کد خبر: 1124655 A

برای خرید و فروش بلبرینگ های خود تنظیم، زاویه ای و شیار عمیق fag با قیمت مناسب و کیفیتی عالی به سایت فیدار گستر مراجعه کنید

بلبرینگ FAG اف آ گ شیار عمیق را می‌ توان محصول شرکت آلمانی دانست که نام این شرکت نیز به همین صورت است.  از با کیفیت ترین بلبرینگ ها همین نوع fag بوده که بسیار از لحاظ کارکرد دارای محبوبیت می باشد. بنابراین برای مشتریانی که به دنبال اجناس با میفیت هستند انتخاب این نوع بلبرینگ بسیار هوشمندانه می باشد. در این نوع بلبرینگ ها خواص و ویژگی های بسیاری دیده می شود که بالانس دقیق برای کاربردهای هوا فضا، برای چرخ اتومبیل های سواری، یا یاتاقان بزرگ با قطر خارج از بیش از چهار متر برای توربین های بادی و ... از جمله این‌ ویژگی ها و کاربرد ها می باشد. از دیگر ویژگی های این نوع از بلبرینگ ها ماستحکام و مقاومت بلبرینگ fag, طول عمر بالای این بلبرینگ، روانکاری و همچنین آب‌ بندی مناسب آن، کارایی این محصول حتی در شرایط سخت و حساس، حفظ کیفیت بالا، استفاده از متریال های بسیار مرغوب در هنگام ساخت این بلبرینگ های FAG، سخت کاری آن جهت افزایش مقاومت سایشی برینگ و ساچمه می باشد.

بلبرینگ های fag در اصل زیر مجموعه Schaeffler Group هستند که  تمامی بلبرینگ و رولبرینگ های صنایع مختلف از جمله خودروسازی و هوا فضا در این شرکت تولید شده و سپس در زمینه های مختلفی به کار می رود.

شرکت FAG از شرکت های پیشرو و‌مبتکری می باشد که دارای محصولات مختلفی بوده. بنابراین در خودروسازی، صنایع هوایی یا همچنین در هر بخش صنعت از ماشین آلات تا نیروگاه های بادی می‌توان کاربرد های آن را مشاهده نمود. 

تمامی این موارد گویای کاربرد گسترده این محصول و محبوبیت زیاد به دلیل کیفیت بالا می باشد. 

همچنین ممکن است به دلیل با کیفیت بودن این نوع از بلبرینگ ها نسبت به دیگر انواع آن‌ دارای قیمت بالا تری باشند اما در مقابل محصولی با کیفیت بالا به شما عرضه کرده تا رضایت شما را به دنبال داشته باشد. 

اینها همگی حقیقت در مورد محصول بوده و هیچ گونه بزرگ نمایی ندارد پس با تمامی این نکات می توان ارزش این محصول را درک نمود.

بلبرینگ FAG اف آ گ تماس زاویه ای: 

بلبرینگ تماس زاویه ای اف آ گ FAG در دستگاه های با سرعت دورانی بالا همچون فرز ها ، تراش و ماشین آلات صنعتی و اکثر کارخانه جات استفاده شده و کاربرد آنها را می توان مشاهده نمود. 

بلبرینگ FAG اف آ گ تماس زاویه ای به گونه ای چرخش دارد که به کمک ساچمه های کروی فولادی صورت می گیرد و شیاری در رینگ داخلی و بیرونی را  دارا می باشد. از این رو نسبت به یکدیگر زاویه ای مشخصی ساخته و این زاویه معمولا و به شکل استاندارد ۴۰º درجه است. 

این محصول در اصل تحمل بارهای شعاعی و محوری به صورت همزمان را در بلبرینگ های تماس زاویه ای اف آ گ ممکن ساخته و به هر میزان که زاویه ی تماس بلبرینگ بزرگتر باشد توانایی آن بلبرینگ نسبت به تحمل بارهای محوری هم با افزایش رو به رو می شود. بلبرینگ تماس زاویه ای اف آ گ FAG را در اندازه ها و ابعاد مختلفی می توان یافت نمود که این محصولات عموما به شکل تکی یا دوتایی کاربرد دارند. 

بر این اساس بلبرینگ های تک ردیفه FAG  به گونهای تولید می شوند که مطابق استاندارد DIN628-1 و بلبرینگ های دو ردیفه FAG مطابق با استاندارد DIN628-3 باشند.

بلبرینگ خود تنظیم FAG: 

در داخل بلبرینگ خود تنظیم FAG شیارهایی وجود دارد که به حالت منحنی بوده و ساچمه هایی درون آنها وجود دارد. بنابراین یک‌ نوع خاصیت خود تنظیمی داشته و به صورت خود تنظیم قابل اصلاح است.

از جمله خواص و ویژگی های این محصول اصطکاک کم آنهاست که بسیار مورد استفاده قرار میگیرد.

بلبرینگ خود تنظیم FAG با حلقه داخلی عریض

این بلبرینگ که به آن بلبرینگ دو هزاری FAG هم میگویند، در شافت هایی به کار رفته که با دقت بالایی مورد پرداخت قرار گرفته است . به دلیل شکافی که بر روی حلقه داخلی وجود دارد، می توان از یک پیچ استفاده نمود تا از لغزش حلقه بر روی شافت جلوگیری نماید. در اصطلاح عامیانه این نوع از بلبرینگ ها به بلبرینگ های دو هزاری شناخته می شوند.

برای خرید این محصول به دلیل اهمیتی که دارند باید  به فروشگاه های معتبری مراجعه نمود و آنها را با کیفیت بالایی خریداری کرد.

انتهای پیام/
بلبرینگ خود تنظیم FAG بلبرینگ FAG اف آ گ شیار عمیق
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر