کد خبر: 704355 A

شرکت سعادت رنت در تلاش است تا در حوزه فعالیت خود یعنی حمل و نقل که یکی از ارکان اصلی و مهم صنعت گردگشری است بهترین خدمات ممکن را ارائه کرده تا در جهت توسعه این صنعت در کشور، نقش خود را ایفا کند.

شرکت سعادت رنت با چندین سال سابقه خدمت رسانی درخشان از اولین و البته برترین ناوگان های اجاره خودرودر ایران می باشد که علاوه بر داشتن نمایندگی در شهر تهران و فرودگاه های آن، در شهر های مهم ایران از جمله شیراز، اصفهان و بندر عباس هم دارای نمایندگی بوده و آماده خدمات رسانی 24 ساعته به تمامی مشتریان خود و توریست های داخلی و خارجی هستند.

خدمات سعادت رنت

شرکت سعادت رنت ارائه دهنده تخصصی خدمات مربوط به اجاره ماشین می‌باشد که در ادامه به شرح آن‌ها می‌پردازیم.

اجاره خودرو بدون راننده: این دسته از خدمات برای مشتریانی به صرفهاست که قصد سفر بین شهر های مختلف کشور را دارند یا گردشگران خارجی که به ایران سفر کرده اند و قصد گشت و گذار در شهر های مختلف ایران را در مدت زمان محدود خود دارند.

اجاره ون و اتوبوس: این خدمات مخصوص آن دسته از افرادی است که قصد سفر های دسته جمعی را دارندو علاوه بر سفر های بین شهری، در شهر های بزرگ به ویژه تهران، برای موارد دیگر از جمله سرویس ایاب و ذهاب شرکت ها و یا ارگان ها و هم چنین برای اردو ها و گشت های داخل شهری نیز، از خدماتاجاره ون تهران استفاده می شود.

اجاره خودرو با راننده: اجاره خودرو با راننده یکی از خدماتی است که متقاضیان زیادی دارد. این خدمات در واقع برای ترانسفر های فرودگاهی یا خدمات تشریفاتی و جا به جایی های داخل شهری مورد استفاده قرار می گیرد که بیشتر مورد استفاده اشخاص مهم، نامی و مقامات دولتی می باشد.

اجاره ماشین عروس: از جمله پر طرفدار ترین خدمات شرکت سعادت رنت اجاره ماشین عروس های لوکس و مدرن برای زوج های جوان و هم چنین گل آرایی آن ها برای مراسم عروسی می باشد.

خدمات ویژه سعادت رنت

شرکت سعادت رنت علاوه بر خدمات اصلی خود در زمینه اجاره خودرو، سرویس ها و خدمات مضاعفی هم به مشتریان خود ارائه می دهد که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • خدمت رسانی و پاسخ گویی و هم چنین تحویل و عودت 24ساعته به مشتریان
  • بر عهده گرفتن تمامی هزینه های تعمیر خودرو در صورت بروز مشکل و همچنین امداد رسانی، پشتیبانی و تعویض خودرو به صورت رایگان و در سراسر کشور
  • ارائه خودرو ها به مشتریان با بیمه کامل بدنه و ثالث که در صورت لزوم می توانید از بیمه مازاد شرکت هم استفاده کنید.
  • ارائه خودرو های کم کارکرد و با سلامت کامل ظاهری و فنی به مشتریان
  • در اختیار گذاشتن رانندگان مسلط به زبان های رایج دنیا برای مشتریانی که قصد سفر در شهر های مختلف را دارند.
  • طراحی تور های خصوصی برای مشتریان خاص و هم چنین توریست های خارجی که به ایران سفر کرده اند و نیاز به راهنما و برنامه سفر مطابق سلایق خود دارند.

شرکت سعادت رنت در تلاش است تا در حوزه فعالیت خود یعنی حمل و نقل که یکی از ارکان اصلی و مهم صنعت گردگشری است بهترین خدمات ممکن را ارائه کرده تا در جهت توسعه این صنعت در کشور، نقش خود را ایفا کند.

 

اتوبوس ایران خودرو سلامت فرودگاه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر