کد خبر: 708642 A

نگاهی به بهترین رستوران های استانبول

در واقع عدم نیاز به ویزا، قیمت مناسب، نزدیکی، زیبایی، مردم خونگرم، بازارهای رنگارنگ و بسیاری دیگر از عوامل دست در دست هم، استانبول ترکیه را تبدیل به مقصد اول سفرهای خارجی ایرانیان کرده

دیرسالی است که بازار تور استانبول، یا آن چه که به تورهای ارزان استانبول شهره شده است، رونق فراوانی دارد. در واقع عدم نیاز به ویزا، قیمت مناسب، نزدیکی، زیبایی، مردم خونگرم، بازارهای رنگارنگ و بسیاری دیگر از عوامل دست در دست هم، استانبول ترکیه را تبدیل به مقصد اول سفرهای خارجی ایرانیان کرده. در این نوشته اما، نگاهی خواهیم داشت به یکی از جاذبه های دوست داشتنی این سفر. منظورمان رستوران های محشر استانبول است. در ادامه ی این نوشته با لست تورز با انتخاب و رزرو یک تور ارزان لحظه آخری همراه باشید تا با ظرف های خوشمزه و معرکه ی رستوران های ترکی آشنا شویم.

مقصد اول؛ Aman Da Bravo Bistronomique

هرچند که این رستوران از مرکز شهر کمی فاصله دارد اما، کیفیت غذا و طراحی فضای داخلی دست در دست هم، برای شما تجربه ای می سازند که پس از آن، سخت می توانید در برابر وسوسه ی مراجعه ی بعدی مقاومت کنید.بازم به ذکر است که منوی غذهای این رستوران فصل به فصل تغییر می کند اما جای نگرانی نیست، با اطمینان هر غذایی را سفارش دهید، از کیفیت شگفت زده خواهید شد.

توجه؛ قیمت های منوی این رستوران بالا هستند. پس در تور استانبول به این نکته توجه داشته باشید

Untitled-2

مقصد دوم؛ Gram Kanyon

مقصد دوم شما می تواند رستورانی باشد که غذاهای گیاهی گوناگونی سرو می کند. ویژگی اصلی اما تنوع گیاهان نیست، امر مهم و قابل توجه درباره ی این رستوران، تهیه روز به روز سبزیجات، میوه ها و تمامی خوراکی ها از بازار روز است. توصیه می کنیم در تور استانبول خود، یک بار برای شام به این رستوران مراجعه کنید.

توجه؛ از نظر قیمت، غذاهای این رستوران متوسط هستند.

Untitled-3

مقصد سوم؛ یک کافه ی دوست داشتنی

معمولا افرادی که با تورهای لحظه آخری به استانبول می آیند، در لحظه تصمیم به ماجراجویی گرفته اند و به قصد کشف دیدنی های قرار گرفته در زیر پوست شهر عازم می شوند. بسیار خب، اگر این گزاره درباره ی شما صادق است، می توانید بازدید از Petra Coffee Roasting را در برنامه ها بگنجانید. قهوه ی این کافه همیشه تازه و خوش طعم است و البته، انواع نوشیدنی های سرد را در بالاترین کیفیت سرو می کند.

توجه؛ منوی این کافه واقعا اقتصادی است.

Untitled-4

مقصد چهارم؛ رستورانی هماهنگ با ذائقه ی ایرانی

اگر دوست دارید در تور لحظه اخری استانبول خود رستورانی را کشف کنید که غذاهایش هماهنگ با ذائقه ی ایرانی طبخ می شود، حتما Tatbakرا در نظر داشته باشید. این رستوران در حدود نیم قرن قدمت دارد و انواع غذاهای کبابی را در اقتصادی ترین قیمت ممکن و بالاترین کیفیت ارائه می دهد.

Untitled-5

مقصد ششم؛ محلی برای تجربه کباب ترکی

در استانبول به محله ی Kurtuluş بروید و سراغ رستوران Adana Ocakbasi را بگیرید.نان تازه، پیاز، پوره سیب زمینی، گریل و در آخر، کباب این رستوران را فراموش نخواهید کرد. شیوه طبخ کباب این رستوران ویژه است و سبب شده محلی ها و توریست ها دسته دسته مشتری همین غذا شوند.

توجه؛ قیمت های این رستوران منصفانه و معقول است.

Untitled-6

مقصد ششم؛ جایی همه روزه

فرض کنیم شما این شانس را داشته اید تا یک تور لحظه آخری را با قیمتی پایین و ارزان خریداری کنید. حالا استانبول قرار دارید و دوست دارید هر روز در محلی ثابت، تجربه های مختلفی داشته باشید. اگر چنین است، رستوران Kantinبهشت گمشده ی شما محسوب می شود. سرآشپز و مالک این رستوران شخصی است به نام ŞemsaDenizsel و شهرت او مدیون خلاقیت منحصر به فردش است. منوی این رستوران هر روز تغییر می کند و هر روز می توان در محلی ثابت، غذاهای مختلفی را تجربه کرد.

Untitled-7

مقصد نهایی؛ صبحانه درکنار ترک ها

اگر دوست دارید در محله ی ماهی گیران استانبول، در کنار محلی ها یک نیمروی درجه یک میل کنید، محل مناسب شما KuzguncukÇınaraltı Cafe خواهد بود. نان محلی استانبولی، روغن زیتون یا کره ی حیوانی، نیمروی محلی و دستان هنرمند و با تجربه ی یک آشپز درجه یک بهترین نیمروی عمرتان را در مقابل چشمانتان حاضر می کند.

Untitled-8

سخن آخر؛ تور استانبول را از کجا بخواهیم؟

ما در این نوشته سفری مجازی به استانبول داشتیم و به چند رستوران این شهر سر زدیم. اما دیدنی های استانبول به این چند رستوران محدود نمی شود. از طرفی، مجموعه خدماتی که می توان پیرامون استانبول دریافت کرد محدود به رستوران های این شهر نیست.

به بیان دقیق تر، در صورتی که دوست دارید با شرکتی کار کنید که دنیایی از تورهای ارزان قیمت و لحظه آخری استانبول را ارائه می دهد و در تمام طول سفر، به دلیل تجربه و تخصص می تواند همراه و پشتیبان شما باشد، توصیه می کنیم سری به توریاب بزنید که ارائه کننده تور لحظه آخری استانبول و همچنین انواع مختلف تور ارزان و لحظه آخری میباشد.

تور استانبول تور ارزان لحظه آخری Gram Kanyon Tatbak Kurtuluş رستورانهای ترکیه رستوران کباب ترکی ترکیه رستوران Adana Ocakbasi ŞemsaDenizsel تور ارزان و لحظه آخری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر