کد خبر: 631698 A

چقدر خوب می‌شد اگر کارهای باقی مانده روزانه را هم با گوشی هوشمند خود انجام می‌دادیم. ماشین لباس شویی جدید ال جی یکی از این موارد را برطرف کرده است. اگر ماشین لباسشویی ال جی با مشکلی مواجه شود فقط کافیست گوشی هوشمند خود را به ماشین لباسشویی نزدیک کنید تا اطلاعات مربوط به اشکال دستگاه را به شما بگوید و مهم تر آن که کمک می‌کند خودتان آن را تعمیر کنید یا از بخش خدمات به راحتی کمک بگیرید.

تا امروز روال به این صورت بود که وقتی ماشین لباسشویی به هر دلیلی روشن نمی‌شد اولین کاری که انجام می دادیم به تعمیرگاه زنگ میزدیم، اما لباسشویی ال جی با راه حل ابتکاری خود این روند را تغییر داد.

یک سیستم عیب یاب هوشمند روی لباسشویی‌های این شرکت طراحی شده است تا اگر مشکلی برای دستگاه به وجود آمد در بستری سریع و راحت رفع شود و هیچ چیز نتواند تجربه فوق العاده کاربری مشتریانش را هنگام استفاده از لوازم خانگی ال جی ناخوشایند کند.

Smart Diagnosis

Diagnosis از لحاظ لغوی به معنی عیب یابی است. با وجود یک سیستم عیب یابی هوشمند در لباسشویی،  زمانی که در دستگاه خود به مشکلی بر می خورید به جای تعمیرکار، باید سراغ گوشی هوشمند خود بروید تا دستگاه خودش با شما حرف بزند و مشکلش را مطرح کند.

کمپانی ال جی در راستای تحقق رویای خانه هوشمند سعی می کند ارتباط لوازم خانگی را با دستگاه های دیجیتال بیشتر کند. به همین دلیل در نسل  جدید تر ماشین های لباسشویی آن، ارتباط بین ماشین لباسشویی و گوشی های هوشمند نسبت به گذشته هموارتر شده است.

اگر ماشین لباسشویی ال جی با مشکلی مواجه شود فقط کافیست گوشی هوشمند خود را به ماشین لباسشویی نزدیک کنید تا اطلاعات مربوط به اشکال دستگاه را به شما بگوید و مهم تر آن که کمک می‌کند خودتان آن را تعمیر کنید یا از بخش خدمات به راحتی کمک بگیرید.

Untitled-2

در این سیستم برای هر گونه مشکل یا عیب احتمالی در کارکرد یا قطعات دستگاه، سیگنال خاصی در نظر گرفته شده است. برای استفاده از این قابلیت باید اپلیکیشن مربوط را دریافت کنید سپس گوشی خود را به لوگوی تشخیص هوشمند روی ماشین لباسشویی نزدیک کنید.

این نرم افزار 80 پیغام خاص دریافت کرده و راه حل های مربوط به رفع آن ها را نیز ارائه می کند. اگر مشکل رفع نشد می توانید سیگنال دریافتی روی گوشی همراه خود را به بخش خدمات ال جی مخابره کنید.

به این ترتیب که با مرکز خدمات مشتریان تماس گرفته و گوشی را در یک سانتی متری قسمت در نظر گرفته شده روی دستگاه قرار دهید، سیگنال مربوط در سیستم کامپیوتری مرکز خدمات پردازش می شود و مشکل به وجود آمده به سرعت تشخیص داده می شود. کارشناسان دقیقاً می دانند که دستگاه دچار چه نقص فنی شده و بدون نیاز به مراجعه حضوری به شما کمک می‌کنند آن را رفع کنید.

اگر قطعه خاصی مورد نیاز باشد، تعمیرکاری که مراجعه می کند آن قطعه را حتماً به همراه خواهد داشت چون قبلاً از لوازم مورد نیاز احتمالی با خبر است.

با وجود سیستم عیب یابی هوشمند نه تنها در زمان بلکه در هزینه شما هم صرفه جویی می شود و این مساله  قیمت لباسشویی ال جی  را اگر برای شما زیاد باشد، توجیه می‌کند.

این سیستم با عیب یابی کارا و سریع قبل از این که مشکلی کوچک به دردسری بزرگ تبدیل شود آن را حل می کند. ال جی می‌خواهد تجربه مشتریانش هنگام استفاده از لوازم خانگی آن تا حد ممکن بی زحمت و فوق العاده باشد و حتی کوچک ترین چیزها هم مشتریانش را عذاب ندهد.

فروشگاه اینترنتی  زنبیل هم با ارائه محصولاتی به روز و مطابق با آخرین تکنولوژی‌ها همراه با بهترین قیمت، در راستای این هدف گام بر می‌دارد. این محصول را می‌توانید به زودی در فروشگاه اینترنتی زنبیل داشته باشید.

آگاهی از آخرین اخبار فروشگاه اینترنتی زنبیل به اینستاگرام زنبیل و تلگرام زنبیل بپیوندید.

گوشی هوشمند اینستاگرام زنبیل تلگرام زنبیل فروشگاه اینترنتی زنبیل لباسشویی ال جی Smart Diagnosis عیب یابی هوشمند ماشین لباسشویی ال جی مرکز خدمات مشتریان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر