کد خبر: 1159481 A

در حال حاضر یکی از موضوعات مهمی که تمامی مسئولان دولتی و خانواده‌ها را درگیر خودکرده است، موضوع اشتغال جوانان است. به همین دلیل تأخیر در اشتغال‌زایی جوانان عواقب جبران‌ناپذیری را در جامعه کوچک خانواده و جامعه بزرگ یک کشور دارد. به عبارت بهتر این موضوع می‌تواند از چندین بعد باعث ایجاد تنش و اختلال در اقتصاد، شرایط روحی و تأخیر در ازدواج، فرزندآوری و موارد دیگر شود؛ بنابراین اشتغال‌زایی به‌عنوان یک فاکتور اساسی شناخته می‌شود که بسیاری از فاکتورهای سیاسی، اجتماعی، خانوادگی و اقتصادی، رابطه مستقیمی با آن دارند و تا مشکل بیکاری به شکل درست، اصولی و حساب شده حل نشود، عواقب جبران‌ناپذیر آن برای جامعه و خانواده ادامه خواهد داشت.

در این میان شرکت‌های سرمایه‌گذاری معتبر و قانونمند به‌خوبی می‌توانند در حل این مشکل راهگشا و مؤثر باشند. شرکت سرمایه‌گذاری حلال فاند با تاکید بر سرمایه جمعی یکی از گزینه‌های مناسب برای کمک به رفع این مشکل است که با طرح‌های اقتصادی و کاملاً توجیهی خود، گاهی مؤثر در رفع مشکل بیکاری و حرکت در مسیر اشتغال‌زایی برداشته است.

در این مقاله قصد داریم در کنار بررسی تأثیر سرمایه‌گذاری بر اشتغال‌زایی، با برخی پروژه‌های کراد فاندینگ حلال فاند و تأثیر آن در اشتغال‌زایی آشنا شویم.

اشتغال‌زایی در ایران و اهمیت آن

35

یکی از سؤالات مهمی که در کشورهای درحال‌توسعه مطرح می‌شود، این است که چگونه می‌توان برای ساماندهی اقتصاد و کاهش در بیکاری جوانان، مسیر درست را انتخاب کرد؟ همچنین سیاست‌گذاری‌ها باید در چه مسیری قرار بگیرند که بتوان به این هدف دست‌یافت؟

نمی‌توان انکار کرد که بیکاری یکی از مهم‌ترین چالش‌هایی است که کشور ما با آن دست‌وپنجه نرم می‌کند و عواقب منفی آن روی سطوح مختلف اقتصادی، اجتماعی و... تأثیرگذار است. در این میان بیکاری می‌تواند عاملی در ایجاد بزهکاری و افزایش آن و هزینه‌های جانبی برای دولت‌ها باشد. این موضوع به‌خوبی اهمیت اشتغال‌زایی را نشان می‌دهد و باید مهم‌ترین اهداف سیاست‌گذاران اقتصادی، سرمایه گذاری در اشتغال باشد.

شرکت‌های سرمایه گذاری و تبدیل پس‌انداز مردمی به اشتغال‌زایی

34611

باتوجه‌به اهمیت مسئله اشتغال و رفع بیکاری، شرکت‌های سرمایه‌گذاری می‌توانند گاهی مؤثر در این زمینه بردارند.

جالب است بدانید که پس‌انداز به‌عنوان شاخص اصلی امکان سرمایه‌گذاری شناخته می‌شود. از سوی دیگر سرمایه‌گذاری نیز زمینه‌ساز اصلی رشد اقتصادی است. مردم با سرمایه‌گذاری درست و اصولی در جای مناسب می‌توانند تأثیر زیادی در ایجاد اشتغال، رفع بیکاری و درنهایت، رشد اقتصادی کشور داشته باشند.

البته ذکر این نکته مهم است که یکی از مشکلات اساسی در کشورهای درحال‌توسعه مانند کشور ما، مسیر اشتباه سرمایه‌گذاری است. همه به‌خوبی میدانیم که بسیاری از اطرافیان ما و کسانی که می‌شناسیم، خرید زمین، ملک، طلا، ارز و مواردی ازاین‌دست را به‌عنوان راهکار درست سرمایه‌گذاری می‌دانند.

برخی از این روش‌ها مانند خرید و سرمایه‌گذاری در خرید ارز، نه‌تنها روش مناسبی برای سرمایه‌گذاری نیست؛ بلکه تأثیر مخربی روی اقتصاد کشور ایجاد می‌کند. اما روش‌های دیگر مانند خرید ملک، زمین، طلا و جواهر، به طور غیرمستقیم می‌توانند زمینه‌ساز رشد اقتصادی باشند. اما نمی‌توان انتظار داشت که رشد پایدار اقتصادی را ایجاد کنند و به طور مستقیم روی اشتغال‌زایی و رفع بیکاری تأثیر مثبت داشته باشند.

اما مزیت خاص سرمایه‌گذاری در شرکت‌های سرمایه‌گذاری این است که می‌توان پس‌اندازهای کوچک را در مسیر درست اشتغال قرارداد و تأثیری مثبت در رفع بیکاری داشت، مثل پروژه های سرمایه‌گذاری در حلال‌فاند.

شرکت سرمایه‌گذاری حلال فاند به‌عنوان یکی از شرکت‌های سرمایه‌گذاری معتبر و کاملاً قانونمند، گزینه مناسبی برای جذب پس‌اندازهای کوچک و ناچیز مردمی است، تا آن را در مسیر درست و پروژه‌های تولیدی کاملاً توجیه شده از نظر اقتصادی قرار دهد و گامی مؤثر در اشتغال‌زایی داشته باشد.

مزایای شرکت‌های سرمایه‌گذاری معتبر در ایجاد اشتغال

  1. توسعه مشارکت‌های مردمی: جلب مشارکت‌های مردمی و شرکت دادن پس‌اندازهای کوچک در پروژه‌های تولید و اقتصادی، می‌تواند توان فکری و مالی مردمی را به شکل درست در تولید کالاها و خدمات به کار گرفت.
  2. اصلاح ساختارهای تولید و توزیع: شرکت‌های سرمایه‌گذاری معتبر با ساختار اصولی و کاملاً قانونمند، می‌توانند با کارایی بیشتر و نگرش اجتماعی، نظام تولید را به سمت درست حرکت دهد.
  3. ارتقا بهره‌وری ملی و بهره‌وری نیروی کار به شکل درست: شرکت‌های سرمایه گداری با تاکید بر سرمایه جمعی، کمک می‌کنند که پس‌اندازهای کوچک در مسیر درست تولید کالاها و خدمات حرکت کند. درنتیجه همین پس‌اندازهای کوچک رشد کرده و عامل مؤثری در ایجاد اشتغال درست می‌شود؛ بنابراین عاملی مؤثر در بهره‌وری نیروی کار و بهره‌وری ملی دارد.
  4. اشتغال‌زایی برای جمعیت فعال: یکی از دغدغه‌های مهم در هر دولت و کشوری، بهبود کار و افزایش فاکتورهای اشتغال‌زایی است. در این مسیان نمی‌توان انکار کرد که دولت‌ها به‌تنهایی نمی‌توانند به‌تنهایی تمامی این اهداف را محقق کنند و نیاز به همکاری مردم در این مسیر دارند. با حضور در شرکت‌های سرمایه گذاری و واردکردن پس‌اندازهای خرد و کوچک، می‌توان کمکی مؤثر برای رسیدن به این هدف مهم ملی بود و اولین منفعت آن را در اطراف خود و رفع بیکاری جوانان می‌بینیم.

اشتغال‌زایی و حلال فاند

حلال فاند به‌عنوان یکی از معتبرترین شرکت‌های سرمایه‌گذاری با اکید بر سرمایه جمعی به دنبال این است تا در مسیر اشتغال‌زایی جوانان، گامی مؤثر بردارد و درنهایت رشد اقتصادی بیشتری را برای کشور فراهم کند.

این شرکت با ایجاد بستری ایمن و کاملاً قابل‌اعتماد، به شما کمک می‌کند تا با خیال آسوده در پروژه‌های اقتصادی، تولیدی، عمرانی و خدماتی آن شرکت کنید و در کنار دریافت سود معقول و اقتصادی، در ایجاد اشغال و کسب‌وکارهای مولد اثرگذار باشید.

حلال فاند با تاکید بر سرمایه‌گذاری حلال، شفاف و پرسود، به‌هیچ‌عنوان در پروژه‌های سوداگرانه و غیرمولد ورود نمی‌کند؛ بلکه با مطالعه طرح توجیهی انواع پروژه‌های تولیدی، عمرانی و دانش‌بنیان، گزینه مناسب‌تر و مولد را انتخاب کرده و در آن سرمایه‌گذاری می‌کند.

علاوه‌برآن، با درنظرگرفتن انواع ضمانت‌نامه‌های معتبر بانکی، خیال سرمایه‌گذاران خرد و کلان را از حضور در پروژه‌های مختلف تولیدی و اقتصادی آسوده می‌کند. مامی ضمانت‌نامه‌های این مجموعه توسط صندوق پژوهش و فناوری علم و صنعت صادر شده و برای استعلام آن‌ها می‌توانید به سایت معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری مراجعه کنید و با واردکردن کد سپاص، از صحت ضمانت‌نامه و اعتبار آن مطلع شوید.

ما تا به امروز، توانستیم با جلب اعتماد مردمی، بیش از 100 میلیارد تومان تأمین مالی را با استفاده از پس‌اندازهای خرد و کلان مردمی انجام دهیم و آن را در مسیر خروشان سرمایه‌گذاری درست، اشتغال‌زایی و تولید کالاها و خدمات قرار دهیم.

همچنین تا به امروز 2592 نفر به مجموعه حلال فاند اعتماد کردند و بیا سرمایه گذاری در این مجموعه، موجب پیشرفت بیش از 343 پروژه مهم اقتصادی، تولیدی، عمرانی و دانش‌بنیان شدند؛ تا بتوانید در آینده پیش‌رو شاهد رشد و رونق بیشتر اقتصاد کشور باشیم.

از سوی دیگر، حلال فاند علاوه بر تاکید بر سرمایه‌ها و پس‌اندازهای مردمی، با شرکت‌ها و صندوق‌های معتبر و دانش‌بنیان نیز همکاری می‌کند تا به‌درستی تمامی پروژه‌های مختلف را مطالعه کرده و با انتخاب گزینه درست، تمامی سرمایه‌ها در راه‌اندازی آن صرف نماید. ازجمله همکاران حلال فاند می‌توان به صندوق توسعه فناوری‌های نوین، ستاد ویژه توسعه فناوری نانو، صندوق توسعه فناوری‌های ایران و... اشاره کرد.

ما می‌توانیم با ایجاد فرصت‌های مشارکت مردمی، تمامی واسطه‌های اقتصادی و دلالان را حذف کنیم تا سرمایه‌گذاران و سرمایه‌پذیران در محیطی امن و با فراغ‌بال، در تولید اقتصادی کشور قدم بردارند؛ بنابراین نتیجه آن رشد اشتغال‌زایی، رشد اقتصادی و تأمین امنیت مالی، روحی، اجتماعی و سیاسی تمامی مردم و کشور است.

پایان رپرتاژ آگهی
سرمایه‌گذاری کراد فاندینگ پروژه های سرمایه‌گذاری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر