کد خبر: 1153095 A

زبان انگلیسی پرکاربردترین زبان در دنیا محسوب می شود و نزدیک به 20 درصد افراد در سرتاسر دنیا به این زبان مسلط هستند. صحبت به زبان انگلیسی برای شما فرصت های بیشماری مانند سفر به کشورهای مختلف ، صحبت با افراد در دیگر کشورها ، و پیدا کردن فرصت های شغلی مناسب را به ارمغان خواهد آورد. ولی مهمترین مزیت زبان انگلیسی در دنیای امروز فراهم کردن امکان ادامه تحصیل در دانشگاه های بین المللی به صورت رایگان است. اگر شما نیز مانند بسیاری از افراد به دنبال روش هایی هستید که با استفاده از آن ها می توانید مکالمه ی خود را تقویت کنید در این بخش ما به بررسی این تکنیک ها خواهیم پرداخت.

تقویت هر مهارتی در زبان انگلیسی مستلزم تمرین مستمر است. شما با تمرین و برطرف کردن مشکلات خود می توانید دامنه لغات خود را تقویت کرده و درک بهتری نسبت به ساختارها و قوانین حاکم بر زبان داشته باشید. چند تکنیکی که توسط محقق ها کارآیی آن ها ثابت شده اند بدین گونه می باشند:

پیدا کردن یک استاد برجسته:

یکی از اصلی ترین مواردی که می تواند موفقیت شما را در یادگیری زبان انگلیسی تضمین کند بهره مندی از یک استاد برجسته و خوب است.شاید بسیاری از زبان آموزان بر این باور باشند که می توانند با استفاده از موارد آموزشی خود آموز، زبان انگلیسی را تقویت کنند ولی این مسئله در مکالمه کارایی ندارد. شاید شما در یادگیری گرامر به استادی نیاز نداشته باشید ولی در بحث مکالمه شاید باید با فردی دیگر که سطح زبان انگلیسی آن ها از شما بالاتر است نیاز دارید.

بیشتر از صحبت کردن باید به صحبت های دیگران گوش کنیم:

یکی از بهترین روش ها برای بالا بردن توانایی جمله سازی و تقویت دامنه لغات گوش کردن به مکالمه های افراد دیگر است. امروزه به بسیاری از زبان آموزان پیشنهاد می شود که به صورت روزانه به صحبت های افراد و پادکست های آموزشی گوش کنند. امروزه یکی از اصلی ترین موارد کمک آموزشی در بحث زبان انگلیسی پادکست ها هستند. اگر شما قصد دارید با موسسه ای دوره مکالمه آنلاین زبان انگلیسی را آغاز کنید پیشنهاد می شود ابتدا بررسی کنید آیا پادکست های رایگان و با محوریت آموزش زبان انگلیسی را ارائه می دهند یا خیر؟

ضبط صدا:

وقتی بحث اسپیکینیگ و مکالمه در میان باشد بدون شک شما اشتباهاتی را مرتکب خواهید شد ولی نکته ی مهمی که این اشتباهات به همراه دارند کمک به بهتر شدن این مهارت است! همیشه به یاد داشته باشید ما در یادگیری زبان از اشتباهات خود بهتر یاد می گیریم تا از اشتباهات دیگران. از این رو ضبط مکالمات خود یا بهتر است بگوییم با گوش کردن به صحبت های خود می توانید یکی از بهترین روش ها برای تقویت مهارت مکالمه باشد. در کلاس های حضوری زبان انگلیسی این امکان برای شما محیا نیست که در حین تمرین صدای خود را ضبط کرده و سپس آن را مورد بررسی قرار دهید ولی خوشبختانه با ظهور و همه گیری کلاس های آنلاین شما قادر هستید تمرین های خود را ضبط کرده و بعد از ارسال به اساتید خود مجدد به آن ها گوش دهید.

صحبت با خود:

یکی از روش های مفید برای تقویت مکالمه در زبان آموزان صحبت با خود است. با وجود اینکه بسیاری بر این باور هستید که صحبت با خود خیلی کار مفیدی نیست ولی تحقیقات اخیر زبان شناسان خلاف این امر را نشان می دهد.زبان شناسان ثابت کرده اند آن دست از زبان آموزانی که به صورت مکرر با خود صحبت می کنند توانایی مکالمه ی به شدت بالاتری نسبت به افرادی دارند که کمتر با خود صحبت می کنند. دلیل این امر این است هنگامی که شما با خودتان صحبت می کنید ذهن آمادگی کافی برای صحبت با دیگران را در خود پرورش می دهد و مسیرهای نورونی عملکرد بهتری را نسبت به گذشته خواهند داشت.

بلند خوانی:

اگر قصد دارید توانایی اسپیکینگ خود را افزایش دهید بهتر است از همین امروز شروع به بلند خوانی کنید. بلند خوانی به شما کمک می کند تا صدای خود را یک مرتبه شنیده و با لغات جدید بیشتر آشنا شوید و در نتیجه ی آن، همانند گوش کردن به پادکست های آموزشی قادر باشید دامنه لغات خود را افزایش داده و از سویی نیز با اشتباهات تلفظی خود نیز آشنا شوید.

تقویت مکالمه زبان انگلیسی در رفیعی انگلیش کلینیک

یکی از موسسه هایی که در سالهای اخیر توانسته با استفاده از به روزترین رویکردها ی آموزش آنلاین زبان انگلیسی را به سطح قابل قبولی برساند انگلیش کلینیک است که با اتکا به دانش استاد برجسته ی آموزش زبان انگلیسی دکتر حامد رفیعی توانسته است در یک پلتفرم مناسب زبان انگلیسی را به بهترین شکل آموزش دهد. تدوین تمرین های مدون و ارتباط با اساتید برجسته برای رفع اشکالات یکی از مواردی است که سبب می شود این موسسه را نسبت به دیگر رقبا متمایز کند. از مهمترین دلایل موفقیت این موسسه می توان به بهره گیری از به روزترین روش های تدریس ، آماده کردن تمرین های مناسب و آماده سازی تمرین های کارآمد است. بر اساس نظرسنجی وب سایت ما انگلیش کلینیک به عنوان موفق ترین موسسه آموزش آنلاین زبان انگلیسی شناخته شده است.

 

پایان رپرتاژ آگهی
دوره مکالمه آنلاین زبان انگلیسی آموزش آنلاین زبان انگلیسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر