کد خبر: 704391 A

برای انجام امور ثبتی و حقوقی نیاز به شرکتی معتبر با سابقه فعالیت طولانی مدت و درخشان است تا بتوانیم با اعتماد کامل به آن، انجام امور ثبتی خود را به آن بسپاریم بدون اینکه نگران دوندگی‌ها و بروکراسی اداری مانند امور حقوقی، تکمیل پرونده، اصلاح مدارک و پیگیری‌های آن باشید.

پیشرفت تکنولوژی و سبک‌های مختلف زندگی مردم باعث شده که افراد خود را به روز کرده و همسو و هم‌جهت با این تکنولوژی‌ها حرکت کنند. این همسو سازی گاهی در مسیر غلط باعث تخریب، ورشکستگی مالی، تعدیل نیرو می‌شود که اثرات ناشی از آن جبران ناپذیر است و به فروپاشی کسب و کار، خانواده و اقتصاد جامعه می‌انجامد.

بنابراین نیاز به داشتن مشاوره تخصصی از گروه‌ها و سازمان‌های با تجربه و برونسپاری بسیاری از نیازهای تخصصی حتی مدیریت فروش یک کارخانه تولیدی کاری بسیار شایسته و حرفه‌ای است تا بتوانید به بالابردن کیفیت و تولید بیشتر بپردازید و خطا و آزمون مجدد نداشته باشیم.

برای انجام امور ثبتی و حقوقی نیاز به شرکتی معتبر با سابقه فعالیت طولانی مدت و درخشان است تا بتوانیم با اعتماد کامل به آن، انجام امور ثبتی خود را به آن بسپاریم بدون اینکه نگران دوندگی‌ها و بروکراسی اداری مانند امور حقوقی، تکمیل پرونده، اصلاح مدارک و پیگیری‌های آن باشید.

ثبت بین المللی ملاصدرابا 36 سال سابقه با تکیه بر تجربه و اعتبار خدمات درخشان خود در زمینه  ثبت شرکت و برند و انجام امور حقوقی ، حسابداری، مالیاتی و امور تبلیغات شرکت‌ها و IT، توانسته جایگاه ممتازی را بین اصناف کسب کرده و شناخته شود.

در تمام دنیا و کشورهای صنعتی موفق کارها به صورت تخصصی انجام شده و به متخصص همان کار واگذار می‌شود. برای نمونه تولید کنندگان حتی فروش و بازاریابی را به گروه های تخصصی بازاریابی واگذار می‌کنند چه رسد به خدمات حقوقی که امری حیاتی برای هر فعالیتی اعم از تولیدی و خدماتی است.

شغل و حرفه‌ ما در ثبت ملاصدرا فقط خدمات اداری و ثبتی حقوقی است و به دلیل ارتباط نزدیک و تنوع خدمات، ما نیاز بیشتر شما را شناخته ایم و همیشه بهترین راه کارها را پیشنهاد کرده و می کنیم و در همین بخش شاهد رشد و سقوط بسیاری از شما صاحبان کسب و کار به علت‌های مختلف بودیم.

بسیاری از بزرگان صنعت و تجارت کار خود را از موسسه ما با ثبت یک شرکت یا گرفتن مجوز تاسیس یک کارخانه، مجوز صادرات و واردات، حتی کارت بازرگانی شروع کرده‌اند و گاهی برای دریافت حمایت حقوقی و جلوگیری از کپی‌برداری نیز از خدمات ما استفاده کرده‌اند و امروزه جزو بهترین‌ها هستند .

ثبت ملاصدرا مشاوری درد آشنا و دارای راهکارهای ثبتی حقوقی برای تمام صاحبان مشاغلی است که صدها بار با خدمات مشاوره‌ای باعث نجات آنها بوده‌ایم.

ثبت بین‌المللی ملاصدرا مجموعه خدماتی با کار گروه‌های تخصصی است که می‌تواند تمام خدمات را به صورت تضمینی و به شرط اخذ نتیجه برای اهالی کسب و کار به انجام رساند بدون اینکه نیاز باشد با چند گروه یا موسسه عقد قرارداد داشته باشیدضمن اینکه جهت دریافت مشاوره رایگان و تخصصی می توانید به صورت آنلاین به سایت www.onlinesabt.com مراجعه کرده یا با شماره تماس 42056-021 تماس بگیرید.

 

 

اقتصاد تبلیغات رشد کسب و کار واردات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر