کد خبر: 1124280 A

ورود به بورس همانند شنا است. همان‌طور که شنا کردن در آب برای ما بدون گذراندن آموزش‌های ضروری آن می‌تواند دلهره‌آور و خطرناک باشد و حتی باعث غرق شدن شود؛ اما اگر نحوه صحیح شنا کردن را به‌خوبی یاد بگیریم و اصول آن را به‌درستی اجرا کنیم، شنا در آب می‌تواند به یکی از بخش‌های مفید و جدایی‌ناپذیر زندگی ما تبدیل شود.

فعالیت در بورس نیز بدون آشنایی با اصول آن ضرر و شکست در پی خواهد داشت. لذا کسب اطلاعات و آموزش‌های لازم در زمینه معامله و تحلیلگری در بورس به ما کمک می‌کند تا از این فرصت بسیار عالی نهایت استفاده را داشته باشیم و رفاه بیشتری در زندگی خود ایجاد کنیم.

ورود به بازار بورس را چگونه آغاز کنیم؟

سرمایه‌گذاری در بورس برای همه افراد جامعه می‌تواند از نظر اقتصادی مناسب باشد و مزایای زیادی را برای آن‌ها ایجاد نماید. شما تنها با مبلغ ۵۰۰ هزار تومان می‌توانید سرمایه‌گذاری خود و معامله‌گری در بورس را شروع کنید. حتی اگر بخواهید می‌توانید با ۱۰ میلیارد تومان هم در بازار بورس فعالیت کنید. اما همه چیز به این بستگی دارد که چطور از ظرفیت‌ها و امکانات بورس برای کسب درآمد و سود بهره می‌برید. شما با دریافت آموزش پرایس اکشن دکتر اناری به صورت رایگان، به سطوح بالای سرمایه‌گذاری دست پیدا خواهید کرد. اگر بورس را به‌خوبی بشناسید و آموزش‌های لازم برای فعالیت و معامله‌گری در آن را یاد گرفته باشید، با مبالغ اندک هم می‌توانید به‌تدریج رشد و پیشرفت کنید و به موفقیت دلخواه برسید.

سبسیب

هدفتان از ورود به بورس چیست؟

برای موفقیت در هر کاری، نیاز به هدف‌گذاری صحیح است. بازار بورس هم از این قاعده جدا نیست. اگر می‌خواهید در بازار بورس تهران موفق شوید، باید جایگاهی را که در آن قرار دارید به‌خوبی بشناسید و بدانید که قرار است با فعالیت در بورس به چه جایگاهی برسید و با چه کسانی به رقابت بنشینید. آیا پس‌اندازی دارید که می‌خواهید با ورود آن به بازار سرمایه و سرمایه‌گذاری به سود بیشتری دست پیدا کنید؟ آیا شغل و حرفه‌ای ندارید و روی بازار بورس به عنوان یک منبع درآمد عالی حساب کرده‌اید؟! آیا پول و سرمایه زیادی در اختیار دارید و بازار بورس هم بخشی از سبد سرمایه‌گذاری‌های کلان و متنوعتان را به خود اختصاص داده است؟ به عبارتی دیگر، با خود روراست باشید و صادقانه، اهداف و ایده آل‌هایتان را یادداشت کنید.

درست است که قابلیت نقد شوندگی بازار بورس بسیار زیاد است، اما اگر مبلغ پولی را که برای روز مبادا و شرایط اضطراری کنار گذاشته‌اید را وارد بورس کنید، هرلحظه ممکن است که به آن پول نیاز داشته باشید و نتوانید بلافاصله به پول نقد خود برسید. پس شناخت وضعیت مالی‌تان بسیار مهم است. اگر سرمایه اولیه ورود به بورس را از کسی قرض کرده‌اید (که کار اشتباهی هست و اصلاً پیشنهاد نمی‌کنیم)، باید با احتیاط و دقت بیشتری مشغول به فعالیت و انتخاب سهام شرکت‌های مختلف شوید. پس همان‌قدر که شناخت بازار بورس اهمیت دارد، خودشناسی نیز در این حرفه از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است.

۲ تصور اشتباه در افراد تازه‌کار

  • با شروع سرمایه‌گذاری و در همان ابتدا سریعاً به پول و سرمایه زیادی دست پیدا خواهید کرد و می‌توانید به تمامی آرزوهای مالی خود برسید!
  • این کار بسیار ساده هست چون شما تنها به یک لپتاپ و اینترنت نیاز دارید. حداکثر کاری که شما باید انجام بدید، چندتا کلیک کردن با ماوس هست!

هیچ‌یک از این طرز تفکرات صحیح نیست. سرمایه‌گذاری در بورس، یک فرآیند و پروسه است که نیاز به تحلیل، دقت، صبر، آموزش اصولی و تلاش بسیار زیاد دارد. برای شروع فعالیت در بورس باید آموزش صحیح و اصولی دید که در این زمینه می‌توان آکادمی تری مارکتز را معرفی کرد. آقای دکتر اناری و تیم ایشان با ارائه بروزترین دوره‌های آموزشی پرایس اکشن بر اساس تمرینات تعاملی هوشمند به شما کمک می‌کنند که این پروسه سخت را به صورت آسان و لذت‌بخش فرا بگیرید و به سیستم معاملاتی سودده دست پیدا کنید.

یبفایب

شرکت در دوره‌های آموزش معامله‌گری

این روزها سایت‌های متعددی درباره شروع فعالیت در بورس، مطالب و آموزشی مرتبط ارائه می‌دهند و بعضی از آن‌ها با دقت، زوایای مختلف سرمایه‌گذاری در بازار بورس را مورد بررسی قرار می‌دهند. کتاب‌های متعددی هم وجود دارد که با خواندن آن‌ها می‌توان با مفاهیم و روندهای بازار بورس آشنایی پیدا کرد و به اطلاعات خوبی هم رسید؛ اما واقعیت این است که این منابع هر چقدر هم که خوب و کامل باشند، بازهم نمی‌توانند در تعاملی دوطرفه به شما آموزش دهند. آکادمی تری مارکتز در زمینه آموزش معامله گری دوره‌های مفید و تعاملی هوشمندی ارائه کرده است که تاکنون خروجی دانشجویان موفق آن نیز قابل توجه بوده است و با اطمینان می‌توان حضور در دوره‌های این مجموعه آموزشی را به تمامی علاقه‌مندان به بازارهای مالی و معامله‌گری حرفه‌ای پرایس اکشن توصیه کرد.

شما هم اگر تجربه‌ای در این زمینه دارید، می‌توانید در بخش نظرات، تجربیات خود را با سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

انتهای پیام/
پرایس اکشن آکادمی تری مارکتز آموزش معامله گری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر