کد خبر: 1153530 A

برای زیباسازی با نمای بیرونی لازم نیست که حتماً همه نقاط را با لامپ و ریسه و غیره پوشش دهید؛ فقط کافی است که بیشتر به نقاط حساس توجه کنید. حتی نیاز هم نیست که از به‌روزترین و به اصطلاح خفن ترین تجهیزات استفاده کنید. با همان موارد ساده هم می‌توانید پیش بروید.

استفاده از لایت باکس، ویدئووال و تلویزیون شهری در مراکز خرید

امروزه در مراکزخرید از تجهیزات تبلیغات بصری به جهت ایجاد و افزایش پاخور استفاده می‌کنند.

فضاهای مشاء (راهروها) و دیواره های پارکینگ و همچنین فضاهایی همچون فودکورت در مراکز خرید بسترهای مناسبی به جهت تبلیغات بشمار می‌آیند، لذا مدیران بهره بردار به جهت افزایش درآمد مجتمع و همچنین افزایش فروش صاحبین مغازه ها اقدام به نصب و راه اندازی تجهیزات تبلیغات بصری می‌نمایند.

شرکت ایمن موج هوشمند در راستای تامین و تجهیز تجهیزات تبلیغات بصری اقدام به تولید و واردات برخی از اقلام تجهیزات تبلیغات بصری نموده است که به جهت آشنایی با این تجهیزات میتوانید به وب سایت مجموعه مراجعه فرمایید.

با نورپردازی نمای بیرونی به ساختمان خود جلو ببخشید

وقتی شما نمای ساختمانی را مشاهده کنید که با نورپردازی جلوه زیبایی پیدا کرده است، حس و حال خوبی در خودتان احساس نمی‌کنید؟ مسلماً کمی لبخند ذوق روی لب‌هایتان نقش می‌بندد. در همانجا ممکن است که به خودتان بگویید که ای کاش ساختمان شما هم چنین ویژگی داشت و می‌توانستید حداقل با نورپردازی، فضای بیرونی را زیباتر کنید؛ اما چگونه؟ چه چیزهایی لازم است؟

3645

چالش نورپردازی نمای بیرونی

وقتی اسم نورپردازی نمای بیرونی ساختمان می‌آید، اولین تصویری که در ذهن هر فردی نقش می‌بندد، ساختمان‌های لوکس و بالا شهر است. ساختمان‌هایی که در هر گوشه‌ای از سیستم روشنایی مخصوص برای جلب توجه جلوه بیرونی استفاده کرده‌اند. این تصویر، دید غلطی را روی ذهن تداعی می‌کند؛ ساکنین این خانه‌ها وضع مالی خوبی دارند و مشکلی بابت تأمین هزینه برق اضافه و خرید و نصب چنین سیستمی ندارند. در صورتی که این تصور کاملاً اشتباه است. برای اینکه همین الآن شما می‌توانید نورپردازی‌های نما را در بیشتر ساختمان‌های قرار گرفته در نقاط مختلف شهر مشاهده کنید. شاید در گذشته نصب و راه‌اندازی این‌ها گران بودند؛ اما حالا دیگر فناوری جدید به کار رفته در ساخت این‌ها، باعث شده تا خبری از آن هزینه‌های گران نباشد.

خب این چالش اول بود که ما به شما تضمین می‌دهیم که کاملاً دیگر حل شده است و نباید نگران هزینه بالای اجرای آن باشید. چالش دوم که خود می‌تواند یکی از دلایل مربوط به مورد قبلی باشد، نداشتن شناخت کافی نسبت به نورپردازی نمای بیرونی است. اصلاً خیلی از مردم عادی، نورپردازی را به چشم قرار گرفتن چند لامپ یا ریسه می‌بینند؛ در صورتی که خیلی فراتر از این حرف‌هاست. نورپردازی علاوه بر زیبایی می‌تواند حتی امنیت منزل را هم تأمین کند؛ اما هر چیزی اصولی و روش مخصوص به خود را دارد.

345

پس ما می‌خواهیم به این سؤال پاسخ دهیم که چرا بهتر است که به فکر نورپردازی نمای بیرونی ساختمان خود باشید.

دلایل استفاده از نورپردازی نمای بیرونی

 زیبایی ساختمان

اولین مزیت نورپردازی در زیباسازی نمای بیرونی است. برای زیباسازی با نمای بیرونی لازم نیست که حتماً همه نقاط را با لامپ و ریسه و غیره پوشش دهید؛ فقط کافی است که بیشتر به نقاط حساس توجه کنید. حتی نیاز هم نیست که از به‌روزترین و به اصطلاح خفن ترین تجهیزات استفاده کنید. با همان موارد ساده هم می‌توانید پیش بروید.

یک ساختمان 5 طبقه را در نظر بگیرید. برای زیباسازی نما با استفاده از نورپردازی چه کار می‌تواند انجام داد؟ می‌توان زیر تمامی پنجره‌ها را ریسه گذاشت. این ساده‌ترین راه است. زیر سنگ‌های دیوار حیاط یا حتی نصب چراغ‌هایی در کف یا نصب ریسه‌هایی از بالا تا پایین دیوار ساده‌ترین کارهایی هستند که می‌تواند برای نورپردازی انجام داد. همین چند کار ساده چقدر می‌تواند نمای بیرونی را شکیل‌تر کند؟

افزایش امنیت

یکی از مزایای نورپردازی در محیط بیرونی هر نمایی افزایش امنیت است. نور باعث می‌شود تا نقطه کوری در محیط نباشد. وقتی نقطه کوری نباشد، راهی هم برای مخفی شدن وجود نخواهد داشت. همچنین اینکه دوربین‌های مداربسته هم به دلیل روشن‌تر بودن محیط، تصویرهای باکیفیت‌تری ثبت خواهد کرد.

حالا یک مسئله جالب را بدانید: سیستم‌های جدید به کار رفته در سیستم نورپردازی نمای جدید دارای سنسورهای خودکار بر اساس زمان هستند. در حقیقت این چراغ‌ها می‌توانند در طول روز و بنا بر شرایط محیط روشن و خاموش شوند. حتی می‌توان سنسورهای این چراغ‌ها را هم به حرکت افراد غریبه در محیط خاص حساس کرد. به این صورت اگر فردی غریبه وارد بخش انبار یا پارکینگ شد، چراغ‌ها روشن شوند.

  • نورپردازی حرفه‌ای باعث می‌شود تا ساختمان شما در محل بیشتر از بقیه توجه بقیه را جلب کند.
  • نورپردازی می‌تواند روی افزایش قیمت ساختمان تأثیر بگذارد. البته این شرطی است که ظاهر ساختمان هم بازسازی شده باشد.
  • برای آن‌هایی که حیاط دارند، استفاده از نورپردازی، امکان استفاده از حیاط را در شب برای نشستن یا بازی کودکانشان می‌دهد.

باید گفت که برخلاف گذشته، در سیستم‌های جدید از چراغ‌های کم مصرف استفاده می‌شود. همچنین این چراغ‌ها از نوع ال ای دی هستند که میزان روشنایی بیشتری نسبت به مدل‌های قدیمی دارند.

مسئله اصلی چگونگی نصب آن‌ها است. در بیشتر خانه‌ها، سیستم نورپردازی باید همراه با بازسازی ساختمان یا در همان ابتدای ساخت انجام شود. البته بعد هم می‌توان این کار را انجام داد؛ اما ممکن است که در همه جا نتوانید ساختار مورد نظر خود را اجرا کنید.

اگر به دنبال اجرای سیستم نورپردازی و بهره‌مندی از مزایای آن هستید، باید آن را به یک متخصص بسپارید. ایمن موج هوشمند در کنار شماست. ایمن موج با تجربه چندین ساله در حوزه نورپردازی ساختمان و دارای نمونه‌های بسیار قوی در این حوزه، از صفر تا صد راه‌اندازی و نصب این سیستم را در ساختمان شما انجام می‌دهد.

 

پایان رپرتاژ آگهی
نورپردازی تلویزیون شهری لایت باکس نورپردازی نما ویدئووال ویدئو وال ایمن موج هوشمند ایمن موج لایتباکس نورخطی تابلوتبلیغاتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر