کد خبر: 673572 A

توجه به این نکته ضروری است که قیمت مبل راحتی شاید یکی از عوامل تاثیرگذار در کیفیت ساخت آن باشد اما همه آن چیزی نیست که باید به آن توجه نشان دهید.

ایلنا؛ اگر به دنبال خرید مبل راحتی جذاب و زیبا هستید، بهتر است روش‌های سنتی را فراموش کرده و همگام با تکنولوژی قدم بردارید.

مبل راحتی

برای خرید مبل راحتی جذاب و امروزی باید نکات زیادی را مورد توجه قرار دهید، زیرا این نمونه از مبلمان نسبت به مدل‌های کلاسیک، مدرن و سلطنتی از تنوع بیشتری برخوردار هستند؛ بنابراین باید مبلمانی را انتخاب کنید که از هر نظر با دکوراسیون و چیدمان داخلی منزل هماهنگ است و به گونه‌ای در کنار سایر وسایل قرار می‌گیرد که همانند عضوی جدانشدنی ازآن‌ها به نظر می‌رسدو پیوندی ناگسستنی با تک تک اجزای دکوراسیون داخلی دارد.

اگر خرید مبل راحتی جذاب و امروزی را در صدر برنامه‌های خود قرار داده‌اید، با چوبکده ایرانیان همراه باشید و با ویژگی‌هایی که یک مبل مناسب باید داشته باشد بیشتر آشنا شوید.

01

کیفیت ساخت مبلمان

بی‌شک موقع خرید مبل راحتی با این جمله مواجه شده‌اید که هنگام خرید وسایل منزل نباید به هیچ عنوان کیفیت را فدای قیمت کرد! هنگام مواجه شدن با این جمله بسیاری از افراد تصور می‌کنند که تا هر اندازه مبل گران قیمت‌تر باشد کیفیت ساخت آن بالاتر است! اما توجه به این نکته ضروری است که قیمت مبل راحتی شاید یکی از عوامل تاثیرگذار در کیفیت ساخت آن باشد اما همه آن چیزی نیست که باید به آن توجه نشان دهید.

هنگام خرید مبل راحتی باید به نوع چوبی که برای ساخت آن به کارگرفته شده، نوع پارچه‌ای که به عنوان روکش مبلمان انتخاب شده و چگونگی طراحی پایه‌ها و دسته‌های آن توجه داشته باشید. چوبی که جهت طراحی مبل راحتی استفاده می‌شود باید از بهترین کیفیت ممکن برخوردار باشد؛ زیرا این نمونه از مبلمان مشابه مبل سلطنتی یا کلاسیک نیستند که گاهی برای پذیرایی از مهمانان مورد استفاده قرار بگیرد و در سایر مواقع تنها نظاره‌گر رفت و آمد اعضای خانواده باشند.

 همچنین پارچه‌ای که جهت طراحی این نمونه از مبل‌ها در نظر گرفته می‌شود باید علاوه بر دارا بودن رنگ بندی مناسب قابلیت شستشو را داشته باشد؛ زیراممکن است هنگامی که مشغول تماشای تلویزیون و نوشیدن چای عصرگاهی هستید به ناگهان فنجان از دستتان لیز بخورد ورد قهوه بر روی مبل نقش ببندد، در این حالت اگر پارچه مبل قابل شستشو باشد، از بین بردن لکه ایجاد شده تنها به چند دقیقه زمان نیاز خواهد داشت و زیبایی مبل دست نخورده و همانند روز اول باقی خواهد ماند.

رنگ بندی جذاب و مسحور کننده مبلمان راحتی

رنگ بندی جذاب و مسحور کننده مبلمان راحتی با توجه به این که این وسایل مدام در معرض دید هستند، هیجان و شور و شوق را مهمان منزلتان می‌کند. به گونه‌ای که پس از خرید مبل راحتی، هر بار از محیط بیرون قدم در محیط خانه می‌گذارید، حس می‌کنید وارد دنیای مدرنی شده‌اید که با ترکیب رنگ‌های منحصر به فرد دریچه جدیدی از جهان را به سویتان گشوده است.

ترکیب رنگ‌های منحصر به فرد مبل راحتی جدید به طرز هنرمندانه­ای و با توجه به اصول رنگ شناسی انتخاب شده و کاربران را وادار می‌کند مبل‌های راحتی قدیمی خود را زودتر از موعد بازنشسته کرده و خرید مبل را زودتر از زمانی که مد نظر دارند انجام دهند.

02

طراحانی که این مبل‌ها را ارائه می‌کنند به این گزینه توجه داشته‌اند که کاربرانی با سلیقه‌های متفاوت این مبل‌ها را تماشا می‌کنند؛ بنابراین هنگام بررسی مدل‌های متنوع در خرید مبل راحتی، ممکن است مبل‌هایی چند رنگ را مشاهده کنید که طراح برای هر قسمت از آن‌ها پارچه با رنگ بندی متفاوت را به کار گرفته است، یا این که مبل‌های راحتی نظرتان را به سوی خویش جلب کنند که برای طراحی مبل سه نفره و تک نفره رنگ‌های جذابی به کار برده شده که هارمونی جذابی را در کنار هم به وجود می‌آورند.

قیمت مبل و قدرت خریداران

خرید مبل راحتی تنها به رنگ بندی و کیفیت ساخت آن محدود نمی‌شود، زیرا این خریداران هستند که باید در نهایت مدلی را با توجه به مبلغ مد نظرشان انتخاب و تهیه کنند.

با توجه به این که مبلمان راحتی برای استفاده اقشار مختلف جامعه ارائه شده است و از خانه نوعروس‌ها تا بزرگان خانواده می‌توان رد پای این محصولات را مشاهده کرد. طراحان،مبل ارزان را نیز در کنار مبل‌های ویژه ارائه کرده‌اند. این نمونه از مبل‌ها مانند سایر همنوعانشان کیفیت ساخت بسیار مناسبی دارند و برای استفاده طولانی مدتارائه شده‌اند؛ بنابراین افرادی که بودجه محدودی برای خرید مبل راحتی مد نظر قرار داده‌اند و قصد دارند دکوراسیون داخلی منزلشان را رنگ و بوی دیگری ببخشند می‌توانند از بین این مدل‌ها یک گزینه را انتخاب کنند.

انواع مبل راحتی جذاب و زیبا

اگر به دنبال خرید مبل راحتی جذاب و زیبا هستید، بهتر است روش‌های سنتی را فراموش کرده و همگام با تکنولوژی قدم بردارید. وب سایت چوبکده ایرانیان جدیدترین و به روز ترین وسایل چوبی را که شامل مبلمان راحتی، میز ناهارخوری و...می‌باشد ارائه کرده است تادر یک نگاهو با صرف چند دقیقه زمان بتوانید مبلی را انتخاب کنید که از هر نظر باسلیقه، بودجه و نوع دکوراسیون منزلتان هماهنگ است.

بودجه تلویزیون جامعه خانواده قهوه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر