کد خبر: 1142967 A

برای خرید جک درب پارکینگ نیازمند اطلاعاتی هستید که در زمان خرید جک اتوماتیک بهترین انتخاب را انجام دهید

 

اگر قصد خرید جک درب پارکینگ را دارید یقینا می بایست در ابتدا اطلاعات مورد نیاز را در این رابطه داشته باشید. این اطلاعات به شما کمک می کند که در انتخاب آن ویژگی های لازم را مدنظر قرار دهید.

خرید جک درب پارکینگ

ابتدا برای خرید جک درب پارکینگ باید اطلاعاتی نسبی در زمینه برندهای معتبر در زمینه تولید جک پارکینگی داشته باشید. اینکه کدام برند در بازار معتبرتر است و کدام برند خدمات بیشتر ارائه می کند یا این که کدام جک اتوماتیک قدرت بیشتری دارد. این موارد کمک می کند که بتوانید انتخاب درست را انجام دهید.

خرید جک درب پارکینگ ایرانی یا خارجی؟

اگر این سوال را ده سال پیش یا بیشتر می پرسیدید احتمالا جواب معقول آن خرید جک درب پارکینگ خارجی بود. ولی امروز این را به راحتی نمی توان گفت به چند دلیل. اول آنکه امروزه بر خلاف گذشته تکنولوژی ساخت جک پارکینگی در کشور بیشتر و بومی شده است. گرچه همچنان بهترین جک درب پارکینگ و قدرتمندترین جک های اتوماتیک هنوز نمونه های خارجی آن هستند ولی در کشورمان هم جک های اتومات مرغوب و قدرتمندی تولید می شود.

این مسئله باعث شده تا حد زیادی نیاز کشور به جک درب اتوماتیک برطرف شود. از طرفی یکی از مواردی که خرید جک درب پارکینگ ایرانی را نسبت به خارجی ارجحیت می دهد قیمت جک درب پارکینگ خارجی است. در حال حاضر با توجه به قیمت دلار و افزایش بیش از حد ارزش دلار در برابر ریال خرید اجناس وارداتی مانند جک اتوماتیک چندان به صرفه نیست.

ضمن آن که به علت تحریم های اعمال شده بر کشورمان اکثر شرکت ها و صنایع با قطع رابطه با ایران دیگر خدمات پس از فروش به ایران ارائه نمی کنند و گاها قطعات محصولات خود را هم به ایران صادر نمی کنند. در این حالت به نظر صرفه با خرید جک درب پارکینگ ایرانی مانند خرید جک درب پارکینگ سیماران است که هم ارزان تر و هم در دسترس تر و همراه خدمات بهتر و بیشتر است.

معتبرترین انواع جک درب پارکینگ ایرانی

برای خرید جک درب پارکینگ ایرانی انواع مختلف آن را می توان مدنظر قرار داد. برای مثال می توان اقدام به خرید جک درب پارکینگ تابا کرد. تابا یکی از شرکت های موفق در حوزه تولید آیفون تصویری است که به تازگی وارد عرصه تولید جک درب پارکینگ شده است.

انواع جک درب اتوماتیک

این شرکت در زمینه آیفون محصولات پرفروشی را روانه بازار کرده است ولی در زمینه جک نیز یک مدل متوسط را تولید و عرضه کرده است. یکی دیگر از جک های اتوماتیک ایرانی جک یوتاب است که مربوط به کارخانه الکتروپیک است. الکتروپیک یکی از پرسابقه ترین کارخانجات تولید وسایل الکترونیکی در ایران است. خرید جک درب پارکینگ الکتروپیک یکی از بهترین گزینه هاست چراکه این شرکت خدمات پس از فروش مناسب و محصولات با کیفیت به بازار عرضه می‌کند.

از دیگر شرکت های داخلی تولید جک اتوماتیک سیماران است. شرکت سیماران نیز مانند تابا یا الکتروپیک از دیگر شرکت هایی است که سابقه طولانی و خوش نامی در زمینه تولید آیفون تصویری دارد. برای خرید آیفون تصویری سیماران را می توانید در فروشگاه اینترنتی فارسیان شاپ https://farsianshop.com بررسی و انتخاب کنید.

خرید جک درب پارکینگ بر اساس قدرت هر لنگه

انواع جک درب پارکینگ بر اساس قدرت جا به جایی وزن هر لنگه درب تقسیم می شود. قدرت هر جک بسته به میزان وزنی است که هر لنگه درب را می تواند جابه‌جا کند. این میزان از ۲۰۰ کیلو تا چند برابر آن شروع می شود و ادامه دارد.

البته گاه در اطلاعاتی که برای خرید جک درب پارکینگ ارائه می شود قدرت هر جک پارکینگی را بر اساس مجموع وزن دو لنگه ارائه می کنند که شما برای توان هر لنگه باید آن را به نیم تقسیم کنید. https://cheetart.ir/iranian-series/

خرید جک درب پارکینگ بر اساس عرض هر لنگه درب

یکی دیگر از آیتم هایی که در خرید جک درب پارکینگ لحاظ می شود عرض هر لنگه است. بر این اساس هر نوع جک بر اساس عرضی که دارد درب‌هایی با عرض مشخص را می تواند جا به جا کند. این میزان از ۲ متر به بالا شروع می شود. شما برای درب هایی گاراژ و باغ و ویلا بایست اقدام به خرید جک درب پارکینگ با توان جا به جایی عرض زیاد بکنید.

خرید جک درب پارکینگ بر اساس میزان برق ورودی

جک های اتوماتیک از نظر جریان ورودی برق دو نوع هستند آن هایی که با برق ۲۴ ولت کار می‌کنند و آن هایی که با برق ۲۲۰ ولت کار می کنند. میزان ورودی کم برق باعث می شود در مناطقی که آب و هوای گرمی وجود دارد موتور جک درب پارکینگ داغ نکند و دچار آتش سوزی و سوختگی نشود.

در زمان خرید جک درب پارکینگ چه مواردی را مد نظر داشته باشیم؟

یکی از مواردی که در زمان خرید جک درب پارکینگ می بایست در نظر داشته باشید قابلیت ضد آب و ضد گرد و غبار جک اتوماتیک است. از آنجا که جک پارکینگی در محیط خارج از خانه و در فضای باز نصب می شود در معرض آب باران یا گرد و غبار است. به همین علت می بایست در برابر آن و همچنین برودت و حرارت هوا مقاومت خوبی داشته باشد. که دچار سوختگی یا خرابی نشود.

انتهای پیام/
خرید جک درب پارکینگ جک درب پارکینگ سیماران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر