کد خبر: 1152290 A

مزیت پکیج برقی میتسو چیست؟

امروزه استفاده از انواع پکیج بیشتر از دیگر منابع تولید آب گرم و ایجاد گرمایش منازل مورد توجه است. پکیج ها خود به دسته برقی و گازی تقسیم می شوند. پکیج برقی میتسو نیز در مدل های ایستاده و دیواری تولید و به فروش می رسد. ما در این مقاله تلاش داریم مزایای پکیج برقی میتسو نسبت به مدل دیگر را بررسی کنیم:

پکیج برقی میتسو برای آپارتمان کوچک و بزرگ مناسب است:

ابعاد پکیج برقی دیواری نسبت به مدل ایستاده کوچکتر است و از این رو برای آپارتمان و منازل کوچک بسیار مناسب است. این در حالی است که در آپارتمان و منازل بزرگ می توانید از پکیج برقی ایستاده استفاده کنید. لازم به ذکر است با توجه به ابعاد بزرگ این محصول نصب آن در آشپزخانه و آپارتمان های کوچک توصیه نمی شود.

پکیج برقی میتسو با قدرت عملکرد متفاوت تولید می شود:

خوشبختانه تفاوتی ندارد که منزل و آپارتمان شما چه ابعادی دارد، میتسو مدلی مناسب با ابعاد مورد نظر شما را تولید کرده است. کافی است به گروه صنعتی میتسو مراجعه کنید و با تنوع بالای محصولات این برند آشنا شوید. بد نیست بدانید که مدل 28000 قادر است گرمایش یک آپارتمان 80 متری را تامین نماید اما اگر محل زندگی شما در مناطق گرم و خشک واقع باشد حتی قادر است متراژ بالاتر را نیز گرم نماید. پس در انتخاب قدرت باید میزان گرمای مورد انتظار و متراژ محل نصب را در نظر داشته باشید.

پکیج برقی میتسو با دو نوع مبدل تولید می شود:

پکیج برقی میتسو که دارای یک مبدل است در فصول گرم سال دقیقا مانند آبگرمکن دیواری فعالیت می کند و ممکن است اختلاف دمایی در آب گرم احساس شود. در فصول سرد سال نیز عملکرد آن کاملا تغییر کرده و پمپ آب را به سمت شیر سه طرفه هدایت می کند تا رادیاتور فعال شده و آب گرم مورد نیاز جهت گرم کردن خانه فراهم شود. در مدل پکیج برقی دو مبدل میتسو عملکرد بهتری را از پکیج شاهد هستیم. در این مدل از مبدل صفحه ای استفاده می شود و از این رو چه در فصول سرد سال و چه در فصل های گرم سال پمپ فعال بوده و آب گرم دمای یکسانی دارد و از همه مهم تر رسوب گرفتگی در لوله ها نیز تا میزان قابل توجهی کاهش خواهد یافت.

صرفه جویی در مصرف حامل های انرژی:

در نگاه اول شاید این طور به نظر برسد که پکیج برقی روی هزینه های ماهانه برق تاثیر زیادی می گذارد اما باید گفت که هزینه برق مصرفی پکیج برقی میتسو دقیقا مانند دیگر تجهیزات منزل مانند یخچال که همیشه به برق متصل است محاسبه خواهد شد. این محصول از برق تک قاز 220 ولت رایج در منازل استفاده می کند و از این رو نیاز به هیچ گونه لوله کشی و در منزل و آشپزخانه وجود ندارد. حتی در زمینه محل نصب نیز هیچ محدودیتی وجود ندارد و اگر محل نصب در معرض آب قرار نداشته باشد هر مکان دیگری برای نصب این محصول بی خطر است.

پکیج برقی میتسو دارای محافظ جان سه لایه است:

از دیگر مشکلاتی که ممکن است خرید پکیج برقی را با چالش مواجه کند خطر برق گرفتگی است؛ اما برند میتسو با نصب محافظ جان سه لایه محصول خود را تضمین می کند. این محافظ جان با تشخیص وجود اتصالی در برق کشی به سرعت و به صورت اتوماتیک جریان برق پکیج را قطع گرده و خطر برق گرفتگی و اتصال برق را کاهش می دهد.

پایان رپرتاژ آگهی
پکیج برقی پکیج برقی میتسو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر