کد خبر: 707015 A

ایران به جهت دارا بودن منابع و ذخایر غنی نفتی و معدنی و حتی زیست محیطی همیشه در معرض تهدیدهای بیشمار کشورهای اطراف بوده و خوشبختانه توانسته با تکیه بر جوانان خود همیشه از نبرد های متحمل شده به این مرز و بوم جلوگیری کرده و حقانیت خود را ثابت کند و بتواند جلوی طمع دشمنانش را بگیرد و پرچم سه رنگ عزیزمان را در تمامی عرصه ها به اهتزاز درآید.

ایلنا؛ همواره صادرات و واردات کالاهای لوکس در ایران با نوسانات دلار دچار تلاطم شده و اختلال زیادی را در زمینه های مختلف بوجود آورده است . همچنین در کشور ما به جهت تحریم های صورت گرفته از سوی کشورهای غربی ، پویایی بازار کار مثل سابق نبوده و تک تک کارفرماها با تعدیل نیرو ، بقای خود و شرکت و یا کارخانه خود را تضمین می کنند که این مستلزم همکاری کلیه ارگان های دولتی و کشوری می باشد. ایران به جهت دارا بودن منابع و ذخایر غنی نفتی و معدنی و حتی زیست محیطی همیشه در معرض تهدیدهای بیشمار کشورهای اطراف بوده و خوشبختانه توانسته با تکیه بر جوانان خود همیشه از نبرد های متحمل شده به این مرز و بوم جلوگیری کرده و حقانیت خود را ثابت کند و بتواند جلوی طمع دشمنانش را بگیرد و پرچم سه رنگ عزیزمان را در تمامی عرصه ها به اهتزاز درآید.

Untitled556988

چمن مصنوعی در ایران جزو محصولاتی به شمار می‌رود که خواهان زیادی داشته و برای سالن ها و مجموعه های ورزشی یک نیاز مبرم به شمار می آید . نکاتی در خصوص این محصول حائز اهمیت است که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد:شرایط آب و هوایی در شمال و جنوب کشور ما کاملا متفاوت بوده و میبایست از چمن مصنوعی که نهایت کیفیت و ظرافت را دارد ، استفاده شود چون در غیر اینصورت نتیجه مطلوب حاصل نخواهد شد و بهینه بودن هزینه به هدر میرود . نکته ای که اخیرا در خصوص چمن مصنوعی فوتسال زیاد به گوش میخورد بحث اجاره آن در اماکن مختلف هست که این مورد هم مزایا و معایب خاص خودش را دارد ولی معمولا بحث اجاره کردن چمن مصنوعی اصلا توصیه نمی‌شود چون دردسرهای نصب و تیم نصابی عازم شونده به محل انقدر زیاد هست که ترجیحا درصورت لزوم استفاده شود.

برای اطلاعات بیشتر در باره چمن مصنوعی در ایران مراجعه کنید.

ایران بازار کار دلار زیست محیطی واردات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر