کد خبر: 1124222 A

دو تجربه درباره استفاده از قایق بادی اینتکس و خرید اینترنتی استخر بادی از دو عزیز که بصورت کامل برای نمایندگی اینتکس ایران ارسال کرده اند

خوب به یاد دارم که اولین بار که اسم قایق بادی را شنیدم، فکر نمیگردم همچین محصولی وجود داشته باشد یا اصلا کارایی خوبی داشته باشد، بعد از اینکه برای خرید این کالا به یک نمایندگی اینتکس در تهران، میدان توحید مراجعه کردم، باور نداشتم که این همه مدل و محصولاتی که در وب سایت های خارجی دیده میشود، در این مکان هم باشد.

فروشنده قایق های بادی به من دو کارخانه را معرفی کرد، یکی اینتکس و دیگری بست وی نام داشت. این دو برند که طبق گفته فروشنده تحت لیسانس امریکا بودند، دارای کیفیت های مشابهی میباشند.

چون من به دنبال استفاده از یک قایق بادی با قیمت مناسب و کیفیت خوب بودم، فروشنده به من پیشنهاد قایق بادی اکسکروشن را داد. به گفته او، این قایق تا 400 کیلو گرم تحمل وزن داشت که برای 4 نفر عالی بود. از مزایا و معایب آن برایم صحبت کرد و با توجه به اینکه کف قایق از نوع باد شونده بود، من تصمیم گرفتم هزینه خریدم را بالا تر برده و یک قایق بادی مارینر 3 نفره خرید کنم که البته مناسب استفاده 3 نفر بود ولی کیفیت بسیار بالا تری داشت، مپلا پارو های چرخشی، کف فایبر گلاسی و بدنه برزنتی داشت.

بعد از استفاده در دریاچه خزر متوجه شدم که چقدر لذت داشتن همچین محصولی برایم جالب است و دوست دارم تمام دریاچه ها، سد های مجاز به استفاده از قایق بادی و سایر مکان هایی که  میتوانم با این محصول را بگردم در من زیاد شده است. ماهیگیری و ورزش های دیگر آبی همچون شنا برایم راحت تر شده و امروزه 70 درصد سفر هایی را که میروم، قایق بادی مارینر خودم را به همراه میاورم. فقط اشتباه بزرگی که میکردم این بود که هیچ وقت جلیقه نجات به همراه نداشتم تا روزی که برای این اشتباه اجازه استفاده قایق بادی را در یکی از سفر هایم از دست دادم و به منزل برگشتم که خود این موضوع باعث شد جلیقه نجات را تهیه کنم.

منزل ما کوچک است و دو تا پسر بچه شیطون داریم، همیشه تابستان ها مشکل گرمی هوا و آبتنی این دو بچه ما رو اذیت میکرد تا حدی که مجبور بودیم هر هفته 3 مرتبه از استخر های بیرون استفاده کنیم. استخر های بیرون هم تا حد زیادی غیر قابل استفاده شده بود مخصوصا اینکه کرونا هم به این موضوع دامن زده بود.

یک روز که در اینترنت داشتم جستجو میکردم، چشمم به استخر بادی افتاد، مدل ها و رنگ بندی ها و سایز های مختلف این کالا را در یک وب سایت که خودش را نمایندگی اینتکس معرفی کرده بود دیدم. چندین سایز که بسیار برای من مناسب بود را انتخاب کردم و بعد از تماس تلفنی با اپراتور تلفنی فروشگاه، یکی از مدل ها را انتخاب کردم و کمتر از دو ساعت درب منزل تحویل گرفتم، ارسال رایگان بود و بنا به همین دلیل تصمیم گرفتم که حضوری خرید نکنم. استخر بادی من با یک تلمبه بادی نصب میشد و هیچ کاری هم نداشت. فقط کافی بود تلمبه را وارد دریچه کنم و با فشار دست استخر را نصب کنم. بچه ها استخر را دیدن و کلی خوشحال شدند.

حالا من در منزلمان هر روزه استخر داریم و شاید مبلغی معادل 3 بار استخر رفتن را هزینه خرید مادام یک استخر بادی از شرکت اینتکس کردیم که هم سود بردیم، هم استخر شخصی است و مهمتر از همه اینکه وقت من برای استخر بردن بچه ها گرفته نمیشود و به همه کارهایم میرسم. هر موقع دوست داشته باشیم استخر بادی را جمع میکنیم و از فضای اشغال شده آن استفاده های دیگری میکینم. در ضمن باید بگویم که منزل ما 85 متر است که این استخر را داخل اتاق میگذاریم، بعضی مواقع روی پشت بام و گاهی با خود به ویلای پدرم میبریم.

انتهای پیام/
استخر بادی قایق بادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر