کد خبر: 710940 A

استاندار خوزستان:

استاندارخوزستان در دیدار با مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت گفت: از فعالیت‌های شبکه توسعه اجتماعی رسالت در استان خوزستان حمایت می‌کنیم.

به گزارش ایلنا، غلامرضا شریعتی استاندارخوزستان در دیدار با مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت عنوان کرد: شبکه توسعه اجتماعی رسالت با ایجاد کسب و کارهای خرد و خانگی اقتصاد پایداری را کلید زده است.

وی با ابراز رضایت از مشاغل ایجاد شده در شهرستان‌های لالی، هویزه، خرمشهر و ماهشهر در استان خوزستان، توانمندسازی افراد در شهرهای کوچک و روستاها را از ویژگی‌های بارز فعالیت شبکه توسعه اجتماعی رسالت برشمرد.

در این دیدار محمدحسین حسین زاده مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه رسالت نیز با اشاره به فعالیت‌های شبکه در سایر استان‌های کشور اظهار امیدواری کرد شبکه توسعه اجتماعی در سراسر کشور عملیاتی شود.

وی با تشریح فعالیت‌های شبکه در خوزستان افزود: تاکنون ۴۰ هسته کار و زندگی دام و پوشاک در چهار شهرستان استان خوزستان تشکیل شده است.

حسین‌زاده اظهارداشت: در هویزه هسته های کار و زندگی پوشاک و دام، خرمشهر هسته‌های کاروزندگی پوشاک، لالی هسته‌های کار وزندگی دام و در ماهشهر هسته‌های کار و زندگی پوشاک تشکیل شده است.

استان خوزستان استان های کشور اقتصاد قرض الحسنه خرمشهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر