کد خبر: 702014 A

به طور کلی برای اینکه بتوانید یک کسب و کار موفق و اثرگذار داشته باشید، باید بتوانید طبق یک برنامه مدون و اهدافی که دارید، برند تجاری خود را به مخاطبان و کاربران معرفی نمایید. این امر برای شما امکان پذیر نیست مگر با جذب مخاطبان ازطریق معرفی برند تجاری به مشتریان.

ایلنا؛در دنیای امروزی کسب و کار، برندسازی و داشتن برند به یکی از مهمترین مزیتهای رقابتی در بین صاحبان کسب و کارها تبدیل شده است. با این وجود، هنوز مفهوم برند و برندسازی برای بسیاری از مدیران ، کارآفرینان، تولیدکنندگان و  صاحبان کسب و کار به صورت کامل روشن و واضح نیست.

بسیاری از افراد برندسازی را صرفا بستری برای تبلیغات و نمایش محصولات خود می دانند اما واقعیت این است که برندسازی فراتر از تبلیغات و مدیریت محصولات می باشد چرا که برندسازی مزیت های دیگری دارد که از جمله آن می توان به  ایجاد ارزش برای مشتری، ایجاد و حفظ مزیت رقابتی اشاره کرد.

به طور کلی برای اینکه بتوانید یک کسب و کار موفق و اثرگذار داشته باشید، باید بتوانید طبق یک برنامه مدون و اهدافی که دارید، برند تجاری خود را به مخاطبان و کاربران معرفی نمایید. این امر برای شما امکان پذیر نیست مگر با جذب مخاطبان ازطریق معرفی برند تجاری به مشتریان.

برند فروشی یا برند آماده نام تجاری یا علامتی است که تمامی مراحل ثبت برند را پشت سر گذاشته و گواهی ‌نامه ثبت علامت آن از سوی اداره ثبت علائم و طرح‌های صنعتی صادر گردیده است.

ثبت برند و علامت تجاری شامل مراحل، شرایط و ضوابطی است که برخی افراد ترجیح می دهند جهت تسریع در امور به جای ثبت برند از برندهای آماده که شامل نام های زیبا و متنوع( به صورت فارسی و لاتین) ، کالاها و طبقات ثبت شده می باشد، استفاده کنند. به همین منظور موسسه ثبتی حقوقی ایران ثبت و سامانه تخصصی بورس برند با دراختیار داشتن کادری مجرب و کار آزموده مجموعه ای کامل از برندهای آماده در زمینه ها و طبقات مختلف را با شرایط بسیار مناسبی که  در اختیار دارند، جهت فروش برند آماده برای صاحبان کسب و کار و تولیدکنندگان مهیا کرده است.

توجه داشته باشید که علامت تجاری و یا اصطلاحاً برند مانند سایر مالکیت های فکری جزو دارایی های صاحبان آنها می باشد و این دارایی ها نیز مانند سایر اموال قابلیت نقل و انتقال و واگذاری به دیگر افراد را دارد. بنابراین  علائم تجاری یا به اختصار برند پس از ثبت و اخذ شماره و گواهی ثبت قابل نقل و انتقال می باشند. به همین دلیل صاحبان علائم تجاری یا متقاضیان خرید علامت تجاری با رعایت ماده ۱۳۹ آیین نامه اجرایی قانون ثبت علائم تجاری می توانند، نسبت به خرید و فروش برند و علامت تجاری خود اقدام کنند.

•          مراحل انتقال علامت تجاری به شرح زیر می باشد :

1.مراجعه به دفتر خانه اسناد رسمی برای تنظیم سند صلح علامت تجاری

2.استعلام دفتر خانه از اداره مالکیت صنعتی جهت احراز سابقه ثبت علامت تجاری ( در هنگام انتقال برند، می بایست به مدت اعتبار گواهی ثبت توجه شود که منقضی نشده باشد).

3.درخواست کتبی جهت ثبت انتقال در دفتر ثبت اداره مالکیت صنعتی

4.انتشار آگهی انتقال علامت در روزنامه رسمی

•          خرید برند فروشی یا اصطلاحا برند آماده مزیت های بسیاری نسبت به ثبت برند دارد که در اینجا به برخی از آن ها اشاره می کنیم:

1.         صرفه جویی در زمان

2.         مرغوبیت و زیبایی نام های ثبت شده

3.         ثبت نام تجاری به صورت فارسی و لاتین

4.         رهایی از مسائل و مشکلات گوناگون موجود در مسیر ثبت علامت تجاری

5.         عدم نیاز به مجوز فعالیت مانند جواز تاسیس یا پروانه بهره‌برداری یا کارت بازرگانی در صورت لاتین بودن علامت

6.         انتقال سند در کمترین زمان ممکن

7.         ثبت تمامی کالاها و طبقات مشابه

برای خرید و فروش برند کافیست با کارشناسان بورس برند با شماره 09120986410 تماس حاصل نمایید و کلیه ی اطلاعات را در زمینه ی خرید برند آماده از طریق کارشناسان و وکلای با تجربه شرکت ثبت کسب کنید.

 

 

خرید و فروش صرفه جویی قانون کسب و کار مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر