کد خبر: 717100 A

چندی پیش در خبرهای سراسری از شبکه های سیما محمدامین صمدی به عنوان بنیانگذار سیستم هوشمند اشتغال، استخدام و کسب و کارپایه | KarPaye حضور پیدا کرد و توضیحاتی از خدمات این سامانه ارائه داد.

محمدامین صمدی کارپایه | KarPaye را اولین سامانه ای عنوان کرد که به طور ویژه در خدمت استخدام، اشتغال و افرادی است که به هر نحوی بیکار هستند.

کارپایه | KarPaye توانسته با توجه به ابزارها و فناوری های نوین موجود سیستمی برای کاربران فراهم کند تا به عنوان کارجو، کارفرما، استادکار و با هر عنوان شغلی که دارند بتوانند به صورت شبکه با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. در کارپایه | KarPaye علاوه بر اینکه به هیچ عنوان شغلی محدود نیستید، محدودیت جغرافیایی و مکانی خاصی نیز تعریف نشده است. در هر جای کشور که باشید می توانید از خدمات کارپایه بهره مند شوید.

رایگان بودن کارپایه | KarPaye و عدم دریافت هرگونه درصد یا کمیسیون از کاربران فرصتی جدید و گامی محکم برای اشتراک اشتغال و موقعیت های کاری و حتی استخدام فراهم کرده است.

مزیت های بی پایان کارپایه موجب شده تا این سیستم در کمترین زمان ممکن به عنوان یکی از عناصر مورد اعتماد افراد بیکار، کارجویان و کارفرمایان قرار بگیرد. استفاده از کارپایه تضمینی عالی برای پیدا کردن شغل و خدمات مورد نیاز در ساعات مختلف شبانه روز است.

کارپایه | KarPaye را به دفعات در خبرهای سراسری صدا و سیما، بنرهای تبلیغاتی و تبلیغات در متروها دیده اید. این سامانه با شعار پیدا کردن شغل و فرصت های استخدامی برای تمام افراد جامعه با شرایط مختلف مانند نداشتن سابقه کاری یا فرصت های خاص و شغل های پاره وقت توانسته حجم زیادی از افراد بیکار را به شغل های مورد نیاز متصل کند. بنابراین اگر دانشجو، کارمند، راننده، نجار و بنا هستید یا اینکه با مشکل بیکاری دست و پنجه نرم می کنید با امیدواری بسیار زیاد به سایت کارپایه به آدرس karpaye.com مراجعه کرده و اقدام به ثبت مهارت های خود کنید تا در کمترین زمان به 6000 عنوان شغلی متصل شوید. کارپایه | KarPaye به عنوان یک سیستم کاملاً هوشمند توانسته بخشی از مشکلات بیکاری جامعه را حل و فصل کند.

karpaye.ir, karpaye.com: وبسایت

karpaye_official: صفحه اینستاگرام

@Karpaye: تلگرام

 

 

اشتغال تبلیغات جامعه دانشجو صدا و سیما
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر