کد خبر: 1117774 A

با توجه به افزایش روز افزون کتاب های کمک آموزشی ، بسته های آموزشی و هزینه کلاس های آنلاین یا حضوری کنکور برای دانش آموزان ، یکی از دغدغه های همیشگی خانواده ها پیشبرد تحصیل با کمترین هزینه و بهترین کیفیت می باشد. طی یکسال اخیر با توجه به شرایط پیش آمده در زمینه آموزش و تعطیلی پی در پی مدارس و آموزشگاه ها ، عموما سبک آموزش تغییر پیدا کرده و به سمت آموزش آنلاین پیش رفته است. این امر نیاز معلمان و اولیا را به تهیه کتاب های کمک آموزشی و محتوای آموزشی از پیش دبستانی تا کنکور دو چندان نموده است. نظر به تنوع بالای کتاب های کمک آموزشی از مقاطع پایه تا کنکور ، همواره انتخاب بین این منابع یکی از سخت ترین و تخصصی ترین موارد آموزش است و وجود یک راهنمای خوب در این مسیر ، زمان شما را برای رسید به هدف کاهش و کیفیت تحصیل شما را افزایش خواهد داد. عشق کتاب ، جامع ترین و به روزترین بانک کتاب آنلاین کتاب های کمک آموزشی با همکاری مستقیم با بیش از 100 ناشر آموزشی ، این کار را برای شما راحت تر نموده است. اگر قصد خرید آنلاین کتاب های خود را دارید این مطلب را از دست ندهید!

کتاب کمک درسی

با توجه به اینکه آزمون های مختلف آموزشی در سراسر دوره تحصیلی دانش آموزان سطح بندی مشخص و بالاتری نسبت به کتاب درسی داشته لذا لزوم استفاده از کتابهای کمک آموزشی در هر سطح از تحصیل احساس می شود. اصولا گروه تالیف کتاب درسی با عنایت به این موضوع که حجم کتابهای درسی نباید از مقدار مشخصی فراتر رود سعی می نمایند تا مطالب را به طور خلاصه و مفید در کتاب درسی توضیح و تالیف نمایند. لذا همواره خلا آموزشی در دروس تخصصی حس می شود و دانش آموزان ناچارند برای تمرین و مرور هر چه بیشتر مفاهیم مطرح شده در کتاب درسی از کتابهای کمک آموزشی ناشران آموزشی استفاده نمایند. ناشران کمک آموزشی با گردآوری مولفان و دبیران برتر کتاب هایی با محتوای مناسب و با کیفیت تولید مینمایند که به عنوان مکمل کتاب درسی مورد استفاده قرار میگیرد و دانش آموزان میتوانند نیاز آموزشی ، تمرین ، مرور و جمع بندی را در هر مقطع از تحصیل و موفقیت در کنکور سراسری به طور کامل برطرف نمایند.

انواع کتاب کمک درسی

کتابهای کمک آموزشی در چند دسته و برای اهداف گوناگونی تولید میگردد، دانش آموزان در هر مقطع تحصیلی بسته به نیاز خود میتوانند از این کتاب های استفاده نمایند، اینجا به چند نمونه از این عناوین اشاره مینماییم :

1. مجموعه کتابهای تست و درسنامه کنکور که برای هر درس توسط ناشران مختلف تولید میگردد و بهترین منبع داوطلبان کنکور می باشد. کتاب تست به چند شکل تولید می شود. برای هر درس در هر مقطع به طور مثال تست ریاضی یازدهم انتشارات خیلی سبز و به طور جامع برای داوطلبان کنکور به طور مثال زبان جامع شهاب اناری تالیف دکتر شهاب اناری

مجموعه کتاب های تست و درسنامه ویژه هر درس برای ناشران مختلف معمولا بعد از برگزاری کنکور و توزیع کتاب درسی جدید توزیع می شود. این سری کتاب ها با تغییرات کتاب های درسی به روز رسانی و منتشر میگردد. از این مجموعه میتوان به سری کتابهای تست خیلی سبز ، سری کتاب های مبحثی نشر الگو ، تست جامع مبتکران اشاره نمود.

2. مجموعه کتاب های راهنمای دروس که با نام گام به گام در گذشته منتشر میشد و در برگیرنده پاسخ سوالات کتاب درسی آموزش و پرورش می باشد. انتشارات کاگو ، منتشران و کلاغ سپید از ناشرانی هستند که این مجموعه را پوشش میدهند.

3. سری کتاب های تیزهوشان که با هدف آماده سازی دانش آموزان برای آزمون های ورودی مدارس تیزهوشان و استعداد های درخشان تولید و منتشر میشود ، عموم این کتابها دو جلدی بوده و شامل درسنامه پیشرفته ، نمونه سوالات تیزهوشان و پاسخنامه تشریحی این سوالات می باشد.

4. جزوات نمونه سوال که بیشتر مناسب روزهای منتهی به آزمون های میان نوبت و پایان نوبت سراسری است. این جزوات شامل نمونه آزمونهای برگزار شده سالهای گذشته آموزش و پرورش می باشد و ناشران با نام های مختلفی منتشر می نمایند.

5. کتابهای کار و تمرین که شامل تمرین های بدون پاسخ می باشد و مناسب تمرین بیشتر و زیر نظر دبیران محترم در مدرسه یا در منزل می باشد

6. کتاب های جمع بندی که مناسب روزهای پایانی منتهی به کنکور و ویژه داوطلبانی است که به طور کامل طبق برنامه ریزی قبلی کلیه دروس را جز به جز تمرین کرده و تست های درس به درس را کار کرده اند و حالا برای مرور سریع و تمرین هر چه بیشتر مطالب نیاز به درسنامه مختصر مفید و تمرین های هدفمند با رویکرد مرور سریع می باشند.

kufvukuj

چه کتاب کمک آموزشی مناسب است ؟

انتخاب بین منابع امری سلیقه ای است. نظر به سطح دانش دانش آموزان و زمان یادگیری و تمرین ، انتخاب کتاب مناسب از بین منابع متعدد نیازمند آشنایی با محتوای کتاب های آموزشی است و برای این امر چند نکته مهم را در ذهن بسپارید :

با تهیه کتاب به دنبال چه محتوایی هستید؟ این مهم ترین سوال برای خرید کتاب کمک درسی است. همانطور که در بخش قبلی معرفی شد کتابهای کمک آموزشی با محتواهای متنوع و منحصر به فرد تولید می شود پس برای خرید کتاب ابتدا نیاز خود را مشخص کنید.

مرحله بعدی انتخاب بین ناشران مختلف آموزشی است. تجربه چندین ساله ناشران برتر این حوزه و استفاده از مولفان برتر تضمین مناسبی برای انتخاب برتر از بین گزینه های موجود می باشد. انتشارات خیلی سبز ، انتشارات مبتکران و ... موسساتی هستند که طی چندین سال راهگشای نیازهای آموزشی دانش آموزان بسیاری در سراسر کشور بوده اند. لازم به ذکر است که هر کدام از این موسسات سبک تالیف و تمرین خاص خود را داشته و دارند. به طور مثال رویکرد انتشارات مبتکران تمرین هر چه بیشتر با سطح پیشرفته برای هر درس می باشد. در حالیکه خیلی سبز با تولید کتابهای سطح متوسط و در کنار آن آموزش پیشرفته گستره ی بیشتر از دانش آموزان را هدف قرار داده و با نگارش متفاوت و استفاده از تصویر سازی بی نظیر کتابهای خاص و خلاقانه ای که تولید نموده است.

به عنوان مثال سری کتاب های دکتر شهاب اناری که با همکاری انتشارات مبتکران به چاپ رسیده است یکی از جامع ترین و پر فروش ترین مجموعه کتاب های تست و درسنامه زبان انگلیسی در پایه دهم ، یازدهم و دوازدهم می باشد که تا کنکور داوطلبان رشته ریاضی ، تجربی و انسانی را همراهی نموده و نیاز شما را برای دسترسی به کتاب آموزشی زبان انگلیسی به طور کامل برطرف می نماید.

برای خرید کتاب کمک آموزشی به کجا مراجعه کنیم ؟

شاید همه ی ما خرید از کتابفروشی های محلی را تجربه کرده ایم. فروشگاه هایی کوچک یا بزرگ با تعداد محدودی کتاب از نظر تنوع عنوانی و موضوعی. اما با پیشرفت تکنولوژی و افزایش روزافزون فروشگاه های آنلاین در کشور ، دسترسی به کتاب های ناشران آموزشی بسیار ساده تر و جامع تر شده است.

شما با ورود به فروشگاه آنلاین خرید کتاب هزارن کتاب را در دسترس خواهید داشت و علاوه بر دسترسی راحت تر به عناوین با دسته بندی مناسب تر و توضیحات کامل در مورد کتابها آشنا میشوید . همچنین علاوه بر بهرمندی از تخفیفات بینظیر خرید میتوانین نظرات دیگر دانش آموزان را درباره کتاب مورد نظر خود ببینید و با پیش زمینه بهتر و اطلاعات بیشتری اقدام به خرید نمایید.

اما همواره خرید از سایتهای اینترنتی دغدغه های خاص خود را نیز دارد. چطور به یک سایت اعتماد کنیم ؟ آیا ارسال به همه ی نقاط کشور انجام میشود ؟ هزینه ارسال دارد یا خیر ؟ اگر کتاب مشکل داشت چه کنیم ؟ ضمانتی برای تحویل کالای سالم وجود دارد ؟ و ...

به خاطر داشته باشید که تمامی سوالات و دغدغه های بالا با بررسی یک سایت به شکلی که به شما توضیح میدهیم قابل حل و طعم خرید دلچسب اینترنتی را برای شما شیرین خواهد کرد!

برای خرید از یک سایت اینترنتی قبل از هر چیز به اینماد یا نماد الکترونیک دقت فرمایید. سایتهایی که دارای اینماد هستند دارای مکان فعالیت ثبت شده ، تلفن ثبت شده و مجوز کسب و کار اینترنتی از موسسه کشوری اینماد هستند. لذا خرید از این سایت ها با توجه به تضمین موجود نگرانی نخواهد داشت و قطعا پیگیری برای خرید وجود خواهد داشت.

پس از اطمینان از این مساله به بقیه قابلیت های سایت از قبیل پشتیبانی آنلاین یا تلفنی ، نحوه ارسال و ضمانت کالا و ... توجه فرمایید.

ligiog

مزایای خرید کتاب کمک درسی از بانک کتاب آنلاین عشق کتاب

فروشگاه اینترنتی عشق کتاب (www.ketab.love) جامع ترین ، به روزترین و پر تخفیف ترین بانک کتاب آنلاین در کشور است که با همکاری کلیه ناشران کمک آموزشی کشور و گردآوری بیش از 15000 عنوان کتاب کمک درسی، پیشتیبانی 24 ساعته آنلاین و تلفنی ، ارسال رایگان سفارشات به تهران و سایر شهرستانهای داخل کشور به عنوان معتبرترین وب سایت فروش اینترنتی کتاب کمک درسی شناخته میشود و شما میتوانید به صورت حضوری و غیر حضوری کلیه کتابهای کمک درسی خود را از موسسه عشق کتاب خریداری فرمایید.

شما با خرید از عشق کتاب از مزایای زیر بهره مند خواهید شد :

. موجود بودن ، معرفی و بررسی هزاران کتاب کمک آموزشی : با توجه به همکاری مستقیم عشق کتاب با بیش از 70 ناشر فعال در زمینه کتاب کمک آموزشی ، کلیه کتابها بلافاصله پس از انتشار و توزیع از سمت ناشر به تعداد بالا در عشق کتاب موجود شده و اطلاعات و توضیحات مربوط به این کتب در عشق کتاب بارگزاری می گردد تا شما با اطلاعات کافی اقدام به خرید نمایید.

. تخفیف دائمی 22 درصدی : کلیه کتابهای موجود در عشق کتاب حداقل شامل 22 درصد تخفیف می باشد و علاوه بر این تخفیف پایه شما میتوانید از کد تخفیف های ماهانه یا جشنواره های متعدد عشق کتاب استفاده نموده و هزینه ی کمتری بابت خرید کتاب بپردازید.

. ارسال سریع و به سراسر کشور : کلیه سفارشات ثبت شده در عشق کتاب حداکثر 24 ساعته برای خریدار ارسال میگردد. سفارشات شهر تهران با پیک موتوری و سفارشات سایر شهرستانها با پست سفارشی و پیشتاز ارسال میشود . لازم به ذکر است جهت رفاه حال دانش آموزان و حمایت از بودجه خریداران کلیه سفارشات بالای 150 هزار تومان به سراسر کشور رایگان ارسال میگردد.

. پشتیبانی آنلاین و تلفنی : کارشناسان فروش عشق کتاب همه روزه به صورت 24 ساعته پاسخگوی سوالات شما عزیزان به صورت چت آنلاین و در ساعات اداری به صورت تلفنی هستند و تا تحویل کتاب به شما حتی لحظه ای شما را تنها نخواهند گذاشت.

. ضمانت سلامت و اصالت کتاب و ضمانت تعویض : یکی از نگرانی های خریداران کتاب مشکلات پس از خرید در مورد سلامت فیزیکی کتاب دریافتی است. عشق کتاب این مشکل را برای همیشه برطرف نموده و کلیه کتابهای خریدار شده از طرف شما شامل ضمانت اصالت ، سلامت و تعویض می باشد و چنانچه کتاب مشکل صحافی یا نقص چاپ داشته باشد بی قید و شرط تعویض میگردد.

. هر خرید یک هدیه در عشق کتاب : کلیه سفارشات کتاب کمک درسی شما در عشق کتاب به همراه هدیه ویژه عشق کتاب ارسال میشود و این هدایا با توجه به فصول مختلف متنوع خواهد بود.

 

جمع بندی

همانطور که به طور مفصل توضیح داده شد خرید کتاب کمک درسی مناسب و مفید برای موفقیت در آزمون های مدارس و در نهایت کنکور سراسری نیازمند دانش و اطلاعات کافی برای خرید است. یکی از بهترین مراجع برای بررسی و آشنایی با دسته بندی منظم کتابهای ناشران مختلف فروشگاه اینترنتی عشق کتاب است که علاوه بر ایجاد بستر مناسب جهت آشنایی با انواع کتابها ، خدمات بینظیری همچون تخفیف دائمی ، ارسال رایگان و ضمانت تعویض کتاب را به شما ارائه مینماید.

عشق کتاب به واسطه همکاری مستقیم با انتشارات خیلی سبز ، انتشارات مبتکران ، انتشارات مهر و ماه ، انتشارات دریافت ، انتشارات الگو و ده ها ناشر کمک آموزشی دیگر بهترین گزینه برای خرید کتاب های کمک درسی شماست.

 

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/
خیلی سبز زبان جامع شهاب اناری دکتر شهاب اناری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر