کد خبر: 710939 A

در نشستی با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان تاکید شد؛

محمدرضا داورزنی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان، علی رغبتی مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی این وزارت و ایرج عرب سرپرست باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس با محمدحسین حسین زاده مدیرعامل، حمزه زارع زاده معاون مدیرعامل و محمد جواد یزدان پناه مدیر گروه ورزش بانکداری اجتماعی در خصوص گسترش همکاری دو سازمان دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی بانک قرض الحسنه رسالت به نقل از گروه ورزش، حسین‌زاده با اشاره به فعالیت بانکداری اجتماعی و گروه های مختلف در این مدل گفت: بانک قرض الحسنه رسالت آمادگی ارائه خدمات قرض الحسنه ای و غیرحضوری به این وزارتخانه را دارد.

وی همچنین با اشاره به تفاهم نامه وزرات ورزش و جوانان با شبکه توسعه اجتماعی رسالت گفت: شبکه در استان های مختلف آمادگی تامین پوشاک ورزشی را دارد.

محمدرضا داورزنی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان در این دیدار خواستار گسترش همکاری بانک قرض الحسنه رسالت و فدراسیون های ورزشی شد.

همچنین وزارت ورزش و جوانان خواستار تامین پوشاک ورزش روستایی برخی استان های کشور از سوی مرکز توسعه تخصصی پوشاک شبکه توسعه اجتماعی رسالت شد.

تعامل و همکاری دو جانبه بانک قرض الحسنه رسالت و باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس از دیگر موضوعات این دیدار دوستانه بود. در پایان سرپرست باشگاه پرسپولیس ابراز امیدواری کرد در آینده ای نزدیک همکاری مستمری بین دو مجموعه آغاز شود

باشگاه پرسپولیس قرض الحسنه معاون وزارت ورزش و جوانان وزیر ورزش و جوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر