کد خبر: 712366 A

هانی ژل رویال ؛ بهبود سرطان و رفع خستگی

هانی ژل رویال یک غذاداروی فراسودمند فرآوری شده حاوی عسل و ژل رویال و عصاره عناب است.

ایلنا؛ ژل رویال ترکیبی مغذی است که به عنوان غذای ملکه زنبورها موجب باروری فوق العاده و عمر طولانی او می‌شود.

بسیاری دیده شده که با در درمان سرطان با استفاده از ژل رویال بسیار موثر بوده .هانی ژل فرآورده­ ای طبیعی و یک غذا-داروی فراسودمند است و در ترکیب آن از بهترین و با کیفیت ترین عسل و بهترین ژل رویال در کنار عصاره عناب استفاده شده است . ژل رویال با هم افزایی (تاثیر سینرژیک) اجزای خود، تاثیرات آنتی اکسیدانی قدرتمندی دارد و از سلول های بدن در مقابل رادیکال ­های آزاد حفاظت می­ کند. ژل رویال دارای اثرات آنتی اکسیدانی و ضد سرطانی است. ژل رویال بر روی رده­ های مختلفی از سلول­ های سرطانی تا کنون آزمایش شده است که در اکثر موارد اثرات مهارکنندگی به همراه داشته است.

بسیاری دیده شده که با در درمان سرطان با استفاده از ژل رویال بسیار موثر بوده .هانی ژل فرآورده­ ای طبیعی و یک غذا-داروی فراسودمند است و در ترکیب آن از بهترین و با کیفیت ترین عسل و بهترین ژل رویال در کنار عصاره عناب استفاده شده است . ژل رویال با هم افزایی (تاثیر سینرژیک) اجزای خود، تاثیرات آنتی اکسیدانی قدرتمندی دارد و از سلول های بدن در مقابل رادیکال ­های آزاد حفاظت می­ کند. ژل رویال دارای اثرات آنتی اکسیدانی و ضد سرطانی است. ژل رویال بر روی رده­ های مختلفی از سلول­ های سرطانی تا کنون آزمایش شده است که در اکثر موارد اثرات مهارکنندگی به همراه داشته است.

ولیکن موردی که به اثبات رسیده است هانی ژل رویال توانایی افزایش قدرت جسمانی را در بیماران سرطانی و ام اس دارد و آنها توان بالاتری را دارند تا مقابه با بیماری سرطان ، شیمی درمانی و ضعف های ناشی از آن قدرت بیشتر داشته باشند.

از دیگر خواص درمانی ژل رویال می توان موارد زیر را نام برد:

ژل رویال زنبور عسل سبب بهبود عملکرد مغزی می شود

هانی ژل سلطنتی رویال حاوی آنتی اکسیدان هایی است که با محافظت از اسیدهای چرب موجود در بافت مغز در مقابل رادیکال های آزاد، موجب بهبود بیماری آلزایمر می گردد. مواد مغذی موجود در ژل رویال با متعادل کردن مواد شیمیایی موجود در مغز، سطح استرس و اضطراب را کنترل می کند.

هانی ژل رویال شربت غلیظ شده ای می باشد برای استفاده ساده برای بیماران و دوستدارن ژل رویال

 مطالعات معتبر، اثرات آنتی اکسیدانی، ایمونو مدولاتوری، ضد توموری، افزایش باروری، کاهش کلسترول، کاهش پرفشاری خون و افزایش حافظه را درباره ژل رویال بازگو می کنند. از طرف دیگر مطالعات مختلف نشان داده اند که عسل طبیعی می تواند در درمان عفونت های مختلف، زخم معده و زخمهای پوستی، آسم، سرماخوردگی و آنفولانزا موثر باشد، سیستم ایمنی را تقویت کند و با سلولهای سرطانی مبارزه کند. تمام اسید های آمینه ضروری برای انسان، انواع ویتامین های گروه B و مواد معدنی چون پتاسیم، کلسیم، آهن و روی به همراه سایر مواد مغذی مورد نیاز برای انسان باعث می شود تا مجموعه ژل رویال و عسل و عصاره عناب، غذایی حافظ سلامتی و شفابخش قلمداد شود.

Untitled-2

خواص درمانی ژل رویال

اثرات درمانی ژل رویال را  می توان در بیماری های  زیر ذکر نمود:

 • تحقیقات اخیر دانشمندان نشان می‌دهد ژل رویال خاصیت آنتی اکسیدان بالایی درد و با ترکیبات هانی ژل علاوه بر داشتن خاصین آنتی اکسیدان ضد سرطانی آن توان بیماران سرطانی در دوران شیمی درمانی را زیاد می کند
 • تاثیر ژل رویال بر بیماری دیابت:  برخلاف نظر برخی افراد که به دلیل شیرین بودن عسل  آن را برای بیماران مبتلا به قند خون ممنوع می دانند،  در صورتی که به طور مداوم ۸ هفته به صورت روزانه از ژل رویال استفاده شود شرایط قند خون تهدید شده انسولین در بدن بیشتر ترشح می‌شود.
 • بهبود زخم های مربوط به دیابت با ژل رویال:  در درمان زخم های دیابت می توان از پمادهای حاوی ژل رویال پس از تمیز کردن محل زخم و برداشتن بافت های   مرده پوست استفاده نمود.
 •  ژل رویال نازایی  ناباروری    مصرف مرتب ژل رویال در دراز مدت، دارای اثرات مثبتی بر تنظیم تعادل هورمون ها می باشد و درمان ناباروری و نازایی دارد. ژل رویال، در بهبود مشکلات ناباروری ناشی از عدم تعادل هورمون ها موثر عمل می کند.
 • افزایش قدرت باروری
 • خاصیت ضد سرطانی و آنتی اکسیدانی
 • کاهش وزن
 • بهبود دوران یائسگی در خانم ها
 • شکستگی استخوان
 • بهبود استخوان بندی و افزایش قد در کودکان
 • افزایش حافظه و رفع آلزایمر
 •  سردرد های سنگین
 • بهبود ضعف و خستگی بدن در شیمی درمانی ، ورزش سنگین
 • تعادل سیستم ایمنی بدن
 • جلوگیری از بیمارهای سرماخوردگی و انفولانزا
 • تعادل رساندن فشار خون و چربی خون
 • بهبود جوش و زخم های صورت و پوست
 • افزایش قدرت بدنی
 • تعادل رساندن سیستم امینی بدن

پزشکان جدید و پزشکان طب سنتی ایرانی این ماده ارزشمند را در موارد درمانی متعدد به عنوان یک درمان بدون عوارض معرفی می نمایند . پس شما نیز سعی کنید از استفاده از آن غافل نشوید.

مواد موثره در هانی ژل

اسیدهای آمینه ضروری، پلی فنول ها (کافئیک اسید، فنیل استرهای کافئیک اسید ، کریسین، گالانژین، کوئرستین، کائمپفرول، آکاستین، پینوسمبرین، پینوبانکسین، آپیژنین)، یوژنول، 1-هیدروکسی- 2- دکانوئیک اسید، بیوتین، تیامین، ریبوفلاوین، پانتونیک اسید، پیریدوکسین، نیاسین، فولیک اسید، فروکتوز، گلوکز، پتاسیم، کلسیم، سدیم، روی، آهن، مس، منیزیم

ژل رویال فرآورده ای است طبیعی که با اثرات تغذیه ای و حمایتی خود، می تواند شاخص های سلامتی فرد را حفظ و بهبود بخشد. تقویت عمومی بدن و تحریک و تعدیل سیستم ایمنی بیشترین انتساب در اثرات شبه دارویی و مکمّلی آن دارد .

ژل رویال از لحاظ محتوای ویتامین های محلول در آب و نیز مواد معدنی مورد نیاز برای بدن به ویژه پتاسیم غنی می باشد و عسل در همراهی با ژل رویال، ارزش تغذیه ای مکملی آن را افزایش می دهد. بدیهی است این ترکیب نباید به عنوان جایگزینی برای سایر معالجات، مورد استفاده قرار گیرد. مگر اینکه درمان بوسیله پزشک صلاحیت دار تایید شده باشد.

ژل  رویال باعث کاهش علائم بیماری و یا درمان قطعی  برخی بیماری‌ها می گردد ولی نکته واقع گرایانه این است که نمی شود گفت که این ماده شفابخش باعث درمان هر نوع بیماری و مشکلی خواهد بود. بیماری و مشکلاتی هستند  که توسط این عسل شفابخش قابل درمان نیستند. از جمله این بیماری ها می توان به  آلرژی و حساسیت های فصلی اشاره نمود.تحقیقات نشان داده اند که  ژل رویال می‌تواند باعث بهبود خشکی بینی، عطسه، و  ناراحتی چشم کودکان بر اثر حساسیت فصلی  گردد ولی درمان قطعی نیست.

درمان سرطان طب کودکان عسل طبیعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر