سرخط خبرها:
کد خبر: 676558 A

فلایتیو در اواخر بهمن 1394 نسخه آزماشی خود را راه اندازی کرد؛ در آن زمان شروع فعالیت ما با یک تیم 5 نفره بوده و به مرور توانستیم از طریق رشد سریعی که طی این 2 سال و نیم گذشته داشتیم توانستیم برای بیش از 150 نفر کارآفرینی انجام دهیم.

چرا فلایتیو به وجود آمد؟

به گزارش واحد بازرگانی ایلنا، در جامعه امروز ایران دسترسی گسترده و آسان به اینترنت هر روز بیش از پیش قوت می گیرد، به طوری که ارائه خدمات آنلاین و فروش کالای آنلاین یکی از مهمترین عرصه های تجارت در ایران را تشکیل داده است.در تمام کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه جهان، سامانه خرید و رزرو آنلاین بلیط هواپیما و قطار مدت هاست که وجود دارد، اکنون نیز زمان ورود ایران به این عرصه فرا رسیده است، چرا که استفاده گسترده از اینترنت، افراد جامعه را به سوی خرید آنلاین و استفاده از خدمات آنلاین سوق داده است. بنابراین فلایتیو به وجود آمد تا جای خالی یک سامانه قدرتمند آنلاین خرید و رزرو آنلاین بلیط هواپیما و قطار و هتل را پر کند.

فلایتیو می خواهد به کجا برسد؟

فلایتیو می خواهد بزرگترین سامانه خرید و رزرو آنلاین بلیط هواپیما، بلیط قطار و رزرو هتل در ایران و خاورمیانه باشد، این هدف چندان دور از ذهن و دست نیافتنی نیست، مجموعه همکاران فلایتیو و مشتریان این قابلیت را دارند که فلایتیو را در مدت زمانی کمتر از آنچه انتظار می رود به این هدف برسانند. فلایتیو می خواهد مرجع کاملی برای راهنمای سفر و هر آنچه که مربوط به سفر می شود، باشد. همکاران فعال در بخش تولید محتوا این فرایند را به سرعت به سرانجام خواهند رساند. به گونه ای که تمام نیازهای کلیدی کاربران سامانه را برای دانستنی های سفر پاسخگو باشند.

هم اکنون چند نفر در فلایتیو مشغول به کار هستند؟

فلایتیو در اواخر بهمن 1394 نسخه آزماشی خود را راه اندازی کرد؛ در آن زمان شروع فعالیت ما با یک تیم 5 نفره بوده و به مرور توانستیم از طریق رشد سریعی که طی این 2 سال و نیم گذشته داشتیم توانستیم برای بیش از 150 نفر کارآفرینی انجام دهیم. شاید برایتان جالب باشد که بدانید که ما در بازه خرداد 1395 تا خرداد 1396 بیش از ده هزار درصد و از خرداد 1396 تا خرداد امسال بیش از پانصد درصد رشد را تجربه کرده ایم.

حجم بازار گردشگری ایران چقدر است؟

حجم بازار پرواز داخلی و خارجی حدود 25 تا 30 هزار میلیارد تومان است و هتل نیز در مجموع حدود 30 هزار میلیارد تومان است. که در مجموع این ارقام 25 درصد از این بازار به صورت آنلاین است و باقی بازار به صورت آفلاین است. البته سرعت رشد این تغییر بسیار زیاد بوده و تا جایی که فلایتیو در مدت 2 سال و نیم گذشته توانسته رتبه اول فروش بلیط خارجی را از آن خود کند و در در فروش پرواز داخلی نیز جایگاه دوم را داشته باشد؛ براساس برنامه ریزی های انجام شده در بخش پرواز داخلی نیز حئاکثر طرف مذت 8 تا 10 ماه آینده به جایگاه اول دست خواهیم یافت.

هم اکنون به طور میانگین، روزانه 6 تا 7 هزار بلیط در فلایتیو به فروش می رسد، که با برنامه هایی که داریم این رقم را تا پایان سال به بیش از 13 هزار بلیط خواهیم رساند.

فلایتیو رزرو هتل رزرو آنلاین بلیط هواپیما بلیط قطار بازار گردشگری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر