی کلیدی دارد.

فضایی روشن با نور ال ای دی

ویژگی دیگری که این‌روزها در خرید یخچالها بسیار مورد توجه است تامین روشنایی است. شرکت بوش با جایگذاری مناسب ال ای دی در این یخچال‌ها، محیط یخچال و فریزر را کاملا روشن طراحی کرده و از ایجاد سایه جلوگیری کرده است. همچنین شاید جالب باشد بدانید که این ال ای دی ها در طول عمر ساید بای ساید هرگز نیاز به تعویض نخواهند داشت. به علاوه طرفداران حفظ انرژی این لامپ­ها را برای کلیه یخچال‌ها ضروری می­دانند زیرا نه فقط تامین کننده خوب روشنایی یخچال هستند بلکه کمتر هم گرما تولید می­کنند که باعث می­شود به موتور فشار بسیار کمتری وارد شود و عمل خنک کنندگی به راحتی انجام پذیرد.

طبقات شیشه‌ای مقاوم

ایمنی در آشپزخانه نیز از مواردی است که باید به هنگام خرید وسایل به آن دقت کرد. بوش برای ایمن کردن ساید بای سایدهایش در طبقات آنها از شیشه­هایی استفاده کرده است که حتی در صورت شکستن خرد نخواهند شد. همچنین اگر آب یا مایعات در یخچال ریخته شود این شیشه­های ضد خش آن را روی خود نگه می­دارند و نمی­گذارند مایع در کل یخچال پخش شود.

موتور اینورتر

علاوه بر تمامی موارد بالا خوب است بدانید بوش در ساید بای سایدها همراه با پیشرفت در طراحی بدنه و پرداختن به زیبایی و کارآیی­های ظاهری، به موارد ریزتر و پنهان از نظر ما نیز اهمیت داده است. مهمترین قطعه ساید بای سایدهای بوش موتورهای اینورتر آنهاست. این موتورها امروزه بهترین نوع موتور دیجیتال موجود است که علاوه بر عمر طولانی، از مصرف پایینی در انرژی برخوردار بوده و همچنین دارای قدرت خنک کنندگی بالایی هستند. همچنین یخچال ساید بوش به واسطه همین موتور است که کاملا بی­صدا بوده و آرامش خانه را همیشه حفظ می­کند.

در مجموع می‌توان با اطمینان گفت نه تنها یخچال ساید بلکه در ظرفشویی بوش، لباسشویی و دیگر لوازمی که با نام بوش تولید و عرضه شده‌اند ظرافت و دقتی خاص قابل مشاهده است و همین موضوع باعث شده است تا محصولات این شرکت آلمانی، تا سالیان سال در خانه ­های ما کار کنند و ما هیچوقت شکایتی از آن‌ها نداشته باشیم.

 

 

خانواده روشنایی سبزیجات محیط زیست مواد غذایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر