کد خبر: 1120785 A

امروزه استفاده از زغال بسیار افزایش پیدا کرده است و مشاغل مختلفی در این حوزه بوجود آمده است. انواع زغال های مختلف در داخل و خارج از کشور به تولید می رسد که برای موارد مختلف استفاده می شود. زغال لیمو از انواع با کیفیت ترین زغال هایی است که برای موارد مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

 برای تهیه ی زغال لیمو ، باید از تنه ی مرکبات بخصوص لیمو استفاده شود و شاخه ها سوزانده شود تا این زغال به دست آید. این نوع از زغال دوام بسیار خوبی دارد و مدت زمان زیادی روشن می ماند همچنین زغال لیمو گاز های سمی بسیار کمتری تولید می کند. زغال لیمو فروش بالایی را در میان انواع ذغال ها داشته و دلیل آن کیفیت بسیار بالای این نوع است.

سالار سوز جنوب از بزرگ ترین تولید کنندگان انواع زغال در کشورمان می باشد و انواع زغال های سفید، لیمو، کبابی و... را با قیمت بسیار مناسبی به فروش می رساند. ما بهترین محصولات را به شما ارائه می دهیم و ناظران کیفی ما تمام محصولات را از نظر کیفیت می سنجند و در نهایت پس از بررسی های کامل محصولاتی بسیار با کیفیت را با قیمت مناسب به دست شما می رساند.

زغال لیمو سکه ای

زغال لیمو سکه ، شامل زغال های مکعبی کوچک هستند که در قیمت های مختلفی به فروش می رسند. قیمت زغال لیمو سکه ای با توجه به کیفیت آن در نظر گرفته می شود. این زغال ها مدت سوختنشان دوبرابر زغال چوب معمولی می باشد و بسیار مقرون به صرفه هستند و یکی از انواع پر فروش زغال ها می باشند .

روش تشخیص زغال لیمو خوب و با کیفیت

با توجه به نوع تولید و استفاده از چوب مختلف، زغال ها دارای کیفیت های مختلفی می باشد. زغال لیمو با کیفیت ، سیاه و براق می باشد و در این زغال ها که کیفیت بالایی دارند از فشار حرارتی بالا برای تولید استفاده می کنند. یکی دیگر از مواردی که نشان دهنده ی کیفیت بالای زغال است، این است که شعله را در خود نگه داشته و زود خاموش نشود و همچنین ذغال دوام بالایی داشته باشد. زغالی که کیفیت بالایی دارد به صورت یکنواخت می سوزد. از موارد دیگر که نشان از کیفیت بالای زغال است، بدون جرقه بودن آن است و به همین دلیل گاز های سمی کمتری از خود تولید می کند . سالار سوز جنوب یکی از فروشندگان عمده ی زغال در کشورمان است که انواع زغال ها را در کیفیت های بسیار عالی و با قیمت ارزان به فروش می رساند.

انواع زغال

  • زغال سفید
  • زغالی چینی
  • زغال مصری
  • زغال لیمو
  • زغال کبابی
  • زغال انجیر

              و...

موارد استفاده از زغال لیمو

امروزه در رستوران ها و سفره خانه های ستنتی از زغال برای پخت انواع غذا ها به خصوص کباب استفاده می کنند. همچنین در بخش صنعت از زغال استفاده های زیادی می شود. زغال لیمو یکی از پر مصرف ترین زغال ها می باشد که فروش بالایی را در بازار به خود اختصاص داده است.

ویژگی زغال لیمو

زغال لیمو بوی مرکبات را می دهد زیرا از چوب درختان لیمو ترش و لیمو شیرین به دست می آید. این نوع زغال معمولا دارای رنگ سیاه براق می باشد و شکافی ندارد. برای تولید زغال لیمو نیاز به حرارت بالایی داریم که واسطه ی کوره های با قدرت بالا تامین می شود. این زغال در هنگام شکستن صدای فلز مانندی را ایجاد می کند. زغال لیمو از رایج ترین انواع ذغال بوده و اگر با کیفیت بالایی باشد، دچار شکستگی نمی گردد. این زغال حرارت را در زمان بیشتری در خود نگه می دارد و به همین دلیل بسیاری از افراد از این ذغال بهره می برند. سالار سوز جنوب سابقه ی طولانی در زمینه ی فروش انواع زغال های خارجی و  داخلی است و انواع زغال لیمو و سایر محصولات را به صورت اینترنتی نیز به فروش می رساند بنابراین شما از سراسر کشور می توانید محصولات مورد نظر خود را خریدار نمایید.

فروش زغال لیمو با قیمت ارزان

سالار سوز جنوب با توجه به فروش مستقیم و حذف واسطه ها می تواند قیمت های بسیار ارزانی را برای ارائه ی محصولاتش در نظر بگیرد. زغال لیمو در اندازه های مختلفی به فروش می رسد و شامل بسته بندی های متفاوت می باشد بنابراین برای اطلاع از قیمت فروش زغال لیمو و سایر محصولات به سایت سالار سوز جنوب مراجعه نمایید و اطلاعات لازم را به دست آورید. این مجموعه سال ها در بخش فروش انواع زغال های داخلی و وارداتی فعالیت داشته و می تواند انواع ذغال های با کیفیت را به شما عرضه کند همچنین این مرکز با در نظر گرفتن وب سایت اختصاصی ، بستری برای فروش اینترنتی محصولاتش مهیا کرده تا بتوانند خرید راحت تری را داشته باشند و از سراسر کشور بتوانند خریدشان را انجام دهند.

امروزه با توجه به شهر نشینی و دسترسی نداشتن به چوب در فضای شهری، افراد برای تهیه  کباب و غذاهای زغالی و سایر کار ها نمی توانند چوب تهیه کنند و استفاده از ذغال می تواند بسیار کارامد و راحت باشد. همه ی این موارد باعث شد که کار در بخش تولید زغال بسیار پر رونق باشد و به دلیل استفاده ی آسان از ذغال ها ، افراد به راحتی آن را خریداری کرده و استفاده نمایند. کیفیت در تولید زغال بسیار مهم است و تنها برخی از مراکز هستند که زغال ها را از شاخه های با کیفیت و سالم تولید می کنند و در تولید این مواد ، استاندارد های لازم را رعایت می نمایند. زغال ها از چوب درختان مختلف از جمله مرکبات، سیب، انجیر ، بادام و... به دست می آید. از زغال لیمو برای مصارف مختلف از قبیل پخت غذا، شومینه و... بهره گرفته می شود. زغال لیمو از جهت آن که دارای ماندگاری بالا بوده و به صورت یکنواخت می سوزد مورد توجه قرار گرفته است و فروش این نوع از زغال  در میان انواع زغال ها در کشورمان بسیار بالا می باشد.

قیمت زغال لیمو

قیمت زغال ها با توجه به نوع آن متفاوت است. همچنین با توجه به وزن بسته بندی ها و نوع زغال مورد نظر ، قیمت ها متفاوت در نظر گرفته می شود بنابراین با توجه به سفارش مشتریان، قیمت ها در نظر گرفته می شود. همچنین مراکز فروش زغال لیمو در قیمت آن تاثیر گذار است و برخی از این مراکز به دلیل در نظر گرفتن قیمت ارزان تر می توانند محصولاتشان را با قیمت های کمتری به دست شما برسانند. سالار سوز جنوب با اهمیت به مشتریانش و با در نظر گرفتن سود کم ، قیمت های ارزانی را برای محصولاتش در نظر گرفته تا بتواند رضایت مشتریانش را به خود جلب نماید و به همین جهت ات که مشتریان دائمی بسیار زیادی دارد و قابل اعتماد برایشان می باشد.  

فروش زغال لیمو در تهران

در تهران تولید کنندگان و فروشندگان زیادی در حوزه ی فروش ذغال ها فعالیت دارند که انواع زغال ها را به فروش می رسانند. سالار سوز جنوب از فروشندگان بزرگ ذغال در تهران است و انواع زغال های مورد نیاز را تامین می نماید و فروش محصولاتش را به سراسر کشور انجام می دهد. بنابراین اگ شما هم به دنبال خرید زغال مصرفی با کیفیت هستید به سایت این مرکز معتقبر مراجعه کنید و با اطمینان کامل خرید خود را انجام دهید.

https://2khanshop.com/

انتهای پیام/
زغال لیمو سکه ای انواع زغال ویژگی زغال لیمو زغال لیمو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر