کد خبر: 701973 A

مهلت ثبت نام برای داوطلبان علاقه مند به بازیگری جهت حضوردر برنامه هنرپیشه تمدیدشد.

ایلنا؛ محمد مهدی عسگر پور تهیه کننده برنامه هنرپیشه با اعلام این خبر گفت: به دلیل درخواست داوطلبان و علاقه مندان شرکت در این برنامه مهلت ارسال فیلم های بازیگری علاقه مندان از طریق اپلیکیشن پات تا پایان آذرماه تمدید شده است.

وی اظهار داشت: کسانی که مایلند تا دراین برنامه درجهت استعدادیابی بازیگری حضور یابند، باید به سایت هنرپیشه رفته با دانلود اپلیکیشن پات و رعایت خطوط داستانی معرفی شده و  فرمت مورد نظر کلیپ های بازیگری خود را از طریق این نرم افزار ارسال کنند، تا از میان فیلم های ارسال شده برترین ها برای آزمون حضوری دعوت شوند. دراین مقطع قرار است از بین کسانی که ثبت نام کردند 200 نفر به صورت حضوری مورد آزمون قرار بگیرند و از میان آن ها 36 نفر انتخاب می شوند. این 36 نفر یک دوره آموزشی فشرده خواهند داشت و بعد از آن هم وارد برنامه تلویزیونی هنرپیشه می شوند و در یک مسابقه به رقابت با یکدیگر می پردازند . گفتنی است رای گیری مردمی برای انتخاب بازی های برتر نیز از طریق اپلیکیشن پات صورت می گیرد.

عسگر پور گفت: در طول این برنامه 50 قسمتی نزدیک به 200 قطعه نمایشی از طریق این مسابقات ساخته  می شود.

تهیه کننده برنامه هنر پیشه اظهار داشت: در تلویزیون جنبه های مختلف برنامه های استعداد یابی برگزارشده است اما تا کنون در عرصه بازیگری این اتفاق به دلیل سختی کار نیافتاده است. این در حالی است که همیشه با تعداد بسیار زیادی از هموطنانی مواجه می شویم که معتقدند می توانند بازیگران خوبی باشند.این برنامه روی استعدادیابی مردمی در حیطه بازیگری در سراسر کشور تاکید می کند.

هنرپیشه به زودی از شبکه نسیم پخش می شود.

 

بازی تلویزیون رقابت نرم افزار تهیه کننده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر