کد خبر: 704022 A

با اکثریت آرا اعضای کمیته‌ها و کمیسیون‌‌‌های تخصصی، اعضای دومین دوره هیات عالی اجرایی سازمان جهانی تبلیغات در جمهوری اسلامی ایران انتخاب شدند.

به گزارش ایلنا، با مشارکت فعالانه اعضای ایرانی سازمان جهانی تبلیغات IAA و با نظارت مهرنوش شفیعی شهربابکی، قائم مقام دبیرکل IAA در حوزه آسیای مرکزی و غربی، از میان متخصصان و صاحب‌‌‌نظران ایرانی برای عضویت در هیات عالی اجرایی سازمان جهانی تبلیغات IAA نمایندگی جمهوری اسلامی ایران، سیده فاطمه مقیمی، یدالله سیفی، محمود مسجدجامعی، رضا امیدوار تجریشی، عماد رستمی، مهیار حاجتمند، مجید جوزانی، کاوه عابدینی، حمید احمدی، سارا میرزایی و سعید احمدی انتخاب شدند. دوره فعالیت این هیات از سال ۲۰۱۹ تا سال ۲۰۲۱ خواهد بود.

محمد ماجد، کمیسر عالی سازمان جهانی تبلیغات در جمهوری اسلامی ایران به عنوان برگزارکننده این انتخابات میزان مشارکت اعضا در انتخاب این دوره هیات عالی اجرایی را ۸۰ درصد اعلام کرده که این میزان مشارکت نشاندهنده توجه و حساسیت اعضای سازمان نسبت به فعالیت و سطح حضور سازمان در موضوعات مورد توجه متخصصان ایرانی همکار در این سازمان بین‌‌‌المللی است. با انتخاب دوره دوم هیات عالی اجرایی، به نظر می‌‌‌رسد مرحله تازه‌‌‌ای از فعالیت‌‌‌های دفتر نمایندگی IAA در ایران آغاز شده است.

سازمان جهانی تبلیغات - IAA (تاسیس سال ۱۹۳۸ - نیویورک) تنها نهاد بین‌‌‌المللی و بزرگترین سازمان جامع همکاری‌‌‌های فراملیتی در حوزه‌‌‌های تخصصی مارکتینگ، رفتار با جامعه مخاطب تجاری، تبلیغات، توسعه بازار و رسانه است که در بیش از ۸۰ کشور حضوری تاثیرگذار دارد.

اکثر انجمن‌‌‌ها، اتحادیه‌‌‌ها، فدراسیون‌‌‌ها و سازمان‌‌‌ها و نهادهای بین‌‌‌المللی حوزه رسانه، تبلیغات، بازاریابی و بازارسازی در سطوح ملی، منطقه‌‌‌ای، قاره‌‌‌ای و بین‌‌‌‌المللی عضو این سازمان هستند.  

سازمان جهانی تبلیغات پیشتاز همکاری‌‌‌های متقابل بین‌‌‌المللی، تبادل تجربیات و دانش فنی و قدیمی‌‌‌‌ترین و معتبرترین سازمان حوزه مارکتینگ، تبلیغات و رسانه است که به دلیل اعتماد فعالان اقتصاد و بازار، نقش تدوین استانداردهای بومی و بین‌‌‌المللی و مشاور بسیاری از دولت‌‌‌های جهان از جمله جمهوری خلق چین، روسیه، اتحادیه اروپا و اتحادیه آفریقا را برعهده دارد.

در حال حاضر ۵۸ دانشگاه جهان در پنج قاره، دوره‌‌‌های تخصصی مارکتینگ، تبلیغات و رسانه را با اتکا به دانش فنی  متخصصان سازمان جهانی تبلیغات و به صورت آکردیته برگزار می‌کند. 

دفتر نمایندگی سازمان جهانی تبلیغات از سال ۲۰۱۴ در ایران فعال است و از سال ۲۰۱۶ مرکزیت ۱۴ کشور منطقه آسیای مرکزی و غربی به ایران منتقل شده است.

تبلیغات iaa
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر