کد خبر: 1153739 A

حتما در میان دوستان و آشنایان خود به بانوانی برخورد کرده‌اید که همیشه ابروهایی تمیز، خوش‌رنگ و زیبا دارند و به این فکر کرده‌اید که چگونه هر روز می‌توانند ابروهای خود را با مداد و ژل ابرو آراسته کنند و از این کار خسته نشوند. اگر واقعا فکر می‌کنید آن‌ها همیشه و هر روز با این ابزار اقدام به آراستن ابروهای خود می‌کنند، سخت در اشتباهید! این افراد از بهترین روش برای زیباسازی و پرپشت نشان دادن ابروهای خود یعنی میکروبلیدینگ استفاده می‌کنند.

اگر شما هم دوست دارید با روش میکروبلیدینگ، ابروهای خود را زیبا و پرپشت کنید، بهتر است به بهترین مرکز میکروبلیدینگ مراجعه کنید؛ اما اگر نمی‌دانید بهترین مراکز میکروبلیدینگ را چگونه می‌توانید پیدا کنید ما به شما وب سایت آناهید بیوتی به نشانی www.anahidbeauty.ir را معرفی می‌کنیم. شما می‌توانید در وب سایت آناهید بیوتی با بهترین مراکز میکروبلیدینگ آشنا شوید.

میکروبلیدینگ، بهترین روش برای داشتن ابروهایی زیبا

5445

میکروبلیدینگ یکی از روش‌های آراستن نیمه‌دائمی ابرو است که با قلمی مخصوص انجام می‌شود. در انتهای این قلم ده الی دوازده سوزن ریز وجود دارد که سطح پوست را به‌شکل سطحی برش می‌دهند و خطوط کوچکی در جهت رویش ابروها ایجاد می‌کنند. رنگ مخصوص از طریق این برش‌ها به لایه‌ زیرین پوست می‌رود و شبیه تارهای ابرو می‌شود. به این فرآیند کاشت رنگ‌دانه زیر پوست، میکروبلیدینگ می‌گویند. میکروبلیدینگ و فیبروز ابرو یک هنر تخصصی و حساس است و نیاز به آرایشگران و متخصصانی کاربلد دارد که در بهترین مرکز میکروبلیدینگ در تهران به‌صورت کاملا تخصصی و حرفه‌ای انجام می‌شود.

کوچک‌ترین اشتباه در انجام این تکنیک‌ها می‌تواند صدمات جبران‌ناپذیری به پوست، ابرو و حتی چشم‌های شما وارد کند. اما اگر بتوانید بهترین میکروبلیدینگ کار در تهران را بیابید و انجام کار خود را به او بسپارید، نتیجه دلخواه را بدون نگرانی کسب خواهید کرد و برای تمدید آرایش خود ترغیب خواهید شد.

داشتن ابروهایی پرپشت با فیبروز یا میکروبلیدینگ ابرو 

475

شاید برایتان جالب باشد بدانید که فیبروز از دو تک ‌واژه "فی" و "بروز" ساخته شده است. منظور از «فی»، همان عدد فی است که توسط یک تتوکار صربستانی کشف شد. این عدد، عدد تناسب طبیعی ابرو و برابر با ۱.۶۸ است. در این روش، طراحی شکل ابرو به‌سلیقه‌ مشتری نیست و باتوجه به عدد تناسب و زیبایی ابرو برای هر شخص طراحی و اجرا می‌شود. مراحل اجرا همان مراحل کاشت رنگ‌دانه در روش میکروبلیدینگ است. فیبروز ابرو با بهترین دستگاه‌ها و جدیدترین متد جهانی در بهترین مرکز فیبروز ابرو در تهران انجام می‌شود.

مزایای میکروبلیدینگ ابرو در بهترین مرکز میکروبلیدینگ در تهران

انجام میکروبلیدینگ به‌عنوان یک تکنیک نیمه‌دائمی آرایشی، مزایای زیادی دارد که در این بخش به آن‌ها اشاره می‌کنیم:

  • نیمه‌دائمی بودن

این روش نیمه‌دائمی‌ است و نتایج آن حدود یک سال روی صورت شما باقی می‌ماند. در واقع نه آنقدر ماندگار است که در صورت عدم علاقه، شما را خسته کند؛ نه آن‌قدر کوتاه‌مدت است که شما را ناراضی نگه دارد.

  • زیبایی، تناسب طبیعی و همیشگی ابروها

آراستگی و زیبایی ابرو پس از انجام میکروبلیدینگ یا فیبروز بسیار طبیعی است و جلوه‌ مصنوعی روش‌هایی مانند تتو ابرو را ندارد و البته این تا حد زیادی بستگی به تخصص و تجربه‌ آرایش‌گر شما دارد و برای حصول این مقصود باید سراغ بهترین میکروبلیدینگ کار در تهران بروید. همچنین اگر به هر دلیلی ابروهای کم‌پشتی دارید، برای مدت طولانی زیبایی و جذابیت زیادی را به خود هدیه می‌کنید.

  • صرفه جویی در هزینه و وقت

تا پیش از انجام روش‌هایی مانند میکروبلیدینگ و فیبروز، احتمالا شما هر روز درگیر آراستن ابروی خود با مداد و ژل ابرو بوده‌اید و هر چند وقت یک‌بار، مجبور به خرید لوازم آرایشی جدید. این روش‌های نیمه‌دائمی حداقل برای یک سال شما را از دغدغه‌ مالی و زمانی آرایش ابرو راحت می‌کند و بعد از یک سال هم قابل تمدید است.

تا اینجا دانستید که میکروبلیدینگ و فیبروز ابرو یکی از روش‌های نیمه‌دائمی آرایش ابرو است که می‌تواند برای شما ابروهایی پرپشت، زیبا و طبیعی را به ارمغان بیاورد. این مهم است که شما بهترین مرکز میکروبلیدینگ در تهران و بهترین مرکز فیبروز ابرو در تهران را بیابید و از خدماتشان استفاده کنید؛ زیرا این تکنیک نیاز به مهارت و هنر تخصصی و زیادی دارد و انجام آن توسط هرکس ممکن نیست. شما می‌توانید برای پیدا کردن بهترین مراکز میکروبلیدینگ در تهران به سایت آناهید بیوتی به نشانی www.anahidbeauty.ir مراجعه کنید.

 

پایان رپرتاژ آگهی
بهترین مرکز میکروبلیدینگ در تهران بهترین مرکز فیبروز ابرو در تهران بهترین میکروبلیدینگ کار در تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر