کد خبر: 1120488 A

کتاب اصول جراحی شکمی مینگات یکی از رفرنس های معتبر و اصلی و البته پر محتوای رشته ی پزشکی در بخش جراحی عمومی میباشد که تسلط بر آن نقش به سزایی در بر خورد با بیماران جراحی و درمان این بیماران داشته و قطعا منبع ارزشمندی برای دستیاران رشته جراحی می باشد .

نثر روان و شیوای این منبع مطالعه ی آن را در مقایسه با سایر کتب تخصصی جراحی آسان تر نموده است . البته به روز رسانی مداوم این کتاب در طی سالیان متمادی باعث حفظ سطح مناسبی از دانش جراحی برای جراحان بوده است .

آخرین ویرایش از کتاب جراحی مینگات 2019 به همت اساتید گرانقدر جناب آقای دکتر امین بحرینی به عنوان سرپرست و ناظر و با تلاش جمعی از دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه جندی شاپور اهواز ترجمه شد و با همکاری انتشارات اشراقیه و بابازاده به مرحله ی چاپ رسید . 

همانطور که مستحضر هستید کتاب هایی نظیر اصول جراحی شوارتز نیز توسط همین انتشارات در سال های گذشته در 6 جلد به ترجمه رسیده بود . این ترجمه تنها ترجمه ی کامل از کتاب شوارتز در ایران میباشد که با ترتیب کتاب اصلی و با ترجمه ای روان از سال 1398 به بازار عرضه شده است .

در ترجمه ی کتاب اصول جراحی شکمی مینگات 2019 نیز سعی بر این بوده که متن اصلی بدون حاشیه و با حفظ امانت داری به دست مخاطبان برسد تا حتی الامکان از ایجاد خدشه به متن اصلی کتاب جلوگیری شود. فصولی از کتاب جراحی مینگات در سال های اخیر به عنوان رفرنس آزمون های ارتقاء و بورد جراحی عمومی معرفی شده لذا ابن ترجمه میتواند نقش موثری در موفقیت دستیاران گرامی داشته باشد . 

غبغ

جلد اول کتاب منتخب مباحث جراحی های شکمی مینگات شامل مباحث زیر میباشد که در ۹۸ صفحه به همراه شکل های رنگی  تقدیم میشود  :

 فصل ۶ | جراحی های لاپاروسکوپیک

 فصل ۲۹ | اختلالات خوش خیم معده

 فصل ۵۲ | اختلالات خوش خیم آنورکتال

جلد دوم و آخر کتاب منتخب مباحث جراحی های شکمی مینگات شامل :

فصل ۵ : آندوسکوپی و هداخله آندوسکوپیک

 فصل ۳۵ : هعده و دئودنوم: پروسیجرهای جراحی 

فصل ۳۸ : انسداد روده باریک 

فصل ۴۱ : آپاندیس و دایورتیکول روده باریک

 فصل ۵۴ : سرطاى رکتوم

 فصل ۵۵ : سرطاى آنوس

 فصل ۵۶ :  آبسه کبدی و بیواری کیستی کبد

 فصل ۵۹ : درهاى هتاستازهای کبدی

یکی دیگر از دغدغه های دستیاران در تهیه ی کتاب های اینچنینی عدم امکان استفاده از کتاب های الکترونیک و یا EBOOK بوده است . همانطور که مستحضر هستید ناشران پزشکی زمینه ای برای ارائه ی کتاب های خود به صورت آنلاین و به خصوص ارائه آنها روی گوشی های همراه نداشته اند . 

غبله

انتشارات اشراقیه با همکاری سایت طاقچه تمامی کتاب های جراحی خود اعم از اصول جراحی شوارتز 2019 , کتاب آزمون بورد جراحی 1399 و همینطور کتاب های ترجمه برگزیده فصول جراحی مینگات 2019 را بر روی این سایت قرار داده است . لذا دوستانی که تمایل دارند تا این کتاب ها را به صورت EBOOK تهیه نمایند میتوانند با مراجعه به سایت طاقچه از کتابهای نشر اشراقیه بازدید کنند.

 

 

 

 

انتهای پیام/
کتاب جراحی مینگات 2019 اصول جراحی شوارتز انتشارات اشراقیه با همکاری سایت طاقچه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر