کد خبر: 639977 A

در جریان مسابقات والیبال تیم ملی بزرگسالان ایران در هفته پایانی لیگ ملت‌های والیبال 2018، جمعی از کودکان تحت حمایت سازمان‌های معتبر مردم‌نهاد، با حمایت و هماهنگی بانک گردشگری در سالن 12 هزار نفری آزادی حضور یافتند

در جریان مسابقات والیبال تیم ملی بزرگسالان ایران در هفته پایانی لیگ ملت‌های والیبال 2018، جمعی از کودکان تحت حمایت سازمان‌های معتبر مردم‌نهاد، با حمایت و هماهنگی بانک گردشگری در سالن 12 هزار نفری آزادی حضور یافتند و بازی ملی پوشان را از نزدیک تماشا کردند. به گزارش روابط عمومی، این اقدام با هدف افزایش نشاط و روحیه کودکان و ترویج فرهنگ ورزش در میان تمام اقشار جامعه صورت گرفت و تلاش شد با اهدای هدایا و پذیرایی شایسته از کودکان و نوجوانان مشارکت‌کننده، همراهی آنان ارج نهاده شود. تیم ملی والیبال ایران در این مسابقات، توانست با کسب سه پیروزی پیاپی، در رتبه دهم جدول نهایی رده‌بندی قدرتمندترین تیم‌های حاضر در لیگ ملت‌های والیبال 2018 قرار گیرد.

گفتنی است پیش از این نیز بانک گردشگری در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی خود، برنامه‌های فرهنگی و تفریحی برای اقشار کم برخوردار جامعه در نظر گرفته است که از جمله می‌توان به ساخت مدارس کیمیای دانش در مناطق محروم کشور، حمایت از تیم المپیاد ریاضی دانش آموزی و اعزام کودکان و نوجوانان به سفر تفریحی اشاره کرد.

ایران تیم ملی کودکان گردشگری والیبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر