کد خبر: 703758 A

مجازی ساز سرورها از نوع VMware Esxi با منابع اختصاصی بوده که استفاده از این مجازی ساز ، باعت استفاده از حداکثر سرعت هارد می‌شود.

ایلنا؛ سرور مجازی محبوب ترین و کارآمد ترین سیستم میزبانی برای کاربران در راه اندازی سایت ، اپلیکیشن موبایل و سایر فعالیت ها است. به همین خاطر ، انتخاب سرویس دهنده و سرورهایی که دارای پایداری بالا و آپتایم بالا باشند از مهمترین فاکتورهای انتخاب خرید VPS و سرور اختصاصی است.بلوسرور با ارایه سرور مجازی ، سرور اخصاصی ، و سرور ابری از دیتاسنترهای حرفه ای آلمان و فنلاند این خدمات را برای کاربران فراهم میکند.

سرور مجازی های بلوسور از جدیدترین و بروز ترین سخت افزارهای لازم برای ارایه VPS است ، هارد سرورهایی که در مجموعه Blueserver ارایه میشود از نوع SSD NVME بوده که 5 برابر بیشتر از SSD معمولی و 25 برابر بیشتر از هاردهای ساتا است، به همین خاطر کیفیت فوق العاده بالایی برای کارکردن در سرورها ایجاد میشود ، از دیگر مزایای خرید سرور مجازی بلوسرور ، ارایه سرور با انوع قیمت های مختلف منصفانه و ارزان در پلن های سرور اقتصادی و سایر کانفیگ های متفاوت و تنوع در ارایه خدمات است.کاربرهایی که قصد خرید سرور با هزینه کم را دارند از پلن های SSD NVME با هارد کمتر و کیفیت بالا میتوانند استفاده کنند ، همچنین در صورتیکه نیاز به سیستم قوی تر و هارد بیشتر دارند از پلن های SSD NVME + SATA Ent که سیستم عامل در هارد SSD NVME و فایل ها در هارد SATA Ent قرار میگیرد ، میتونین استفاده کنند.

سرور مجازی nvme

تقسیم بندی سرویس سرور مجازی بر اساس اعمال محدودیت روی CPU , RAM , HARD انجام میشه ، و برای فعالیت های شخصی و معمولی ، کاربران منابع کمتر و برای فعالیت ها و کاربردهایی که مصرف منابع بالاتری دارند ، باید پلن های بالاتری در خرید  VPS انتخاب شود. همچنین هارد SSD NVME که جدیدترین نوع هارد و پیشنهاد بلوسرور برای تهیه این نوع سرور مجازی ها است ، باعث ایجاد سرعت و کارکرد فوق العاده بالا در سرورها میشود و بسیار مناسب برای سایت های دارای دیتابیس است که سرعت پرازش اطلاعات را بسیار بالا میبرد.

سرور مجازی بلوسرور

مجازی ساز سرورها از نوع VMware Esxi با منابع اختصاصی بوده که استفاده از این مجازی ساز ، باعت استفاده از حداکثر سرعت هارد میشود.همچنین سرورهای ارایه شده دارای منابع اختصاصی برای سیستم عامل های قابل نصب ویندوز و لینوکس هستند ، سیستم عامل های ارایه شده درسرور مجازی آلمان و سایر سرورهای بلوسرور windows 2016 , windows 2012 با آخرین آپدیت ها و لینوکس Centos 7, Centos 6.10 هست. پهنای باند سرورها نامحدود هست و کاربران به هر میزان میتوانند در سرورها دانلود و آپلود داشته باشند. از دیگر ویژگی های بلوسرور نصب رایگان کنترل پنل های ، Directadmin , Cpanel وCentos web panel است که در صورت سفارش کاربر برای راه اندازی سایت ، کانفیگ های اولیه را برای کاربران پیاده سازی میکنند.کاربران در صورتی که اطلاعات دقیق یا سوالاتی دارند از تیم پشتیبانی بلوسرور میتوانند راهنمایی های لازم برای راه اندازی این سرویس ها را دریافت کنند.

ویژگی سرور مجازی  NVME بلوسرور :

استفاده برای میزبانی سایت های معمولی ، پربازدید

استفاده برای سرور دانلود و آپلود

استفاده به عنوان وب سرور اپلیکیشن و بازی های موبایل

استفاده به عنوان خدمات مالی و تجاری و پرداخت های ارزی

سایت : Blueserver.ir

 

آلمان بازی سیستم عامل موبایل ویندوز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر