کد خبر: 715490 A

هتل آرمان مشهد اولین سازه‌های غول پیکر سنگی متحرک در جهان را دارد و به این جهت بسیار متمایز و شگفت انگیز است.

ایلنا؛ هتل آرمان مشهد هتل آپارتمانی بسیار شیک و دیدنی در خیابانی با بافت فرسوده می باشد. این هتل آپارتمان مشهد منحصر به فرد در ابتدا طرحی بود به منظور بهسازی اماکن اقامتی زائران در منطقه پایین شهر مشهدبرای اقامتی ارزان اما لوکس که لوکس بودن میسر ولی ارزان بودن برای قشر ضعیف میسر نشد.

هتل آرمان مشهد بعد از بررسی وضعیت معیشتی زائرانی که در این خیابان اقامت میکردند بلافاصله شروع به ساخت و ساز نمود و در مدت کوتاهی افتتاح شد. وجود چنین ساختمانی در خیابانی فرسوده بسیار چشم گیر بود.

هتل آرمان مشهد اولین سازه‌های غول پیکر سنگی متحرک در جهان را دارد و به این جهت بسیار متمایز و شگفت انگیز است.

هتل آرمان مشهد به دلیل معماری حیرت انگیز داخلی آن هم در خیابانی بسیار فرسوده به سرعت بین مردم شهر مشهور شد. به علاوه اینکه زمزمه هایی همچون سهام دارانی که اغلب طلبه و روحانی هستند کنجکاوی مردم را بر می انگیخت که از این بنا بازدید کنند.

هتل آرمان مشهد موفق شد بهترین سازه سنگی دنیا را از آن خود نماید حالا گردشگران زیادی تنها برای دیدناین مجسمه های زیبا و عکس گرفتن از آنها به این مجتمع مراجعه می‌کنند.

هتل آرمان مشهد با ارتفاع زیادی که در بین سایر ساختمانهای خیابان تاریخی نواب صفوی دارد توانست دیدی وسیع به حرم امام رضا را هدیه چشمان مهمانان نماید و این همان چیزی بود که زائران ساکن در این خیابان به آن علاقه بسیار زیادی داشتند.

هتل آرمان مشهد به دلیل واقع شدن در خیابانی با بافت فرسوده قیمتی بسیار مناسب نسبت به هتل های پنج ستاره مجلل دیگر شهر دارد در صورتی که بسیار نزدیک به حرم و در خیابان اصلی قرار دارد.

هتل آرمان مشهد با در نظر گرفتن وضعیت مالی مسافرانی که در این منطقه اقامت می کنند تصمیم گرفت وجود آشپزخانه در اتاق ها را الزامی بداند از این رو تمام اتاق های این هتل مجهز به آشپزخانه و ظروف پخت و پز می باشند. در واقع این هتل با در نظر گرفتن این نکته هم اقامتی لوکس را برای قشر مرفه و هم اقامتی مقرون به صرفه برای قشر ضعیف را بوجود آورد.

هتل آرمان مشهد با چیدمانی مدرن و خوش رنگ و صمیمی و ارائه امکانات جانبی مفصل همچون بازاری بزرگ و لوکس، کافی شاپی منحصر به فرد، تونل سنگی زیبا، فست فودها و رستوران و محوطه بازی کودک و .... از محبوب ترین هتل ها نزدیک به حرم و ارزانترین هتل لوکس است.

جهان حرم امام رضا مشهد معماری وضعیت معیشتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر